Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly fiúk! Szerintetek miért nincsenek már igazi nők, akik hosszútávú, komoly, monogám kapcsolatra alkalmasak? Vagy sosem voltak ilyenek? Ti hogyan dolgozzátok fel ezt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy a kérdés fiúknak szól, szóval hisztis lánykák, sértődött családanyák és közhelykakukkok kíméljenek, ez a férfiak világa, amit egy gyerek sosem foghat fel.


Szóval egy átlagos fiú 2 féle módon gondolkodik: dugnám kategória és komoly kapcsolatra való. De én azt vettem észre hogy egyre több a dugnám, és legfeljebb sokáig dugnám kategória, olyan meg nincs már, hogy felnőtt nő. Most nem az a kérdés hogy ténylegesen mennyi nőt fektetsz meg, amíg mástól sem vársz olyat amilyen te sem vagy, én nem is vagyok szoknyapecér, hanem arról van szó hogy:

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták,".


És én már unom hogy az összes lány ostoba és naiv/züllött szajha/unalmas átlaglány.

Egyszerűen nincs olyan ember, akire egyik sem igaz. Tudom hogy magukat nem ennek gondolják, de így van.

14-22 éves koromig több ezer mindenféle lánnyal találkoztam már, és ebből összesen 2 olyan volt, aki tényleg különleges volt, viszont velük nem alakult ki kölcsönös vonzalom, csak barátság.


Már azt is unom hogy a sok hülye osztja az észt, hogy általánosítok, miközben 30 pasival beszélt életében, 1 megcsalta és minden pasi disznó, meg azt is unom hogy soha életükben nem kezdeményeztek de meg akarják mondani hogyan ismerkedjen egy fiú :)

Itt is tele van az oldal 20 feletti szűz fiúkkal, legalább 10 olyan srácot tudnék mondani kapásból, aki tényleg rendes srác, mégsincs barátnője, szóval az sem igaz hogy a fiúk közt nincs rendes. Lányok közül mndom egész éeltemben 2 ilyennel találkoztam, pedig kifejezetten kerestem őket, ez a haveri kör meg csak úgy jött.

Jó a lányoknak más a rendes, magukról azt hiszik hogy azok, de ezek tényleg olyan srácok, akik nem csajoznak, nem buliznak, sportolnak, tanulnak, nem cigiznek meg isznak, kedvesek és normálisan néznek ki és vannak saját értelmes gondolataik, érdekesek, sok hobbijuk van, stb.


Legutóbb is az egyik haverom beleszeretett egy visszahúzódó lányba, akiről azt hitte hogy jó lesz, és pár hónap múlva kiderült hogy valami bunkó cigánnyal jött össze a lány. Unom már hogy minden nő egyforma, és picsognak hogy nem is.

Miért ilyen ostobák és kicsinyesek?


Ti mit tudtok tenni ez ellen?

Most komolyan, ha randiztatok már lánnyal, akkor tudjátok hogy a művészlányok pont a legperverzebb szajhák, az unalmas ribancok meg akik rózsaszínben műmellekkel sminkben villognak, az unalmas átlaglánykák meg könyvtáron és sulin kívül sehol nem találhatók meg. Könyvtárban hogy lehet ismerkedni egyáltalán, ahol illik kussban maradni? Komolyan az az egyetlen hely ahol még nem próbáltam.


Szóval várom a saját tapasztalatokat, meg hogy ti mit tesztek ez ellen. Beletörődtök, vagy csak megfektetni jártok felszedni őket, vagy áttértetek a fiúkra/kecskékre, mit tudom én. Semmi ötletem nincs, és rohadt idegesítő, hogy ennyire primitívek a lányok. De azt sem értem hogy pár éve még találtam aránylag érdekesebbeket, most meg semmi. akármelyik társkeresőn vagy az utcán ránéztek, egyenribanc mind, amelyik normálisnak néz ki, megismered, az sem az.


2011. okt. 20. 09:39
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
45%
Jah és a legfontosabb: Nem olvad, és nem akar beolvadni a szürke és kicsinyes ösztönlény átlagemberek közé, akiknek a napi gondolatvilága a szex, evés, és munka körül forog.
2011. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:

09:10

Te kifejezetten nőies férfi lehetsz akkor. Ismertem ilyeneket is, a fogalmazásod a nők többségének szintjét üti meg.

Nem olvastam végig, nagyon fárasztó.


09:44

Itt jönnek a kedvenc médiumaim, akik a vesémbe látnak.


11:22

Nézd, értékelem, de nem hiszem hogy egy korlátolt embernek pont te nyitnád fel a szemét. Ezek többsége nem is képtelen felfogni, hanem nem akarja felfogni a dolgokat. Kényelmesebb az önáltatás, mint utánanézni a dolgoknak.

Nyilván ha valaki felrázza őket a szép álmukból, ez nem tetszik nekik. Csak hogy én nem is kértem őket hogy idejöjjenek, elég ha mi megbeszéljük a helyzetet. Díjazom, hogy ilyen kitartó vagy, nekem már nincs erőm hozzájuk.


