Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly fiúk! Szerintetek miért nincsenek már igazi nők, akik hosszútávú, komoly, monogám kapcsolatra alkalmasak? Vagy sosem voltak ilyenek? Ti hogyan dolgozzátok fel ezt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy a kérdés fiúknak szól, szóval hisztis lánykák, sértődött családanyák és közhelykakukkok kíméljenek, ez a férfiak világa, amit egy gyerek sosem foghat fel.


Szóval egy átlagos fiú 2 féle módon gondolkodik: dugnám kategória és komoly kapcsolatra való. De én azt vettem észre hogy egyre több a dugnám, és legfeljebb sokáig dugnám kategória, olyan meg nincs már, hogy felnőtt nő. Most nem az a kérdés hogy ténylegesen mennyi nőt fektetsz meg, amíg mástól sem vársz olyat amilyen te sem vagy, én nem is vagyok szoknyapecér, hanem arról van szó hogy:

"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták,".


És én már unom hogy az összes lány ostoba és naiv/züllött szajha/unalmas átlaglány.

Egyszerűen nincs olyan ember, akire egyik sem igaz. Tudom hogy magukat nem ennek gondolják, de így van.

14-22 éves koromig több ezer mindenféle lánnyal találkoztam már, és ebből összesen 2 olyan volt, aki tényleg különleges volt, viszont velük nem alakult ki kölcsönös vonzalom, csak barátság.


Már azt is unom hogy a sok hülye osztja az észt, hogy általánosítok, miközben 30 pasival beszélt életében, 1 megcsalta és minden pasi disznó, meg azt is unom hogy soha életükben nem kezdeményeztek de meg akarják mondani hogyan ismerkedjen egy fiú :)

Itt is tele van az oldal 20 feletti szűz fiúkkal, legalább 10 olyan srácot tudnék mondani kapásból, aki tényleg rendes srác, mégsincs barátnője, szóval az sem igaz hogy a fiúk közt nincs rendes. Lányok közül mndom egész éeltemben 2 ilyennel találkoztam, pedig kifejezetten kerestem őket, ez a haveri kör meg csak úgy jött.

Jó a lányoknak más a rendes, magukról azt hiszik hogy azok, de ezek tényleg olyan srácok, akik nem csajoznak, nem buliznak, sportolnak, tanulnak, nem cigiznek meg isznak, kedvesek és normálisan néznek ki és vannak saját értelmes gondolataik, érdekesek, sok hobbijuk van, stb.


Legutóbb is az egyik haverom beleszeretett egy visszahúzódó lányba, akiről azt hitte hogy jó lesz, és pár hónap múlva kiderült hogy valami bunkó cigánnyal jött össze a lány. Unom már hogy minden nő egyforma, és picsognak hogy nem is.

Miért ilyen ostobák és kicsinyesek?


Ti mit tudtok tenni ez ellen?

Most komolyan, ha randiztatok már lánnyal, akkor tudjátok hogy a művészlányok pont a legperverzebb szajhák, az unalmas ribancok meg akik rózsaszínben műmellekkel sminkben villognak, az unalmas átlaglánykák meg könyvtáron és sulin kívül sehol nem találhatók meg. Könyvtárban hogy lehet ismerkedni egyáltalán, ahol illik kussban maradni? Komolyan az az egyetlen hely ahol még nem próbáltam.


Szóval várom a saját tapasztalatokat, meg hogy ti mit tesztek ez ellen. Beletörődtök, vagy csak megfektetni jártok felszedni őket, vagy áttértetek a fiúkra/kecskékre, mit tudom én. Semmi ötletem nincs, és rohadt idegesítő, hogy ennyire primitívek a lányok. De azt sem értem hogy pár éve még találtam aránylag érdekesebbeket, most meg semmi. akármelyik társkeresőn vagy az utcán ránéztek, egyenribanc mind, amelyik normálisnak néz ki, megismered, az sem az.


