Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm töröl miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Nuke kérdése:

Volt barátnőm töröl miattam a fészbúkról, iwiwről, meg még 3 böngészős játékból! Most kicsit vagyok király? Vagy nagyon szemét?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 19:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
KIRALY VAGY!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 fehérváripapa válasza:
100%

Kisgyerek!


Ő a király mert dobott téged! Azt hiszem ő többet veszitett mint te! Te egy éretlen kis . vagy! Bárkit is talál jobb nálad!


Hidd el, örülnél nemsokára ha fészbúúkon is láthatnád, jól tette hogy törölte magát, legalább nem kell tartania az alulfejlett IQ szegény b...tásodtól!!!


Valld már be azért irkálsz ide is hogy valami hozzád hasonló lúzert találj aki maszirozza az összetört lelked! Király??? ugyan már? szemét? egyikhez sem vagy elég! Te egy jelentéktelen huszadrangú senki vagy!


Na ez jól esett! ...Csernus büszke lehet rám!

2013. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!