Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? 14/F

Figyelt kérdés
A suliban ismerkedtunk meg. Vakácio elott ugy váltunk el hogy nagyon szeretjuk egymast. De mikor vakácio után visszajott alig szolt hozzam,ugy ereztem h mar nem erdeklem. De egy hettel azutan azt mondta szeret. De az a legérdekesebb hogy ossze akar hozni egy barátnojevel. Szerinetek ezt azert csinalja hogy leteszteljen vagy egyszeruen nem szeret?
2011. okt. 9. 19:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Minii Vikii:


Hát én kérlek a 21.-ben és szerintem itt mindenki más is.

Igenis a fiúnak kell megkeresni a nőt ne legyünk már betojiak.

Bár lehet, hogy ez csak az én meglátásom,de ez van.

2011. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14 éves kiscsaj: sztem ne te oktass ki minket arról, melyik században élünk... amúgy is, 14 évesen inkább még tanulni kéne a suliban, főleg a biológiát, mielőtt még ide rohangálnátok és ilyeneket kérdeznétek, hogy "A barátom megujjazott most terhes vagyok?!"
2011. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Minii Vikii ***** válasza:

Ez már nem az a világ, ami régen volt. Ha jobban körülnézünk a mai világban mennyi ,,belevaló" lány van, de ahhoz nem elég ,,nagy lányok" hogy oda menjenek egy fiúhoz. De ezen nem akarok veszekedni. Ha egész nyáron nem kerestétek egymás társaságát, akkor nincs értelme.

14L

2011. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
En kerdeztem tolle h szeret-e vagy nem de mindig azt valaszolja hogy: lehet igen,lehet nem. mit tegyek???
2011. okt. 9. 19:54
 15/24 anonim ***** válasza:
hát akkor ki kell ábrándítsalak: már nem szeret, csak játszadozik veled. szedd fel a barátnőjét, és gond letudva, gondolom egy asztal a 2 kis liba...
2011. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt partiba húzd meg oszt megnyugszól te is meg ők is :D
2011. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
de az a gond hogy nem tetszik a barátnoje! :))
2011. okt. 9. 19:59
 18/24 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőjének a fejére ráhúzol valamit oszt jó van
2011. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én már azt várom, hogy egy 9 éves kezdje el a szerelmi életét itt ecsetelni... RÁÉRSZ MÉG MENJ TANULNI.
2011. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem még van legalább 4 éved még míg bele kéne vágnod az ilyen világmegváltó kapcsolatig.
2011. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!