2011. okt. 20. 09:39
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

10:06

Én is ezt érzem, hogy kb holnap már a temetésem van, annyira fényévekkel előrébb járok másoktól gondolkodásban, hogy az hihetetlen. Jó engem nem zavar ha valaki 20-40 évesen még a mának él, meg ostoba, gyerekes, de lassan már mindenki ilyen. Annyira felszínes, együgyű, unalmas, mind, hogy hihetetlen. És a lányokat könnyebb befolyásolni, ezért lesznek ilyenek.


Persze azért ott egy hatalmas különbség, hogy nem közhelyekkel meg előítéletekkel dobálózok, hanem x évnyi kőkemény tapasztalat van abban, hogy több ezer lány közül alig akad 1 aki tényleg különleges.


10:09

30 évesen én már rég nem fogok élni ha ez így megy tovább.


10:14

Ezt most kinek írod? Ha már diplomád van, annyi eszed lehetne, hogy odaírod, mire válaszolsz. Egyébként az ilyen kamubeszólásokkal engem senki se venne le a lábáról, vagy elhiszem én hogy valaki diplomás, meg dugatja magát, de ettől még buta marad.


10:15

Ez kb olyan, mint amikor a megcsalásról van szó, ha a férfi megcsalt, akkor ő a szexmániás, ha a nő csalta meg, akkor nem törődtek vele eléggé. Ha a férfi nem talál párt, ő a hülye, ha a lány nem, akkor nincs normális pasi. Ja hogy ilyen nincs is nagyon, mert a lányok könnyen adják magukat és normális pasiból sok van?

Újabb buktató. De én nem várok egy nőtől érvelést, fölösleges ezzel piszkálnod.


10:16

Annyi hülyeséget meg közhelyet hordtál itt össze, hogy értelmetlennek látom a választ. Mellesleg abban is kételkednék hogy fiú vagy, tipikus lányos kifejtés.


10:25

Hülyeség, te is lány vagy valószínűleg.


10:28

Felemelő érzés, hogy van egy ember aki képes felfogni a mondandómat, és elég türelmes is ahhoz, hogy magyarázzon olyanoknak, akiknek semmi értelme.


10:39

Félrebeszélés. Engem rohadtul nem érdekel az önérzeted, ettől nem teremnek komoly lányok, ráadásul a tapasztalataim a közhelyednek ellentmondanak. Nyilván nem is várom el, hogy egy lány ezt úgy lássa mint én, vagy neadjisten be is ismerje, hogy ez van, de legalább annak örülnék, ha nem terelnénk folyamatosan mellékvágányokra a kérdésemet.


Többezerből 2 kivételes, mindjárt tapsolva ugrálok. 30 év alatt lehet hogy találok majd egyet, akit szeretni lehet és akivel családot is lehet alapítani, elvégre 50 évesen se késő szülni...


Ők=mi. Rohadtul elegem van már abból, hogy mindenki ennyire különlegesnek meg jókislánynak tartja magát. Ne áltasd magad. Igen, álomvilágban élsz, úgy rohadt könnyű hogy minden hülyeséget elhitettek magatokkal, meg mindenki leszólít téged, mert neked nem feladni csak annyi hogy várni a következő unaloműző kapcsolatig.


Negatív hozzáállás, ez is hülyeség, amíg pozitív voltam, addig sem volt jobb. Közhely.


Szóval nagyon aranyos tündibündi kislány vagy hogy segíteni akarsz nekem, de csak hülyeségeket beszélsz, és ezekkel az irdatlan bölcselkedős baromságokkal csak tovább rontjátok a helyzetet. Ne foglalkozz velem, én is csak egy bunkó pasi vagyok a sok közül, keress magadnak olyan kérdést, amiben szivárványok vannak meg virágok.


10:43

4 év? 1-2%? Te legalább kétszer olyan szerencsés vagy mint én. Igaz én is találkoztam már 19feletti szűzlánnyal, csak annyira buta, naiv volt és unalmas, hogy a fenének kell egy pincsi, amivel a baj csak több... De én nem várom el hogy semmilyen kapcsolata ne legyen előttem, mert az olyanokat egyáltalán nem érdekli a párkapcsolat, vagy valami nagy turpisság van a dologban.


