Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly fiúk! Szerintetek miért nincsenek már igazi nők, akik hosszútávú, komoly, monogám kapcsolatra alkalmasak? Vagy sosem voltak ilyenek? Ti hogyan dolgozzátok fel ezt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy a kérdés fiúknak szól, szóval hisztis lánykák, sértődött családanyák és közhelykakukkok kíméljenek, ez a férfiak világa, amit egy gyerek sosem foghat fel.


Szóval egy átlagos fiú 2 féle módon gondolkodik: dugnám kategória és komoly kapcsolatra való. De én azt vettem észre hogy egyre több a dugnám, és legfeljebb sokáig dugnám kategória, olyan meg nincs már, hogy felnőtt nő. Most nem az a kérdés hogy ténylegesen mennyi nőt fektetsz meg, amíg mástól sem vársz olyat amilyen te sem vagy, én nem is vagyok szoknyapecér, hanem arról van szó hogy:

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták,".


És én már unom hogy az összes lány ostoba és naiv/züllött szajha/unalmas átlaglány.

Egyszerűen nincs olyan ember, akire egyik sem igaz. Tudom hogy magukat nem ennek gondolják, de így van.

14-22 éves koromig több ezer mindenféle lánnyal találkoztam már, és ebből összesen 2 olyan volt, aki tényleg különleges volt, viszont velük nem alakult ki kölcsönös vonzalom, csak barátság.


Már azt is unom hogy a sok hülye osztja az észt, hogy általánosítok, miközben 30 pasival beszélt életében, 1 megcsalta és minden pasi disznó, meg azt is unom hogy soha életükben nem kezdeményeztek de meg akarják mondani hogyan ismerkedjen egy fiú :)

Itt is tele van az oldal 20 feletti szűz fiúkkal, legalább 10 olyan srácot tudnék mondani kapásból, aki tényleg rendes srác, mégsincs barátnője, szóval az sem igaz hogy a fiúk közt nincs rendes. Lányok közül mndom egész éeltemben 2 ilyennel találkoztam, pedig kifejezetten kerestem őket, ez a haveri kör meg csak úgy jött.

Jó a lányoknak más a rendes, magukról azt hiszik hogy azok, de ezek tényleg olyan srácok, akik nem csajoznak, nem buliznak, sportolnak, tanulnak, nem cigiznek meg isznak, kedvesek és normálisan néznek ki és vannak saját értelmes gondolataik, érdekesek, sok hobbijuk van, stb.


Legutóbb is az egyik haverom beleszeretett egy visszahúzódó lányba, akiről azt hitte hogy jó lesz, és pár hónap múlva kiderült hogy valami bunkó cigánnyal jött össze a lány. Unom már hogy minden nő egyforma, és picsognak hogy nem is.

Miért ilyen ostobák és kicsinyesek?


Ti mit tudtok tenni ez ellen?

Most komolyan, ha randiztatok már lánnyal, akkor tudjátok hogy a művészlányok pont a legperverzebb szajhák, az unalmas ribancok meg akik rózsaszínben műmellekkel sminkben villognak, az unalmas átlaglánykák meg könyvtáron és sulin kívül sehol nem találhatók meg. Könyvtárban hogy lehet ismerkedni egyáltalán, ahol illik kussban maradni? Komolyan az az egyetlen hely ahol még nem próbáltam.


Szóval várom a saját tapasztalatokat, meg hogy ti mit tesztek ez ellen. Beletörődtök, vagy csak megfektetni jártok felszedni őket, vagy áttértetek a fiúkra/kecskékre, mit tudom én. Semmi ötletem nincs, és rohadt idegesítő, hogy ennyire primitívek a lányok. De azt sem értem hogy pár éve még találtam aránylag érdekesebbeket, most meg semmi. akármelyik társkeresőn vagy az utcán ránéztek, egyenribanc mind, amelyik normálisnak néz ki, megismered, az sem az.


2011. okt. 20. 09:39
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
0%

10:45 tökéletességet senki nem vár el. Csak nagyon igaz, a kérdező (?ő írta?) jól írta, hogy a legtöbb lány a testén kívül semmit nem ad bele egy kapcsolatba.


