Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok de nem tudom mit tehetnék ellene!?

Figyelt kérdés

Most vagyunk 4 hónapja együtt barátnőmmel és úgy 2 hónapja rám jött hogy én mindenért féltékeny vagyok .Többször volt már ez miatt veszekedés hogy nem bízok meg benne stb.

Idén lesz a szalagavatójuk és utána elmennek az osztállyal bulizni , de én már most azon kattogok hogy úristen kivel fog megcsalni hány srácfog rámászni.

21/F

Néha már annyira magamba beszélem hogy megcsal vagy megfog csalni hogy a síró görcs kerülget .

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék ez ellen :S


2011. okt. 10. 15:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az is eszembe jutott hogy lehet az a bajom hogy csak heti pár órát tudunk együtt tölteni tehát általában vasárnap 5-6 óra hossza miénk
2011. okt. 10. 15:59
 12/19 anonim ***** válasza:

az exem mai napig imád de betegesen féltékeny volt.rengeteg veszekedés volt belöle.

és ebben az a legjobb hogy nem benne nem bizol hanem magadban.

ezzel tényleg kezdj valamit mert különben 100% h löttek a kapcsolatodnak.ha meg megcsal akkor meg se érdemelt téged. ennyi. ezen ne kattogj. ha meg nem akar megcsalni akkor feleslegesen teszed tönkre a hüyleségeivel. ennyi erövel boltba se engedd ki mert mi van ha ott kap le valakit merö hirtelenségböl....ne máár...

2011. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Állj a tükör elé és magyarázd el magadnak: nem vagy olyan ronda sem bunko sem undorito alak, hogy a barátnöd csak az alkalmat lesse, hogy hogyan tudna megszabadulni töled. ( A féltékenység alapjábanvéve önbizalomhiány.)
2011. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ő is mindig ezt mondja hogy önbizalom hiányom van főleg hogy mindig mondom nkei hogy sokkal jobbat érdemelne nálam

ilyenkor néha kapok 1 kis pofont :D , de tudom hogy ö milyen szép én meg hát .... nem vagyok épp 1 jó képű srác

2011. okt. 10. 16:31
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

na hát akkor már tutira biztos vagyok benne hogy önbizalomhiányos vagy. nem a külsö számit. és te kellesz neki nem? veled jár vagy mással? ezt nézd ne azt hogy hány jo pasi mászkál az utcán. eza szöveg meg hogy jobbat érdemel nálad ez halál szánalmas már bocs. ha tényleg ugy gondolod jobbat érdemel nálad mi a frászért nem dobod ki? hisz megkimélnéd magadtol!

de mivel ö SZERET és nem akar kidobni nyilván veled akar lenni baromka!elöbb utobb tényleg be fogja látni hogy jobbat érdemel nálad mert nem fog kelleni neki egy ilyen nyávogo f@sz.

bocs a drasztikusság miatt de annyi ilyen idegesitö pasi van......jo dolgodban nem tudsz mit csinálni???

jobb ha elfogadod magad olyannak amilyen vagy mert szebb nem leszel max jobb!és hogy jobb legyél arrol neked kell gondoskodnod. jellemileg értem,nem szexileg....


forditsuk meg a dolgot. neked mennyire jönne be egy oylan csaj aki minden nap azzal nyaggat hogy "de akkor is kövér vagyok nem látod? kicsi a mellem, nagy a seggem, ááháháhááá,biztos magadban at gondolod de rusnya vagyok!"


kétlem hogy imádnád.... elöbb utobb dobnád ebben biztos vagyok.


na??? szoval hisztizel még???? hidd el a csajoknak több komplexusuk van mint neked....

2011. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

nem dobom ki mert ő életem szerelme :)

igazad van hogy jó dolgomban nem tudok mit csinálni mert mikor dolgozok akkor eszembe nem jut ilyenen gondolkozni csak ugye most vizsgáim lesznek lassan így minden hülyeség eszembe jut ha itthon vagyok .

Persze hogy nem szeretnék 1 olyan csajt aki nyavalyog szerintem meg is bolondulnék tőle így bele gondolva lehet ö is már kezd idegbajt kapni tőlem .


Nem fogok hisztizni :D


Igazán most hogy olvastam amit írtál bele gondoltam ha meg akarna csalni bármikor megtehetné vagy ha nem szeretne.

De ha nem szeretne biztos nem hívna fel hajnali 3 kor sírva hogy hiányzok neki !


Kösz jövök neked 1 el :)

2011. okt. 10. 18:35
 17/19 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen:)))) örülök neki ha sikerül valakin javitanom kicsit. föleg ha a drasztikusságom éri el a célját. azt tapasztalom a kedvességgel semmire se megyek. ezért hozok fel ellenpéldákat is hogy képzeld a helyébe magad.)) örülök hogy hasznosnak tartottál:)))
2011. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
az biztos hogy hasznos voltál pár dologra rá jöttem neked köszönhetően :)
2011. okt. 10. 20:18
 19/19 anonim válasza:
Az èn párom os hasonló mint te. Nagyon szeretem de nèha elviselhetetlen a viselkedèse
2015. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!