Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyannal akibe nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal akibe nem vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 20:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nem alakulhat ki. Ha valakivel találkozol, rögtön tudod hogy tetszik-e vagy nem, hogy szerelmes tudnál-e bele lenni vagy nem. a semmiből nem lesz vár sajnos. Jártam már olyannal, kínszenvedés volt. Rosszul érezte magát ő is (mert látta rajtam) és én is mert hazugnak éreztem magam és mert hogy kevesebbet adok neki mint ő nekem. Nem is kellett sok hogy vége legyen. Azóta már néha olyannal se jövök össze aki csak tetszik..
2011. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 The Nuke ***** válasza:

Igen!!!!

Úgy kezdtem 3 éve barátnőmmel is, aki dobott 3 napja!

Én meg itt vagyok kibacva, hót szerelmesen!

De a lényeg, igen, remélem ti is megbánjátok majd az egész életeteket!

2011. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Hát én pont pár hónapja mentem bele egy kapcsolatba, mert nagyon tetszett a fiú, de csak egy és fél hónapig jártunk, mert a végére már a vonzódás is elmúlt részemről, s nem tudtam belé szeretni. Ha volt úgy is jó volt, ha nem meg úgy is... így én szakítottam vele, bár sejtem, még így négy hónap után is szeret engem a fiú, hisz rendszeresen ír... szóval szerintem, ha nincs már szerelem első látásra nem érdemes belekezdeni 16L
2011. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 The Nuke ***** válasza:

Nincs igazad te 19:30as!


És jó bunkó vagy, hogy hülyíted azt a legényt!

Mit vársz 1,5 hónap után???

Majd 1,5 év után mondj valamit!

2011. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
hosszútávon nemjön össze, vagy megbántod elég rendesen, vagy úgy kezeled a kapcsolatot hogy megpróbálod közben távoltartani, de ez szinte élvezhetetlenné teszi a kapcsolatot, szerintem a kapcsolat az 1 olyan dolog amit 100%ban mi választunk és ha nem szeretünk hazudni, akkor olyat válasszunk akit szeretünk is
2011. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

@The Nuke:

Ne haragudj, de itt a lány volt korrekt,hogy nem maradt egy olyannal,akihez 1) nem is vonzódik, 2) nem fűzi semmi érzelem. A másik fél kínzása lett volna, ha látja, hogy megcsókolja, és max egy zavart mosoly a válasz...

2011. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, nem, és a változatosság kedvéért: nem.
2011. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

19:32-es már bocs, de mit kell beszólogatni?

Szerintem nem én vagyok az első, és nem is az utolsó ember,, aki szakít a párjával... jobb lett volna, ha vele maradok, miközben nem szeretem? Ki mondta hogy hülyítem? én megmondtam neki kerek perec, hogy szeretnék szakítani, hogy ezt ő nem tudja felfogni az nem az én hibám! Amúgy meg szerintem te vagy a bunkó, milyen jogon vonsz te engem felelősségre, főleg, hogy csak a véleményemet fejeztem ki teljesen kulturált módon... na mind1... és örülök, hogy te a legelső férfiba vagy nőbe vagy nem tudom mibe beleszerettél, aki csak meg mert szólítani, és már hosszú évek óta boldogan éltek, és fogtok is még biztosan jó sokáig!

2011. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ám, Binky köszi, hogy igazat adsz :)
2011. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!