Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért röhögik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért röhögik és figurázzák ki a nagyon csúnya lányokat?!

Figyelt kérdés

Értem én, hogy csúnya lánynak (azaz nekem) semmi esélyem nincs párkapcsolatra, de legalább ne aláznának meg folyamatosan... Az utcán is szóltak már be nem is egyszer olyasmiket, hogy húzzak zacskót a fejemre. Lányok is szoktak beszólni, de fiúk még többen. Lassan már úgy leszek vele, hogy az utcára se merek kimenni. Megértem én, hogy nem tetszem nekik, de akkor nem lehetne békén hagyni? :(

19/L


2011. okt. 2. 12:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy néhány bunkoval találkoztál, még nem ok arra, hogy magadat csunyának hidd!!!! Szeretném megláttatni veled, hogy nem igy van. Vedd fel velem a kapcsolatot kérlek!
2011. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!