Engem kifejezetten ez érdekelne, hogy lehet valakit elfogadni így, hogy hibái vannak. Neki mi a hibája? Ha megosztod velem, lehet hogy segíteni tudsz, és én is felszedek egy átlagos lányt.


Én el tudom ismerni hogy a férfiak nagy része is rossz minőségű, meg ez a világ ilyen, csak egyszerűen a férfiakat nehezebb manipulálni és kicsit több tartás van bennük. Ennyi. Gyakorlatilag pont ezt a tartáskellene kiiktatnom, hogy "leereszkedjek" az ő szintjükre. Ami gyakorlatilag nem leereszkedés, ellenkezőleg, de most nem akarok külön filozófiai értekezésekbe bocsátkoznia toleranciáról és a szeretetről.


11:29

Fel se fogod mit írsz, leírod hogy hűhaj kérdező, és egyetértesz az utolsóval, aki más nézőponton van, mint 27f

Most akkor kivel értesz egyet? Saját véleményed van egyáltalán, vagy csak rábólogatsz mindenre, hogy felpontozzanak?


Ja, most látom te vagy a nő. Akkor nem erőltetem. Ez nem frappáns válasz, egyszerűen belefáradtam a hülyeségetekben, és persze ez a reakciód sem a sértett önérzeted mutatja ki... Nyilván ha valaki meg akarná győzni a butákat arról hogy buták, az maga is buta lenne.


11:41

Az a baj hogy ennek semmi értelmét nem látom. Volt már hogy leírtam és elmondtam pár embernek, akkor hirtelen feltűnt pár olyan aki magát annak hitte, de kiderült hogy csak hazudoztak összevissza, vagy olyanok akik leírták hogy bár ez meg az nem igaz rájuk, de....

Akik különlegesek voltak, az a 2, se külsőre, se viselkedésre, se gondolkodásra, se lelkileg nem olyanok voltak, mint az átlag lányok.

Most nem fogok konkrétumokat mondani, ezért lehet is szidni, de nem attól lesz egy lány értékes, hogy megjátssza magát. A kérdés azért értelmetlen mert annak kéne természetesnek lenni hogy mindenki önmagát adja, és nem elvárásoknak akarjunk megfelelni.


11:50

Na már előre várom azt a 100at aki itt jelentkezik hogy ő is ilyen, csak éppen a valóság rohadtul más.

11:52

Ezt szerintem hiába magyarázod az átlagembereknek, akik kifogásokat keresnek, mindig találnak majd. Érdekes hogy mennyi rajongója van a társadalomkritikus kultfilmeknek, vagy milyen sok rokker volt anno, ma meg sehol semmi, mindenkiből átlagember lesz, hogy beálljon a sorba - pénz beszél...

Például ezek a srácok akiket ismerek és rendes srácok, tipikusan azok akik beleuntak már a keresgélésbe, se neten nincsenek fenn, se nem járnak társaságba sehova, kb mintha nem is léteznének. Én mondtam nekik hogy ne adják fel, ismerkedjenek, de túl érzékenyek ehhez, ami ugye nem előnyös pont egy fiúnál, mert a nőknek a bunkó a vonzó.


Na szóval

1.hol találok ilyen értelmes lányokat vagy

2.hogy tudok szeretni egy unalmas, buta átlagos lányt

2011. okt. 21. 12:26
 43/53 anonim ***** válasza:

11:50


köszi h leírtad.

elmondom, hogy velem mi történt.


engem kiskoromtól kezdve egyáltalán nem azok a dolgok érdekeltek, mint a többi csajt, de mindig megtaláltam többé-kevésbé a helyemet. mindig kevés barátom volt, meg volt egy kis "társaságiszonyom" is, úgy gondoltam, hogy egyszerre maximum egy emberrel lehet kommunikálni rendesen, mert nagy társaságban csak haszontalan és felszínes beszélgetések folynak.


én kifogtam egy srácot elsőre, aki nem hogy értékelte volna, hogy másabb vagyok, mint a többiek, nem érdekelnek a felszínes dolgok, ő egy átlagribancot akart belőlem faragni, 0 önállósággal, és még az is baj volt, h okos vagyok. (legalábbis ő ezt mindig nehezményezte és próbálta elhitetni velem, hogy hülye vagyok). belesodródtam ebbe az egészbe, de mostanában sikerült visszatalálnom a régi vonalra, és sokkal jobban érzem magam.


ezzel nem azt akartam mondani, hogy olyan vagyok, amit te leírtál, mert nem passzol teljesen, csak egyet értek abban, hogy mindenki olyat keressen, aki hasonló hozzá, mert szar érzés, ha nem értékelik.

2011. okt. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

13:36-os vagyok.

Sajnálom,hogy ennyire szürkén látod a világot. Érdekes,különleges lányok mégpedig vannak. Legfeljebb másnak különleges,nem neked. Ahogy te is lehetsz más szemében egy unalmas,teljesen hétköznapi ember.

