Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyannal akibe nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal akibe nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 20:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképp. Szexelnék bárkivel, akibe nem vagyok szerelmes, viszont szimpatikus, de párkapcsolat csak olyannal jöhetne szóba, akibe szerelmes is vagyok.
2011. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj akkor talán.
2011. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán. Vagyis, ha jó barát, meg kedves, akkor lehet.
2011. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azzal a feltétellel, hogy mint embert nagyon kedvelem.
2011. okt. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nem!
2011. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam olyannal majdnem egy évig, mert az hittem, hogy majd "kialakul" nálam is a szerelem, mert kedves, aranyos, helyes volt az illető. Nem alakult ki az égvilágon semmi több erős szimpátiánál. Szegény nagyon szenvedett, mikor kiszálltam a kapcsolatból. De aztán visszakaptam a pofont, legutóbb velem voltak úgy, hogy kezdettől fogva nem érzett az illető szerelmet és később sem, viszont én bele voltam pistulva. Örök tanulság, hogy többet nem kezdek olyan kapcsolatokba, ahol nem érzem már az elején azt a bizonyos pluszt a másik iránt és fordítva is elvárom, hogy ne járassa velem senki a bolondját. Vagyis a mai tapasztalatok birtokában határozottan NEM járnék.
2011. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

De az, hogy érzed azt a bizonyos pluszt, az még nem jelenti, hogy szerelmesen kezdesz bele a kapcsolatba.


Ez egyébként pont emiatt egy elég érdekes kérdés. Ugyanis senki sem úgy kezd bele a kapcsolatba, hogy szerelmes. Hacsak nem ábrándozik róla már legalább fél éve..(pl. beleszeret a legjobb barátjába) De ha valaki korábban ismeretlennel jön össze, akivel nincsen megalapozott barátság, az sose igazán szerelemmel indul. A másik fél szimpatikus nagyon, érzi az ember azt a bizonyos pluszt és ezért belevág. Aztán ha ezekután semmi nem alakul ki 3-4 hónap alatt akkor vége, ha meg igen akkor boldogság van. Értelmetlenül nyilván senki nem kezd bele egy kapcsolatba.


A párommal mi sem úgy indultunk, hogy szerelmesek voltunk egymásba. Találkozgattunk, sokat beszélgettünk, nagyon megkedveltük egymást, ott volt az a plusz dolog(nyilván valahogy jobban kitüntettem a figyelmemmel mint bárki mást), aztán lefeküdtünk. De ekkor még egyikünk sem volt szerelmes.. 2-3 hónap alatt ez kialakult.


Olyan kapcsolatom is volt, amibe úgy léptem bele, hogy szakítottam az előző barátommal emiatt. De akkor sem voltam szerelmes. (bár igaz, az exembe sem) Egyszerűen valami erős dolog, ösztön, tudjafene mi az, vonzott. Vele akartam lenni és kész. Aztán 1 hónap alatt hihetetlenül szerelmes is lett, és 4 hónap múlva már gyerekekről beszéltünk. 4 évig voltunk együtt..


Tehát ez így tényleg fura kérdés, hiszen senki nem szerelmes a kapcsolat első percében, mégsem kezd el senki egy értelmetlen dolgot. Kell a plusz.

2011. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Hát én úgy vágtam bele a mostani kapcsolatomba, hogy nem voltam szerelmes (mondjuk kicsi koromban az voltam belé, de azóta teljesen elmúlott, már nagyon régen volt.)...és az lettem, teljesen beleszerettem. Meg már sok embertől hallottam, hogy szerelem nélkül jöttek össze (persze a vonzalom megvolt) és még azóta is, évek óta együtt vannak.
2011. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Én csak netten láttam pár képet a páromról...

S itt üziztünk rengeteget...

Nagyon hasonlitottunk,1eztek az álmaink s minden...

V fél év után végre élőben is sor került az első randira...

Ő szerelmes lett az első 2 tali után...

Én nem...:(

Belementem h majd lesz valahogy...

És bár nekem sok idő kellett...

Mostmár nem csak szeretem,hanem szerelmes is vok belé.:)

Az esküvőnket várom.:)

2011. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, ha szimpatikus az illető, meg rendes, kedves jó társaság. Úgy van esély rá, h majd elkezdesz hozzá kötődni...de csakis akkor, ha másba se vagy szerelmes. Mert ha igen, akkor csak nyűglődés lesz belőle...tapasztalatból mondom.
2011. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!