Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért röhögik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért röhögik és figurázzák ki a nagyon csúnya lányokat?!

Figyelt kérdés

Értem én, hogy csúnya lánynak (azaz nekem) semmi esélyem nincs párkapcsolatra, de legalább ne aláznának meg folyamatosan... Az utcán is szóltak már be nem is egyszer olyasmiket, hogy húzzak zacskót a fejemre. Lányok is szoktak beszólni, de fiúk még többen. Lassan már úgy leszek vele, hogy az utcára se merek kimenni. Megértem én, hogy nem tetszem nekik, de akkor nem lehetne békén hagyni? :(

19/L


2011. okt. 2. 12:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csúnya vagy. Mutatnál képet privátban? :)
2011. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szépség mindenkinek mást jelent és egészen biztos vagyok, hogy van legalább egy férfi a világon, akinek te leszel a legszebb lány a világon. :) És ezekt, hogy beszólnak pedig próbáld nem felvenni, ami tudom, hogy nagyon nehéz mert 8 évig piszkáltak a fiúk a kinézetemmel, de aztán majdcsak rájössz az értékeidre és ha te rájösz és ki tudod mutatni, akkor más is észre fogja venni és meg fog becsülni. :) Sok sikert!
2011. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
egyébként 15/ L
2011. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyom bonyolult dolog, barmily hihetetlen. Onnan ered, hogy az emberiség mindig igyekezett kilökni a "mást", mert tartott töle. A gyenge, csak hátráltatta a vadászatkor, a deviáns viselkedésü bajba keverte... aki eltér az általa idealizált normától, azt igyekszik kilökni. Ma már persze nem halálrakövezik az embert, meg nem tudatos, de valahol ebben gyökerezik. Másik oka pedig, hogy az uralkodási vágy mindenkiben benne van. Téged gyengének gondolnak,ezért vagy célpont. A mások által elnyomott emberek keresnek mindig valakit, aki ök is elnyomhatnak. Ezért az állatkínzás, gyermekbántalmazás...
2011. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezek bunkók, kész.

A férfiaknak a külső a fontos, de ezek ráadásul nem is nőttek fel agyilag, azért fikáznak.

Ne törődj velük, valakinek te leszel a legszebb!

2011. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
A férfiaknak a külső a fontos? Bagoly mondja verébnek :)
2011. okt. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiaknak a külső a fontos,"


Nana! Ez azért nem mindig van így! Voltam én már beleesve számomra kevésbé szép lányba is, a belsője pedig olyan volt, hogy sokan megirigyelhetnék!

2011. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Fúú, régebben nekem is beszólogattak. :/ De érdekes módon soha nem olyan, aki jól nézett ki, úgyhogy biztos önbizalom hiány állt a háttérben...
2011. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet csinál, az nemtől függetlenül egy tahó p@raszt.
2011. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 mus musculus ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:05

Ne itt szenvedj már, kérlek...

2011. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!