Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi tud szeretni egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi tud szeretni egy nőt tiszta szívéből?

Figyelt kérdés
vagy csak mi nők vagyunk képesek fájdalmasan szeretni? :(
2011. okt. 6. 15:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"HA egy férfi őrülten szeret valakit, akkor a lányok lenézik az érzelmei kimutatása miatt -"


Igen.Ahogy egy férfi kimutatja érzelmeit, legtöbb esetben, attól a ponttól kezdve, a nőben kezd lankadni a vágy...és lágynak kezdi venni és unalmasnak...de vannak szerencsések is, ahol mégerősebb lesz kettőjük között az érzelem.

2011. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
volt olyan barátom, aki sírt hogy ne hagyjam el amikor megcsalt egy nővel. Nem hagytam el, mert úgye "sírt", de szart se értem vele, rá egy hétre fel sem vette a telefont nem reagált, akkor most ki hagyott el kit? ő hagyott el mert megcsalt, de a szemembe nem mondta volna, hogy vége.
2011. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a faszik akik után sirtok, a tipikus csajózos rosszfiúk.Azok nem szeretnek titeket, de pont ez a kiváltó ok, hogy felzaklasson titeket, kiforditson önmagatokból stb. stb. egyre erősebben vágyodtok utánna, pont azért mert hüvös tud maradni...bla bla.Bezzeg, ha szeret akkor már unalmas és magától értetödő a szeretete.
2011. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 life is beautiful ***** válasza:

"HA egy férfi őrülten szeret valakit, akkor a lányok lenézik az érzelmei kimutatása miatt" nagyon igaz:\


kedves kérdező ne gondold azt hogy csak te vagy ilyen helyzetben. ugyanezt kérdezhetném a lányokról ,te biztos nem olyan vagy, de sajna a mai 15-25 évesek ilyen gondolkodásmóddal élnek

2011. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
42%

Én tiszta szívből szeretem önmagamat.

A nőnemű egyedeket pedig semmibe sem nézem, mert pont ez kell nekik, hiába hazudják az ellenkezőjét.

2011. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Most bőgtem el magam egy animén, annál a résznél ahol meghalt a főszereplő kislánya. Elég érzelmes vagyok.

És csatlakozom az előttem szólókhoz, ha túl érzelmes vagy inkább ne mutasd ki, legyél tökös, és egy FÉRFI. Talán így lehet bnőm, gyakorolok, megteszek mindent, hogy legyen!

Nem lehet olyan nehéz egyetlen lányt meghódítani, sikerülni fog!

Egyébként inkább születtem volna tahónak, nekik mindig van nagyon szép bnőjük, ahogy látom a környezetemben:S

F18

2011. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Igen!

32/N

2011. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, persze, hogy tudnak a férfiak igazán tiszta szívből szeretni!

Az én párom éppen így szeret engem, de apukám is pont így szereti anyukámat, pedig már 35 éve házasok!

Bennem fel sem merül, miért ne lenne képes így szeretni egy férfi is.


Ez nem nemtől függ, hanem érzelmi intelligenciától, az meg vagy van vagy nincs.


24L

2011. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
60%
asd
2011. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm amikor szakított velem, fél évig nem tudtam túl tenni magam rajta, lefogytam 75-ről 67 kilóra álmatlan éjszakáim voltak. Folyton ő járt a fejemben.. Igen tudunk szeretni!
2011. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!