Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, ha a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha a szomszéd lány kukkol?

Figyelt kérdés

Relatíve új szomszédok, 1 éve költöztek kb. ide. Van egy 17-18 év körüli lányuk, aki, hát gyakran veszem észre, hogy néz az ablakukból.


Nem vagyok egy szépség, igazából nem értem mi néznivaló van rajtam. Az ilyen Justin Bieberen nevelkedett korosztálynak meg pláne visszataszító lehet egy nagydarab/szakállas/izmos férfi. Lehet azért néz, hogy milyen ronda vagyok.


Igazából mindegy. Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Ha odamegyek megkérdezni miért csinálja, tuti letagadja, nagyon szégyenlős lány (sokáig csókolommal köszönt, dadog, nem mer felnézni meg ilyesmik). Ha a szüleinek szólok v. feljelentem őket, az meg patkány dolog, nem az én stílusom.


Arra gondoltam ráhozom a frászt, valami "látlak ám" felirattal, de az kicsit durva lenne, nem? :D


26/F


2011. szept. 25. 20:10
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem 10 év az semmi. Ilyen korban a lányoknak az idősebbek jönnek be :)

Amúgy ez nagyon komoly..:DDD

2011. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

XD Az öreglány beijedt! (még jó hogy nem az én dobj egy puszis ötletem valósítottad meg!)



17/F

2011. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Na, most az egyik függöny mögül feltűnt a lány is. Hát ő is gyorsan eliszkolt a felirat láttán :DD Ez nagyon durva.


Basszus, az egész szomszéd család kukkoló? Kíváncsi vagyok az apa mikor jelenik meg. Inkább leszedem a feliratot, a célt remélhetőleg elérte...

2011. szept. 25. 21:32
 24/47 anonim ***** válasza:
83%
Én örülnék a helyedben, ha a farkamra akadna egy fincsi fiatal lány!:D
2011. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg csöngess át és kérdezd meg, nem lenne egy anya-lánya menetre esélyed!
2011. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:40


Nézd, azért távol állunk attól, hogy a "farkamra akadt" volna. Igazából azt se tudom, hogy tetszem-e neki azért néz, v. mert azt hiszi rólam, hogy bérgyilkos vagyok és esténként ásom el az áldozatokat. Ami nagy hülyeség, mert nappal szoktam :D


Mindamellett szinte még gyerek, lehet hogy betölti egy éven belül a 18-at, de még nagyon távol áll a felnőttségtől.


Most ha nagyon akarnám, biztos fel tudnám szedni, de ránézésre bántották már ezt a lányt eleget, ne én legyek az, aki még a maradék bizalmát is elveszi az emberek iránt.

2011. szept. 25. 21:54
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
de aranyos vagy;))ÁSS EEEEL:S NAPPAL VAGY ÉJSZAKA MINDEGY:))
2011. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

APA!!!!!


add meg az elérhetőségét és én rástartolok a csajra bízd ide főnök.


komolyan írom, ha privibe leírod, hogy hol lakik összejövök vele.

2011. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok agyturkász, de szerintem egyszerű megfejteni, hogy miért jössz be a csajnak.


Azt írod elég béna szegény, mármint látszik rajta, hogy gátlásos, stb. Emiatt biztos szívatják a suliban, ezt aláírom.


Te egy nagydarab, idősebb pasi vagy, aki nyilván egy pofonnal le tudnád rendezni azokat akik szemétkednek vele. De talán még pofon se kéne, elég lenne egyszer megmutatni téged és kész :D Szóval ez azért elég vonzó tud lenni még akkor is, ha nem vagy különösebben szép. Biztos benned látja a pasit, aki meg tudná védeni.


Ráadásul úgy tűnik az írásodból, hogy független vagy, lakásod van, ami ennyi idősen azért feltételez egy jó állást, mégse szálltál el. És a humorod se rossz, nekem is írhatsz! :)


19/L

2011. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Akit érdekel, annyi utóélete van a dolognak, hogy a mai napon az anyuka elnézést kért tőlem, hogy valószínűleg félreértettem a helyzetet. Ő nem leskelődni szokott, csak gyakran hall furcsa zajokat a lakásom felől és ilyenkor átnéz (khm, jó...).


A lány viszont új eszközhöz folyamodott. Pontosabban, lenyúlta az én tegnapi módszeremet a reakció megfigyelésére. Behúzott függöny mellett van 1 kis webcamera az ablakban (!). Milyen ravasz :D. Bevallom, kezdem élvezni ezt a játékot.

2011. szept. 26. 21:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!