Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP! Barátnőm ránk nyitott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Barátnőm ránk nyitott, amikor exemmel kettesben voltunk, és ezzel nagyon megbántottam. Hogyan engesztelhetném ki? :S

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap sokáig melóztam, aztán haverokkal beültünk még meginni egy sört, és hát az excsajom is ehhez a társasághoz tartozik. A történet annyi, hogy exem béna volt és véletlenül leöntötte magát sörrel, totál átázott és fehér felső volt rajta. Mivel a haverok közül én lakom a legközelebb, így hát végül rábólintottam, hogy jöjjön fel hozzám, és vegye át a fölsőjét. Gondoltam, majd adok neki valami pólót, amit felvehet hazáig.

Haza is mentünk, bementünk a hálószobába, vettem elő neki tiszta felsőt, ő meg levette az átázott pólóját, és barátnőm pont ekkor jött meg és nyitott ránk, amikor exem ott állt a szoba közepén egy szál melltartóban.

Szegénykém először szólni sem bírt, aztán zokogni kezdett és elszaladt. Én egyből utána futottam, hogy megmagyarázzam, de nem sikerült beszélnem vele. :S

Sírt és elhordott mindennek, még csak meg sem állt, hogy megbeszélhessük. Ma kb ezerszer is hívtam, de nem veszi fel nekem a telefont. Küldtem vagy 100 sms-t is, amiben elmagyarázom a szitut, de arra sem válaszolt. Felhívtam a legjobb barátnőjét, neki is elmondtam a dolgot, ő most viszont nem tudja, melyikünknek adjon igazat. Először azt mondta, hogy gyenge kifogás, és csak magyarázkodni akarok, de aztán hallottam a hangján, hogy elbizonytalanodott, és bár nem ígért semmit, azt mondta, megpróbál beszélni a barátnőmmel.


Most mit tegyek? :S


25/F


2011. szept. 21. 14:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
31%
ha már úgyis mindenki ott volt, hármasban is folytathattátok volna a "pólócserét"
2011. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 B.angel ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem miért előtted kellett átöltöznie??!!! Miért nem küldted el a fürdőbe?

Ha a fürdőbe küldöd is gáz helyzet, én biztos nem hinnék neked... Bár az igaz, hogy akkor és ott kellett volna tisztázni, megmutathattad volna neki a polót és el van intézve. Bár még így se nagyon nyugodtam volna meg, de hát ez egyéni probléma.

DE könyörgöm ELŐTTED öltözött... ez nem megengedhető. Az ex az ex, hiába láttad már sokszor meztelenül, de amint szakítottatok visszatért közétek egy intimitás.

Sztorinak tényleg elég gyenge... Ha meg igaz, akkor szerintem inkább gondolkozz el egy kicsit magadon és hagyd azt a szegény barátnődet!

2011. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 B.angel ***** válasza:
100%
Elírtam. Úgy értettem eltűnt az az intimitás, ami akkor volt amíg jártatok...Ő már csak egy lány, akit félmeztelenül nem szabadna látnod, ha nem akarsz balhét
2011. szept. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
88%

Én is tuti kidobtalak volna. Gyenge sztorinak gondolnám mégha igaz is.

Először is: minek te vagy a szeretet szolgálat és viszed fel a szobádba az ex-edet?


Másodszor: miért az ex-eddel sörözöl, miért nem hívod meg a csajodat is ha már abba a társaságban vagy ahol az ex-ed is? Nálam már itt eleve buktál volna.


Harmadszor: Tudtad te nagyon jól hogy nem kell felhívni az ex-et csak izgi volt biztos a dolog.



Negyedszer: Hülye voltál megérdemled hogy dobtak. Az aki együtt van a csajával és elvileg szereti és még mindig nem képes elfelejteni az ex-ét, az így járt. A barátnőd remélem talál magának egy normális palit akivel boldog lesz.

2011. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
86%
Na meg az a másik hogy miért vetkőzik előtted másik csaj. ne is haragudj de hatalmas f.szfej voltál a barátnőddel szemben..... megérdemled a sorsodat. Szegény barátnőd :(
2011. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Elég cikis helyzet..
2018. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!