Sose értettem egyet se azzal,hogy nincsenek értékes lányok,vagy normális fiúk. Elképzelhető,hogy nekem volt csak nagy mázlim,de mindkét nemben ismerek nem sok,de azért pár nagyon értékes személyiséget,normális élet és világszemlélettel.

És igen,tetszik nem tetszik,a normálisak már kapcsolatban vannak. A pasik kközül is sok,hiába esetleg nem egy tahó,vagy okos, esetleg nem túl jóképű.

Viszont addig nagy gondban leszel,amíg nem tudod elfogadni más ember hibáját. Mert ugye te se vagy tökéletes? Mert senki se az. A te hibáidat is el kell majd fogadnia az adott lánynak,ahogy neked is az övéket. És ettől még nem lesztek túl szürkék vagy hétköznapiak.

2011. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

csak azért, mert VÉLETLENÜL (ugye nem kell elmagyaráznom, h mit jelent), uccsónak láttam az uccsóelőttit (mert hogy ez történt), értened kéne, amit írtam


nem para kisfiú, inkább menj barbizni és törd le a barbik fejét mondván, h úgyis mind k.rva...

2011. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
89%

jaj várj várj, beismerem, h hibáztam, én mondtam rosszul.


TERMÉSZETESEN igazad van, minden, amit leírtál az úgy van. A nők felületes, egyszerű, buta, semmilyen k.rvák, és ez 100-ból 99-re igaz. NYILVÁN mind arra hajt, h minél többen fektessék meg, h minél pénzesebb pasihoz menjen, nem számít, h milyen a jelleme. Van ugyan 1-2, aki azt merészeli mondani, h á ő nem olyan, de PERSZE ez csak kamu és ő is olyan.


Hát barátom, sajnállak. Várj, mégse.

2011. okt. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:

14:37

De engem rohadtul nem érdekel hogy büdöspista meg hájasjóska különlegesnek lát minden r*bancot, és ezért nem is fogok összejönni egy unalmas csajjal vagy egy hülyével, ha 3 mondat után a falra mászok tőle!


15:23

Véletlenül 2 óra különbség van a 2 hozzászólás közt, még ezt se lehet belemagyarázni hogy 2 óráig írtad a választ. Valamit akkor nagyon félrenéztél.

Az meg rohadtul nem érdekel hogy álomvilágban élsz és nem tudod felfogni amit mondok. Én meg irigyellek hogy ilyen ostoba, igénytelen boldog életet tudsz élni. Várj, mégse.

2011. okt. 21. 23:03
 48/53 anonim ***** válasza:
10%

"13:36-os vagyok.

Sajnálom,hogy ennyire szürkén látod a világot. Érdekes,különleges lányok mégpedig vannak. Legfeljebb másnak különleges,nem neked. Ahogy te is lehetsz más szemében egy unalmas,teljesen hétköznapi ember.

Sose értettem egyet se azzal,hogy nincsenek értékes lányok,vagy normális fiúk. Elképzelhető,hogy nekem volt csak nagy mázlim,de mindkét nemben ismerek nem sok,de azért pár nagyon értékes személyiséget,normális élet és világszemlélettel.

És igen,tetszik nem tetszik,a normálisak már kapcsolatban vannak. A pasik kközül is sok,hiába esetleg nem egy tahó,vagy okos, esetleg nem túl jóképű.

Viszont addig nagy gondban leszel,amíg nem tudod elfogadni más ember hibáját. Mert ugye te se vagy tökéletes? Mert senki se az. A te hibáidat is el kell majd fogadnia az adott lánynak,ahogy neked is az övéket. És ettől még nem lesztek túl szürkék vagy hétköznapiak."


Eléggé elcsépelt már ez a mindenki különleges csak te nem látod maszlag. Légy szíves, fejtsd már ki, hogy mi különleges van egy bulizós, piálós, plázaribiben, akiből akad még bőven. De igen, pont hogy szürkék is hétköznapiak. Nézz meg egy párkereső oldalt, 99%-uk ugyanazt az unalmas maszlagot írja le magáról, semmi különleges nincs bennük.

2011. okt. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

05:43

Erről beszélek, de szerintem ő is pont ez az unalmas csicsaribi fajta, ezért mondogatják ezt. Szerintem teljesen logikus, mert ha beszélsz egy nővel nagy eséllyel azt a 99%ot fogod ki aki unalmas és magát nagyon érdekesnek hiszi, és mindegyik az aktuális divathoz igazodik. Utána meg nem tetszik nekik ha valakinek van esze és azt mondja hogy hülyeség amit csinálnak, mert nekik az a problémájuk hogy mindenki véleményének megfeleljenek. Pont ezért nincs is személyiségük. Szóval jó ez a divat dolog, mert legalább meglátszik hogy a lányok 1%a az aki való valamire(vagy inkább igazi nő), a többi agyatlan birka. A férfiaknál egy kicsit jobb az arány, mondjuk olyan 10%.

2011. okt. 22. 09:36
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Természetesen igazad van. De tényleg.
2011. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!