Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért így reagált az smsemre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagált az smsemre? Teljesen kivagyok. Ez mégis mit jelentene? Hogyan érthette?

Figyelt kérdés

Úgy volt,h ujrakezdjük mert ujból felkeresett és látni szeretett vna,és megint olyan volt mint régen:irogatta h nagyon szeret,imád,a legszebb bnője vtam..

Majd nemrég jött a hír h kirugták és így hazamegy Pestre és nem tud itt maradni velem..

Na én meg bepánikoltam és ezt az smst írtam neki:"Csak,h tud én igényt tartanék Rád a elkövetkező 10,20 v akárhány évben,és örülnék ha Te is így vélekednél és itt maradnál velem vhogy még 1 kis időt.semmiképp sem akarlak elveszíteni és veled szeretném eltervezni a jövőmet!és soha nem kellene más ezt bíztosíthatom.Hiányzol és szeretlek,mindennél jobban és nem érdekel,h nagy a korkülönbség"

Na ma visszaírt :"Nagyon aranyos vagy!de szeretném,ha másban gondolkoznál..puszillak Drága"


Ezt mégis Ti ,h értelmeznétek??Mi az h másban gondolkozzak??

Bocsi,h összevissza írok de felvok dúlva és nem akarom Őt ujból elveszíteni..


21/L


2011. okt. 12. 11:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nevezheted bárminek,megcsalt.Most már ki is derült,bár számomra egy percig sem volt kérdéses.Ami még szebb,hogy akkor az exét is csalta veled.Én elmondanám az excsajnak-aki most ugye már nem ex,hogy veled csalta a barátod.Így fair play lenne.:)
2011. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
*Bocsi,exbarátod.
2011. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

csak nem értem ,h ha elbucsuzott már 3nappal ezelőtt akkor ezt így utólag minek kellett elmondania..oké,h én is bekamuztam neki h miután szakítottunk akk összejöttem az exemmel de utána elmondtam neki az igazat h csak teszteltem...majd felhívott multkor hajnalba h miért vok skypon?tuti h pasizok és valljam be h pasizok...

és ezért még 1et döff belém vagy nem tudom..

2011. okt. 12. 12:46
 24/27 anonim ***** válasza:

Hát jó nagy szemétládát fogtál ki az biztos. De hát ha tudod h megcsal, nem is értem miért reménykedsz h ez változhatott volna. 14 év korkülönbség. Jó volt neki h még dughat párat egy fiatal lánnyal. Ennyi. Sajnos jól kifogtad a legrosszabb fajtát.


22N

2011. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

hát akk mikor kiderült akk úgy tűnt mintha megbánta vna meg abban az időszakban ő 1 hónapig nem volt itthon..és állandóan arra a fránya korra fogta,h bárcsak közelebb lennénk 1máshoz stb..

nem is értem miért szerettem ennyire..alacsony,idősebb,komolytalan és 1 buta focista bár már az sem hisz most rugták ki..

2011. okt. 12. 13:10
 26/27 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de a leírtakból az derül ki hogy:

- ez az ember egy idióta

- frusztrált, nem találja a helyét és úgy próbálja ezt kompenzálni, hogy repked egyik virágról a másikra

- mindig több vasat tart a tűzben, hogy nehogy egyedül maradjon

- ha így viselkedsz, tudja, hogy hozzád mindig visszamehet, majd újra elhagyhat

- van egy bizonyos kényszere arra, hogy téged bántson

- szakítás után eszembe nem jutna azt írni az exemnek hogy puszi!

2011. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

azt kell,h mondjam h egyet kell veled értenem..és nem értem h miért bánt,mert én eddig soha nem tettem ellene semmit csak tudja h kívülről erősnek tűnök és ridegnek de az ilyenekkel megtud bántani..és mivel korombol adodoan nem lehetek sose teljesen az övé ezért bánt..hisz eddig is attól tartott h oké,h most így gondolom de idővel ha öregszik akk otthagyom..

és tény,h neki így jobb hisz tudta h visszamegy majd Pestre és akk nem lesz ott egyedül..én meg még ugyse mentem vna vele..

2011. okt. 12. 13:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!