Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, ha a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, ha a szomszéd lány kukkol?

Figyelt kérdés

Relatíve új szomszédok, 1 éve költöztek kb. ide. Van egy 17-18 év körüli lányuk, aki, hát gyakran veszem észre, hogy néz az ablakukból.


Nem vagyok egy szépség, igazából nem értem mi néznivaló van rajtam. Az ilyen Justin Bieberen nevelkedett korosztálynak meg pláne visszataszító lehet egy nagydarab/szakállas/izmos férfi. Lehet azért néz, hogy milyen ronda vagyok.


Igazából mindegy. Mit kéne tennem ilyen helyzetben? Ha odamegyek megkérdezni miért csinálja, tuti letagadja, nagyon szégyenlős lány (sokáig csókolommal köszönt, dadog, nem mer felnézni meg ilyesmik). Ha a szüleinek szólok v. feljelentem őket, az meg patkány dolog, nem az én stílusom.


Arra gondoltam ráhozom a frászt, valami "látlak ám" felirattal, de az kicsit durva lenne, nem? :D


26/F


2011. szept. 25. 20:10
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Lányok, nagyon aranyosak vagytok, de higgyétek el, nem egy ilyen előember kell nektek, mint én. Eleve nincs időm most ilyen Duna-parton merengős fekete-fehér képeket készíteni csajozáshoz :D


A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:27


Igazad lehet, de egy ilyen jöjjek elé a sulijába dologra simán megkérhetne anélkül is, hogy járnánk. Bár, annyira meg nem ismer, hogy tudná, hogy megtenném. Kellemetlen helyzet.

2011. szept. 26. 21:40
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég ez már kész CSI
2011. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj ki valami szöveget még papírra. Ha válaszol tuti bejössz neki:D Facebookon vagy valahol nem tudod megkeresni és bejelölni? Esetleg ott is el lehetne indítani a dolgokat:D...
2011. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azert kukkol mert azthiszi bergyilkos vagy...Ő A BÉRGYILKOS ÉS AZ EGÉSZ CSALÁDJA AZ ÉS CSAK TETETIK HOGY BÉNÁK ÉS MEGAKARNAK ÖLNI:)))MUHÁÁHÁÁHÁÁÁ
2011. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig néztem a panelünk ablakából egy nőt, /mert egyszerűen beleszerettem/ amikor sétált a kutyáival, vagy ment a boltba, megjegyeztem, hogy mikor sétáltatja a kutyáit és én akkor már mindig az ablakban lestem, hogy mikor megy le, pedig legalább 10 évvel idősebb nálam... :)Többször felnézett és észrevett, én akkor mindig behúzódtam az ablakból. :D A családom meg nem tudta, hogy miért ülök be mindig az ablakba és nézek kifelé, azt szoktam nekik mondani, hogy csak nézelődök, csak már fura volt nekik, amikor 1 órát ott ültem mert még nem ment le és őt vártam... Hehe... :)
2011. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, meghalok a kíváncsiságtól, hogy mi lett a sztori vége! Kedves kérdező, ha véletlenül erre jársz, számolj be légy szíves! Nagyon jót mulattam, szerintem az "Év kérdése 2011" díjat megérdemelnéd itt.
2012. febr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
A sztori végére énis kíváncsi lennék, hogy lett e ennek folytatása :DD
2012. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Most már tényleg lehetne valami hír,engem is érdekelne. :D
2012. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Én is majd meghalok a kíváncsiságtól, ez rohadt nagy poén, és én az ilyesmit értékelem :D

A kérdező meg rohadt nagy arc :D

Szóval mesélj testvér :D

23/N

2012. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Írtam neki privit, hátha véletlenül erre jár! :D
2012. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!