Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ezt folytatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ezt folytatni? Szükségem van a véleményekre

Figyelt kérdés
Párommal az 5 éves kapcsolatunk odáig fajult, hogy egyikünk sem mehet a másikhoz, kint kell találkoznunk, nem tudunk hová menni!Anyumék utáljak a páromat, most már az ő szülei sem kedvelnek engem!Összeköltözni még nem tudunk!páromnak van munkája, engemet még nem hívtak!Annyi minden rossz történik már ellenünk és mink csak húzzuk!Hozzá teszem nem lehet a szülökkel beszelne, nem engednek abbol amit ok gondolnak!Én 21L parom 23F
2011. okt. 5. 20:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha nem ő az igazi akkor csak feleslegesen rabolod az idejét!!!Tudassad vele hogy mit érzel mennyire és utána együtt eldöntitek hogy mi legyen...

te is tipikus nő vagy aki nem tud anélkül szakítani hogy ne kopogna valaki más rögtön a kapuban...Ezért nem hibáztatlak ,mert a legtöbb nő ,úgyis ilyen...

Tudod néha az őszinteség csodákra képes!!!!

2011. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó!Csak hogy tudd!Mi mar voltunk kulon kilenc honapot azert,azert mert megcsalt engemet!Aztan kilen honap utan ujra keztuk!De akkor szakitaskor neki volt mindjart valakije!Aztan megegyszer volt olyan, h szetmentunk es akkor megint volt neki mindjart valaki!!!!!nekem utana nem kene senki, meg nincs is!!!
2011. okt. 5. 21:51
 13/16 anonim ***** válasza:
üzenet ment
2011. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én megvigasztalnálak ha szakítanál Vele!!! :)

Uhh! tanuld már meg ,hogy ami egyszer tönkrement ,az többször is tönkrement!a bizalmad megingott és továbbra is marni fog a dolog,ennek soha nem lessz vége mert ez mindig ott leszz,hogy mi van ha most is hazudik vagy éppen mással kefél...Lehet hogy szereted,de nézzél valaki mást helyette!Mély a seb ,de ez sem gyógyíthatatlan!!!Hidd el tudom!!!!Ne eröltesd és szakíts vele ,mert csak az idődet és a lehetőségeidet pazarolja ez a kapcsolat ,ami úgyis kudarcba fog fulladni!!!ne haragudj ,de sajnos ez az igazság!!!

http://www.youtube.com/watch?v=MSgnf-tBN9s

2011. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csak az időmet és tényleg a lehetőségeimet veszi el!!Igazad van!Én itthon ülök munkanélküli!Neki van, de nem érdekli, h én velem mi lesz!!!Nem is segít!!
2011. okt. 6. 14:17
 16/16 anonim ***** válasza:

Neked olyan pasi való,mint Én...

Tenyeremen hordoználak!Pórázod lenne ,de az a póráz ugyanakkora lenne amekkora Nekem is.

Szívesen vigasztalnálak!

De ez nem fog úgyse megtörténni!

Csak annyit tudok írni ,hogy kitartás,légy erős,és légy ügyes!Úgyis találsz magadnak másik pasit,úgy legalább könyebb lesz felejtened!!!

Szia!Mindenjót!

26F

2011. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!