Az meg hogy nem tökéletesek, nem ugyanaz, mint hogy 3 mondat után felpiszkálja az agyam, irdatlanul naiv, vagy unalmas, vagy ringyó... Pont ez a baj, hogy lassan már tökéletesnek kellene képzelnem magam, mert másoktól is csak annyit várok el mint magamtól. Erre meg az a közhely jön majd hogy ne pont ugyanolyat keressek mint én, meg az ellentétek vonzzák egymást.


10:56

Na végre valami aminek hasznát is tudom venni. A 30-35ösökkel tényleg csak az a baj hogy túl idősek családalapításhoz hozzám képest, mert a legtöbb már 20-30 között szült, meg legtöbbjük hülye beszűkült látású ahhoz, hogy kapcsolatba merjen kezdeni egy fiatalabbal, ja meg el kell viselni hogy annyian jártak bennük mint a kórházi váróban...


11:06

Szerintem nem hülyeség az hogy legyen vonzó, de engem már ez nem érdekel, így sem találok. Tényleg nehéz az, hogy elviselhető legyen a külseje és értelmes is legyen, mert akik kedvesek azok pl rendszerint a mozgáskorlátozott vagy nagyon csúnya kategóriából jönnek. De engem már az sem izgat ha bunkó, csak ne legyen agyilag pirítós és minimális érzelmi intelligenciája legyen.


11:09

Ez nem csak ott van úgy, itt is ha slusszkulcsot villantasz, az iskola 100csajából 60 szalad, a nőket a hatalom vonzza: legyél kigyúrt meg pénzes, rohadtul nem számít ha hülye vagy és bunkó. Ez van, de majd erre is lökik a bölcseségeket hogy nemis meg dehát a pasik. Érdekes, hogy a legtöbb elvetemült társkereső (akikről merem állítani hogy kitartóbbak voltak még nálam is) semmit nem tudtak kezdeni egyszerű kedves gyerekként, amikor úgy alakult a karrier hogy kocsi lett meg öltöny, egyből dőltek a r*bancok. Szánalmas ez a kétszínűség.


11:29

Hogyne mindig mindenki rossz helyen keres. Persze értéket mindenkibe bele lehet látni ha nagyon unod a magányt, de ettől még nem lesz elviselhető hosszútávon. Gondolom te is 15 éves korod óta az első barátnőddel élsz. Hogyne... :)

Azt meg nem tudom miből gondolják egyesek hogy ilyen szöveggel indítok minden lánynál. Nem is a lányoknak írtam a szöveget. Tudod van egy közhely, ami kivételesen igaz is: a nő ha probléma van, kibeszéli, egy férfi csak akkor fordul egy másik férfihoz ha megoldást keres a bajára. Ha mindent elpicsognék a környezettemben lévőknek, akkor már rég idegösszeroppanást kaptak volna. Pont attól vagyok férfi hogy képes vagyok elrendezni magamban és megoldást találni. Csak ez már rohadtul csípte a csőrömet, gondolom több évnyi masszív kiábrándulástól nem is csoda. Jó ezt ráfoghatnám a szüleimre is, hogy minek neveltek ilyennek, ha hülye utcagyerek lennék, nem problémáznék ezeken.


11:40

Hogyne. Igaz hogy havernőknek többet tettem már meg mint a saját pasijuk, de valószínűleg én vagyok a nemtörődöm...


13:16

Igen ez lehet, de én nem találkoztam ilyennel kapcsolatban.

Jó nektek, akik mindenhol érdekes meg különleges lányokat láttok, nincs nagy igényetek, ennek én is örülnék, de képtelen vagyok rá. Megismertem több ezer lányt életemben, így képtelen vagyok elhitetni magammal hogy valaki különleges ha olyan mint a 100 másik.

