Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott velem, mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem, mi a legjobb megoldas? Hogy kezeljem ezt az egeszet?

Figyelt kérdés
kicsit tavol lakik tolem ezert szakitott velem es azt mondta hogy meg ismert egy lanyt, nah de most en nem tudom mit tegyek, imadom tiszta szivembol szeretem es benne biztam a legjobban eddig. nem vagyok a leg tapasztaltabb szakitas temaban.. de most mit tegyek ezutan? hogy kezeljem ezt az egeszet mit mutassak neki h nagyon faj (az igazat), vagy visoznt hazudjak neki h kemeny lany vagyok? kerlek segitsetek, bocs a fogalmazasert eleg sza*ul vagyok..
2011. szept. 25. 23:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
most???
2011. szept. 26. 00:02
 12/15 anonim ***** válasza:

Még most sem.


Na mind1.


msn: kekeszold20@freemail.hu

2011. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
fel vettelek
2011. szept. 26. 00:06
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vettél fel. :D
2011. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nem tudom... lehet ám előbb utóbb magához fog térni... de sztem...huhh ezt msot rossz lesz hallanod... eléggé kihasználósnak tűnik ez az egész... olyan, mintha csak egyszer kellettél volna neki... Szreintem jobb lenne, ha elfelejtenéd a egészet... Tudom msot azt mondod, h könnyűmondani... de 4 hete még én is azt hittem, h belepusztulok...de túltettem magam:D Amgy nekema Szex és New-York sorozat jött be nagyon

Kitartást!!!

21/L

2011. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!