Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem, vagy karrier? Avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, vagy karrier? Avagy rossz döntés lenne utánamenni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ugyanazokat az egyetemeket jelöltük meg, más karokat. Első hely Budapesten van, a második Veszprémben. Van esély rá, hogy Őt nem veszik fel Pestre, ezt mi úgy dumáltuk le, hogy ha várhatóan nem vennék fel oda, akkor én is módosítom a sorrendet Veszprém javára. Eddig akárkit kérdeztem, mindenki hülyeségnek tartotta, hogy érte feladjam úgymond a céljaimat. Amúgy ugyanazt a szakot jelöltem Veszprémben is, de Bp-re szívesebben mennék, nevesebb az egyetem, szimpatikusabb a város. Annyira dilemma van bennem. Ha utánamegyek, a szüleim nagyon elleneznék, ha pedig nem, valószínűleg elveszíteném őt. Komolyan mondom, engem jobban stresszel ez, mint az érettségi. Mert ha nem veszik fel, két rossz közül kell választanom..
2009. ápr. 28. 22:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát, jövő héten majd ígyis eldől minden. Azért nagy valószínűséggel be fogunk kerülni, neki 80, nekem 85%-ra kéne megírnom hozzá a matekot és a választottat (neki biosz nekem kémia), amit azért véghez lehet vinni. Csak azért para van, mert matekból egy kis figyelmetlenség, és már ugrottak is a pontok.
2009. ápr. 29. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!