Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, ha a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha a szomszéd lány kukkol?

Figyelt kérdés

Relatíve új szomszédok, 1 éve költöztek kb. ide. Van egy 17-18 év körüli lányuk, aki, hát gyakran veszem észre, hogy néz az ablakukból.


Nem vagyok egy szépség, igazából nem értem mi néznivaló van rajtam. Az ilyen Justin Bieberen nevelkedett korosztálynak meg pláne visszataszító lehet egy nagydarab/szakállas/izmos férfi. Lehet azért néz, hogy milyen ronda vagyok.


Igazából mindegy. Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Ha odamegyek megkérdezni miért csinálja, tuti letagadja, nagyon szégyenlős lány (sokáig csókolommal köszönt, dadog, nem mer felnézni meg ilyesmik). Ha a szüleinek szólok v. feljelentem őket, az meg patkány dolog, nem az én stílusom.


Arra gondoltam ráhozom a frászt, valami "látlak ám" felirattal, de az kicsit durva lenne, nem? :D


26/F


2011. szept. 25. 20:10
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:23!



Ez nagyon aranyos!! Olyan mesébe illően romantikus*-*


20N

2011. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
ha látod, akkor integess neki, több alkalom nem lesz..
2011. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jófej lehetsz :D Amúgy szerintem is tetszel neki. Neked esetleg tetszik?:D
2011. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

szerintem menj ki véres ruhában véres szájjal ilyen véres disznó csonkokkal és kiabálj torkod szakadtából, hogy MEGHAAAAAAAAAALSZ , MEGHAAAAAAALSZ te büdös ku..va.


vagy add meg privibe az elérhetőségét, vagy hogy hol lakik és én összejövök vele.

2011. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bejössz neki!


Én a következő felíratott írnám ki: "ha akarsz valamit, dobj egy puszit" (és amikor látom, hogy végigolvasta, kacsintanék egyet)



17/F

2011. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, azokat is amik nem voltak annyira komolyak, legalább röhögtem egy jót :D


Azoknak akik azt mondják, hogy bejövök a lánynak: elképzelhetőnek tartom. De hát... azért csaknem 10 év korkülönbség elég sok, nem? Nem tartom csúnyának, de szegény nagyon kis "bénakacsának" tűnik, biztos sokat bántották a suliban v. hasonló.


A "látlak ám :-)" felirat most nyomtatódik, de még nem tudom, hogy bevessem-e. :D Még várok válaszokat!

2011. szept. 25. 20:45
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Remélem smileyt is nyomtattál, mert így tényleg összeszarja magát :D
2011. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Vagy írd ki, hogy 21:00-kor sztriptíz ;) :DDD Milyen fejet vágna szegény :DDD
2011. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Nyomattam smiley-t, de gáz van :D


Kinyomtattam a feliratot, szépen ráragasztottam a székem hátuljára. A webcamet bekapcsoltam, hogy lássam mi történik a hátam mögött. És... hát, a muterja leskelődött! Most nem igazán értem a szituációt, hogy mindketten csinálják, v. az anyjára hittem, hogy a lánya.


Mindenesetre annyira beijedt az öreglány, hogy becsukta az összes ablakukat, elhúzta az összes függönyt. :DDD

2011. szept. 25. 21:08
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Wháhááhá :DDDDDDDDDDDDDD
2011. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!