Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, ha a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha a szomszéd lány kukkol?

Figyelt kérdés

Relatíve új szomszédok, 1 éve költöztek kb. ide. Van egy 17-18 év körüli lányuk, aki, hát gyakran veszem észre, hogy néz az ablakukból.


Nem vagyok egy szépség, igazából nem értem mi néznivaló van rajtam. Az ilyen Justin Bieberen nevelkedett korosztálynak meg pláne visszataszító lehet egy nagydarab/szakállas/izmos férfi. Lehet azért néz, hogy milyen ronda vagyok.


Igazából mindegy. Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Ha odamegyek megkérdezni miért csinálja, tuti letagadja, nagyon szégyenlős lány (sokáig csókolommal köszönt, dadog, nem mer felnézni meg ilyesmik). Ha a szüleinek szólok v. feljelentem őket, az meg patkány dolog, nem az én stílusom.


Arra gondoltam ráhozom a frászt, valami "látlak ám" felirattal, de az kicsit durva lenne, nem? :D


26/F


2011. szept. 25. 20:10
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Nos, először is bocsánat a hosszú válaszidőért, ritkán nézem az oldalt.


A történet - bár nem amerikai romantikus film stílusban - de happy enddel végződött.


A kukkolás még ment egy darabig ilyen-olyan formában a család részéről (függönyön át, kukker a szoba sarkából, stb.). Egy idő után már nem igazán zavart a dolog, hozzászoktam.


Aztán úgy alakult, hogy a lányt nekem kellett felkészíteni informatikai érettségire. Az anyja megkért, mondván programozó vagyok, biztos értek hozzá. Elvállaltam a dolgot, nem tartom magam jó tanárnak, de jó alkalmat láttam a helyzet tisztázására.


Azt hiszem mondanom/írnom sem kell, hogy a lány mennyire volt zavarban eleinte. Nem nagyon mert megszólalni, remegett a hangja, folyton elvörösödött. Aranyos volt, valahol tetszett nekem a dolog, elvégre még sose hoztam ki ilyen reakciókat egy lányból. Kellemetlen helyzetbe ugyanakkor nem akartam hozni, szóval úgy tettem mintha nem venném észre. Néhány alkalom után egy kicsit feloldódott, pláne hogy elég sokat dicsértem ( valóban meglepően gyorsan tanult mindent).


Bevallom, átfutott párszor a fejemen, hogy bepróbálkozok, elvégre én is csak férfiből vagyok, meg minden. De ismerve magamat, és kicsit megismerve őt, egyáltalán nem illünk/illenénk össze. Egy gyors numeráért meg nem akartam évekre hazavágni. Viszont, megszületett bennem a gondolat, hogy összehozom egy régóta magányos, de rendkívül melegszívű barátommal (aki ráadásul kicsit hasonlít is rám).


Így aztán "véletlenül", épp úgy időzítettem a dolgokat, hogy jó párszor összefussanak (áthívtam a barátomat ezért-azért, amikor tudtam, hogy jön ide a lány), majd mondtam a lánynak, hogy mennyire tetszik a barátomnak (ami igaz is volt). Innentől meg csak hagynom kellett a dolgokat a maguk útján. Azóta járnak, boldognak is tűnnek, persze nem látok bele.


A lánynak jól sikerült az érettségi, részéről a kukkolás megszűnt, az anyja még néha átnézeget, de már egyáltalán nem zavaró. Neki sajnos nem tudok új pasit szerezni :D


Igazából ennyi a történet, remélem nem baj, hogy kicsit hosszú lett. Köszönöm mindenkinek a figyelmet, sziasztok!


Luigi

2012. máj. 23. 21:20
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Ááá kár, hogy nem úgy végződött, hogy veled jött össze, de akkor is nagyon jó a sztori!
2012. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora sztori :D
2012. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Fúú, ez tök jó! Örülök, hogy végül megoldódott a dolog. Nagyon helyesen cselekedtél, örülök, hogy vannak még rendes 20-on évesek. (mondom ezt én, 19 évesen... :D)

Az anyukának meg tegyél ki egy pucér csávós posztert háááhá. XD

2012. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
Kar hogy mar alig van ilyen kerdes mivel én imádom őket olvasni. Mindenesetre szep "tortenet" az biztos. Bocsi az ekezetekert. 2015 december 4. :)
2015. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Ez király volt! :D
2015. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Azóta mi történt veled, kérdező? Jöttek új szomszédok vagy esetleg te mentél? :D

És mi van a kedvenc szomszédlánnyal?


Plusz ezt csak úgy itt hagyom: (Hasonló kérdéskör, bár nem annyira konkrét a téma, mint itt. ;))

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2018. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!