Egyébként tény, hogy a lányoknak három típusa van: vannak a tizenéves pic.sák, akik felnőttek szeretnének lenni, vannak a huszonéves lányok, akik azt hiszik, hogy felnőttek, és kinevetik a tizenéveseket, közben ugyanazt megcsinálják (sőt, még különbeket!), csak közben érett képet vágnak, meg vannak a harmincon felüli NŐK, akiket már pofára ejtett az élet párszor, és ők a legnormálisabbak.

A 30-35-ös nők a legjobbak :P Tapasztalatból mondom, ott kell keresgélni :)

24/F

2011. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 Walk With Me ***** válasza:
100%

Alapból ennek a korosztálynak még nem igazán az járna a fejében, hogy elkötelezze magát, mert ki kell élni magukat ugyebár. Igyál, kefélj, tombolj, mert állítólag ez kell ahhoz, hogy majd később felelősségteljes felnőtt lehess. :D


Emellé még jön a média. Az ilyen valóvilág szérián felnőtt generációtól mit vársz? Folyton azt látják a TV-ben, hogy ribinek meg ilyen partiarcnak lenni menő. A szülők nem igazán foglalkoznak velük, mert gondolják "hát a mai fiatalok ilyenek", aztán kész. Nem tudom mi lesz itt 20-30 év múlva, de szerintem nem lesz szép világ.


Én is amúgy csak egy szerethető, lehetőleg nem bulizós, viszonylag érett gondolkodású lányt keresnék, aki még tetszik is. Tudom utóbbi eléggé megnehezíti a dolgot, mert sok szép lány (szépség nálam nem egyenlő a sok sminkkel meg ribis öltözködéssel) el van telve magától, de butaságnak tartom olyasvalakivel összejönni, aki nem tetszik, szexuálisan nem vonz. 20 évesen már nagyon hiányzik egy társ, de én sem tudom hol keressek ilyen lányokat. Suliban egyet sem látok, utcán sem találkoztam még velük, se buszon, se vonaton, se a szobámban. :$

Persze lehet, hogy csak itt Veszprémben ilyen súlyos a helyzet, vagy én vagyok vak.

2011. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszprémi vagy még szerencsés is vagy. Itt borsodban (mivel a legcsóróbb megye) még az anyagi dolgok is kiéleződnek. Olyannyira h emberszáma se vesznek ha nincs kocsid (akár saját akár az apádé). Nem egy lány utasított vissza már konkrétan ezért.
2011. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező meg srácok ! Szerintem ti nagyon rossz helyen keresgéltek. Én eddig ahány lánnyal megismerkedtem mind csupa érték volt , egyik se volt úgy mond ,,átlagos,, gondolkodású mindegyikben találtam valamit ami megfogott benne. Ez a dominancia dolog meg nem kell túlmisztifikálni. A legtöbb lánynak elég ha jó a kiállásod , férfias a fellépésed, nem esik ki a kapa a szádból, illetve ha valamit el kell intézni akkor nem töketlenkedsz ebben. Ennyi a recept. Ha azt látják rajtad, hogy csak az élet keserű oldalát látod , akkor barátom te vagy nagyon jól kell, hogy kinézz vagy óriási hátrányból indulsz a lányoknál. 24f
2011. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
amúgy ha egyszer mindent megkapsz valakitől, amire vágysz, majd te fogsz lelépni...
2011. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg az olyan lányoknak,akiket keresnél már van komoly párkapcsolatuk.

Nagyon általánosítassz,minden nőt butának és ribancnak tartassz. Én sok értékes, értelmes lányt ismerek,akiknek van egyénisége,igaziszemélyisége. Furcsa,de mindnek komoly kapcsolata van.

Lehet,hogy neked még nem jött össze,de elég sok párt látni,vagy akár csak olvasni is,akik már hosszú ideje együtt vannak,és nem véletlenül. Valószínűleg ezek a lányok nem csak a testüket visik egy kapcsolatba, lehet velük értelmesen kommunikálni,stb. Különben ugye nem kéne a pasinak hosszabb távon...

Abban igazad van,hogy sok olyan lány van,mint amit leírsz. De messze nem mind ilyen. És hidd el,vannak szinglik is,csak ők nagyon kevesen.

