Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért így reagált az smsemre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagált az smsemre? Teljesen kivagyok. Ez mégis mit jelentene? Hogyan érthette?

Figyelt kérdés

Úgy volt,h ujrakezdjük mert ujból felkeresett és látni szeretett vna,és megint olyan volt mint régen:irogatta h nagyon szeret,imád,a legszebb bnője vtam..

Majd nemrég jött a hír h kirugták és így hazamegy Pestre és nem tud itt maradni velem..

Na én meg bepánikoltam és ezt az smst írtam neki:"Csak,h tud én igényt tartanék Rád a elkövetkező 10,20 v akárhány évben,és örülnék ha Te is így vélekednél és itt maradnál velem vhogy még 1 kis időt.semmiképp sem akarlak elveszíteni és veled szeretném eltervezni a jövőmet!és soha nem kellene más ezt bíztosíthatom.Hiányzol és szeretlek,mindennél jobban és nem érdekel,h nagy a korkülönbség"

Na ma visszaírt :"Nagyon aranyos vagy!de szeretném,ha másban gondolkoznál..puszillak Drága"


Ezt mégis Ti ,h értelmeznétek??Mi az h másban gondolkozzak??

Bocsi,h összevissza írok de felvok dúlva és nem akarom Őt ujból elveszíteni..


21/L


2011. okt. 12. 11:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
" meg állítása szerint ő eldöntötte h nemakarja ezt folytatni mert semmi jövöje az x év miatt és felejtés céljából buli után az exénél kötött ki.. " - ez eléggé gyenguss....
2011. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

tudom,én is kiakadtam mikor megtudtam..pedig legalább20szor megkérdeztem tőle h nem lehet h a volt csajodat szereted?erre állandóan azt mondogatta h nem lehet és ne gondolkozzak ilyen hülyeségeken...

amikor az exem szülinapján vtam és kicsit többet ittam akkor is ezt megkérdeztem tőle és akkor is ugyanezt a választ kaptam és h nyugodjak meg mert nagyon szeret!

hát próbáltam elhinni..

2011. okt. 12. 11:49
 13/27 anonim ***** válasza:
Olvasva a soraidat,megérdemled.Te engedsz neki.Magadra vess,majd ha lesz annyi tartás benned,amennyi szükséges,nem foglalkozol majd ilyen emberekkel.Addig sok csalódás fog érni sajnos.
2011. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

csak ez volt az első eset amikor engem hagytak el..eddig mindig én szakítottam de most vtam a legjobban szerelmes,és szerettem vna ha ez működik és ez így jobban megvisel..

hoppá pont most hív...

2011. okt. 12. 12:22
 15/27 anonim ***** válasza:
koptasd le.. vagy legyél továbbra is az a nőce, akit kedvére kefélgethet..
2011. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
eddig sem kefélgetett kedvére pont ez volt a fura..volt,h csak átjött beszélgetni és csak aludtunk..ez volt inkább a túlsúlyban semmint a szex..és nekem már kicsit rosszul is esett ,h csak beszélgetünk,összebujunk de szex az nuku..
2011. okt. 12. 12:32
 17/27 anonim ***** válasza:
Azért néha mégis megdugott.:D Nekem is vannak lány barátaim,ha megdugnám őket,de többet nem szeretnék,az azért picit más fényben tüntetné fel a barátságot.Nem lehet valaki ennyire naiv,vagy ha már engedted neki,hogy ezt tegye,ne sírjon a szád érte.100%,hogy van nője.Döntsd el,hogy kell-e neked így is-de tartsd észben,hogy vele nem lesz közös jövőd-leszámítva a pár beszélgetést és dugást.Pont.
2011. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

na most fagytam le..és fogalmam sincs h jelen pillanatban milyen érzések kavarognak de felhívott h megkérdezze mi ujság,miket csináltam a napokban és h most tart hazafele buliból..erre mondom nem meglepő..majd egyszercsak felteszi a kérdést h tudod volt az a dolog decemberben..mondom arra célzol amikor félredugtál vkivel? erre ő:nah igen de nem akarkivel,szóval nem az első szembejövövel..mondom tudom az exeddel...erre ő:nah igen az ujjáéledt..kérdezem:mégis mióta??erre ő: január közepétől..

aztán letette mert az egyik haverja hívta de a éreztem h piált..

a legrosszabb az egészbe h januárba még együtt vtunk egészen április közepéig...ugyh ez szép...és nyártól meg ujból elkezdett nekem írogatni..de akk mi értelme volt..

jaj de dühös vok

2011. okt. 12. 12:39
 19/27 anonim ***** válasza:
Eléggé átvert akkor ezek szerint.. Én a helyedben, hiába volt szép és jó, nem is reagálnék már ha keres. Nem egyszerű, de te elmondtad neki hogy mi a terved, mit szeretnél és mit érzel, ő átvert mikor együtt voltatok, és ezek után is ilyen volt, akkor nem érdemel meg téged. Nem élt a lehetőséggel,és te csak kínzod magad. Felejtsd el :)
2011. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Utolsónak!

mi nem barátok vtunk hanem 1 évig együtt jártunk,felvállaltan és akk még jó,h szexelünk..de miután szakítottunk utána már nem szexeltünk!

2011. okt. 12. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!