Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Sürgős számomra!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sürgős számomra!

Figyelt kérdés
tegnap este elmentem a TCS koncertre egyik barátnőmmel, és elszívtam 3 szál cigit. a barátom megkért, hogy ne dohányozzak, de ennek ellenére megtettem, mert nagyon jól esett, de most nagy bűntudatom van. közölte velem a barátom pár hete, hogy elhagy, ha meg tudja, hogy ha kérése ellenére cigiztem/füveztem. de nem szeretném, hogy vége legyen, mert nagyon szeretem, de gyűlölöm, ha meg akarja mondani, hogy mit tegyek, hisz én se mondom meg neki. ebben várnék tanácsokat, hogy szerintetek lenne értelme elmondani neki, vagy sem? mind a kettő következményekkel jár, tudom jól, de akkor is.. igen, nem kérek olyan kommenteket, hogy jaj, de hülye vagy, igen, t udok róla. de most megoldás kell :/
2011. okt. 1. 17:35
1 2 3
 11/21 Róbert Nagyúr ***** válasza:
47%
hány éves vagy kérdező?
2011. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
szerintem jelen helyzetben a kor nem számít, és nem változtat semmin.
2011. okt. 1. 18:01
 13/21 anonim ***** válasza:

hát, ha azért képes elhagyni mert cigizel, akkor nem szeret...

a füves cigi az már más, az már olyan mint ha drogoznál, mivel egyszeri füves ciginek is lehetnek pl 40 áv múlva is mellékhatásai (halucináció ilyenek)..meg azért más együtt élni egy drogossal, mint azzal aki mondjuk cigizik, jó büdös, de ki is lehet menni a tére, szóval a normál cigi nem értem miért zavarja...ez kb nekem érzelmi zsarolásnak tűnik....és neked van igazad. sztem...

2011. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Róbert Nagyúr ***** válasza:

dehogynem.


ha egy 18 év alatti tudatlan csitri vagy akkor ez a mai átlagba normális, mert ezek szerint ilyen drogos ribanc vagy/leszel.


De ha 20 felett vagy, akkor ideje lenne elgondolkozni, hogy mi helyes és mi nem.

2011. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
tudom, hogy az, de azt is tudom, hogy csak óvni akar. de viszont nem érzem fairnak, hogy ő már "túl van" a lázadó korzsakán, engem pedig nem enged. meg akar óvni azoktól, amiket ő csinált ilyen koréban. csak hát azért mégis.. szerintem az én koromban ( 16, na megtudtad hány éves vagyok egyik kommentelő) lázadás. nem normális a fű, stb. de az, hogy néha kicsit kikpcslódnék, elismerem, nem midnig helyes módszerekkel, elfogadható.
2011. okt. 1. 18:05
 16/21 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy drogos p*csa lennék a későbbiekben. azzá lesz az ember, amivé akar válni.
2011. okt. 1. 18:08
 17/21 anonim ***** válasza:

Elpattintasz néha egy dzsangát és ezek akadozik a palid?

Ez egy f@sz.Kérdezd meg milyen évszámban él szerintem úgy 1973ban.

2011. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
sima cigi volt :D
2011. okt. 1. 21:00
 19/21 anonim ***** válasza:
sztem ha legközelebb ilyet mond, kérdezd meg tőle, hogy ő mit tett volna, ha tiltják a lázadó korszakában...
2011. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez eddig eszembe se jutott. Nagyon szépen köszönöm :)
2011. okt. 4. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!