2011. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
45%

"Rossz helyen keresgélsz (egy nő tanácsa)

Ne szórakozóhelyen keresgélj, hanem pl. suliba van sok normális kör, például színházkör."


Látom sikerült megérteni a hisztis lánykák és a közhelyek mondatrészt.

Unalmas már ez a rossz helyen keresgélsz. Honnan tudod, hogy hol keresgélünk? Szórakozóhelyeken pedig senki sem komoly kapcsolatot keres.

2011. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
30%
szerintem eléggé egyszerű a helyzet. a lányok többsége fiatal korban egyszerűen nem akar komoly kapcsolatot! aki akar az pedig a "rosszfiúkhoz" vonzódik akik jó szöveggel behülyítik, meg...ják, esetleg jódarabig használják, de legvégül mindenképpen dobják. szóval az ilyenek azt a pár értelmes és szép lányt simán leamortizálják... a végén pedig egy átlagos erkölcsi toprongy válik az összes nőből!
2011. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
45%

20 éves vagyok, életemben szintén 2 lánnyal találkoztam akikről azt hittem, hogy különlegesek, kitartóak és minden amire én vágyok komoly kapcsolat témában. Egyikükkel majdnem össze is jöttem. Hónapokig ismerkedtünk, 2 órákat telefonáltunk hétvégén, hét közben kollégium, ott is minden időnket szinte együtt töltöttünk, izgalmas volt, jó volt. Kitálaltam neki, hogy többet szeretnék. Ezt ő is érezte már és másoknak már mondogatta, hogy engem akar, azért is mondtam neki el. Elmondtam, válasz: "Ja, hát én már félig összejöttem egy másik sráccal". Hétfőn megismert egy srácot, pénteken jártak, mi meg hónapokig(6 hónap) húztuk egymás agyát oda vissza, végre azt hittem, hogy egy normális lánnyal van dolgom erre tessék, egy hét alatt szerelem, kapcsolat lett...

Király, hogy feltetted ezt a kérdést. Valóban, csak úgynevezett "tucat" lányok vannak és elvétve találkozol olyannal akinek eljut a tudatáig, hogy mit jelent a komoly kapcsolat és egyáltalán más érzéseivel játszani. 20 éves vagyok, kalandoztam eleget, komoly kapcsolatot szeretnék, de nem találok rá megfelelő partnert, pedig nem vagyok válogatós. Tenni ellene sajnos nem tudok és szerintem senki sem, ilyenek a "mai" lányok.

Elsőként ránézésből ítél meg valakit az ember. Mikor ránézek egy lányra és vele el tudnék képzelni, hogy együtt vagyunk, odamegyek és olykor az első mondatával elvágja magát előttem. Sok lány barátom van, de csak barát, barátnak tökéletes, de semmi többet nem tudnék vele elképzelni.

Ahogy írtam tenni ellene nem lehet szerintem. Úgy gondolom kettő lehetőség van. 1. Várunk egy olyan lányra aki valóban normális, komoly kapcsolatot szeretne. 2. Engedünk az "elvárásainkból" és élünk egy olyan nővel akinél néha nagy levegőt kell venni, hogy eltudjuk viselni az közhelyeit, hisztijét, beszédét...

2011. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
66%

"Engedünk az "elvárásainkból" és élünk egy olyan nővel akinél néha nagy levegőt kell venni, hogy eltudjuk viselni az közhelyeit, hisztijét, beszédét..."


Ez elég szerencsétlen megoldás. Megalkuvás és bele törődés, hogy úgysem lesz jobb, ezért beérem egy selejtes példánnyal, csakhogy legyen már valakim. Egyedül sokkal jobb, mint egy szar kapcsolatban élni. A csajoknak pedig sokkal több és magasabb elvárásaik vannak, mint nekünk. Mi a megoldás? K.rogatni a nőket, aztán feléjük se nézni többet. 35 felett talán már normálisabbak, de csak azért, mert tudják, hogy már kezd felettük eljárni az idő és már nem sok idejük van gyereket szülni és akkor már akárkivel beérik.

2011. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!