Nem mondom én hogy mindegyik ostoba ribanc, vannak ostobák is meg ribancok is meg ostoba ribancok is, csak értelmes rendes lányok nincsenek. Legalább is nem láttam még.

Nekem az is elég ha 1 rossz tulajdonsága van, nem fogok úgy tenni mintha nem látnám. És azért valljuk be, már ha merünk nem álszentek lenni, egy olyan lánnyal aki unalmas, ribanc, csúnya, ostoba, stb neked, amit nem tudsz elviselni, nem érdemes erőltetni, mert úgysem fog működni hosszútávon.


15:24

Kivéve a nők. Sőt, most hogy ebből indulnak ki (magukból) elég valószínű, hogy ők tényleg ott keresgéltek.

De látod, nem képesek megérteni az írott szöveget sem, mindenféle műbölcsességet összehordanak, és csodálkoznak ha nem tudom felnőtt nőnek tekinteni őket. És az nyilván az én hibám meg az én bajom, különben is dögöljek meg, stb.


15:32

Érdekes elmélet, az igaz hogy sok bunkó pasi hülyíthet még rendes lányokat,de szerintem csak idő kérdése míg maguktól r*bancokká nem válnak. Nekik az a komoly kapcsolat amiben lángol a szerelem, csak nem tudják felfogni hogy egy jó kapcsolat alapja nem egy kiszámíthatatlan érzelem, hanem 2 megbízható felnőtt ember. Ezért menekülnek folyton egyik f*szról a másikra, amelyik szebbet hazudik nekik.

Túl naivak, őket is sajnálom, mert nem volt apjuk, és ennek mi isszuk meg a levét, akik komolyabbak.


16:24

Én nem mondtam hogy az a 2 lány olyan volt akivel el si tudtam volna képzelni ha bizonyos dolgokban mások. Nem ismertem őket eléggé ehhez, csak ők tényleg különlegesek voltak, de ez nem jelenti azt hogy jók is kapcsolatra!

De persze értem amit mondasz, kismilió ilyen történetet lehetne mesélni, hogy melyik lányban hogyan bíztam meg, aztán fél óra múlva egy idegen sráccal smárolgat részegen, meg ilyenek...

Hát akkor mi nagyon hasonlítunk, bár én nem sokat kalandoztam, de mindegy, én úgy vagyok vele hogy inkább maradok egyedül mint hülyeségeket kelljen elviselni.


19:34

Sajnos az is szánalmas a maga módján. Ne higgyétek, én nem támogatom az ilyen tipikus macsókat, de tényleg csak k*rogatni jók, másra nem. Kár hogy már attól is hányingerem van hogy elképzeljem magam egy ostoba nővel. Kb én érezném magam egy r*bancnak. :D

2011. okt. 21. 00:27
 32/53 anonim ***** válasza:
54%

"akik nem csajoznak, nem buliznak, sportolnak, tanulnak, nem cigiznek meg isznak, kedvesek és normálisan néznek ki és vannak saját értelmes gondolataik, érdekesek, sok hobbijuk van, stb."


Nekem pont ilyen az esetem, de az ilyen fiúknak nem kellek így kénytelen vagyok valakit keresni, hogy szórakozzunk ha nem akarok szüzen meghalni, várni feleslegesen az igaz szerelemre. Vagy messze vannak és ki sem alakulhatna semmi.


20/l

2011. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 20L!


"Amiatt, hogy örömlányként dolgozol, egyáltalán nincs bűntudatod vagy lelkifurdalásod?


– Kezdetben sokat gyötrődtem emiatt, de rájöttem, hogy felesleges. Vannak olyan csoporttársaim, akik majdnem ugyanennyi pasival szexelnek, csak úgy, hobbiból. Mások idősebb pasik szeretői, akikkel kitartatják magukat. Az erkölcsösebb? Igaz, az nem lehet mentség, hogy mások is ezt csinálják, viszont nagyon nincs más választásom, ha a felszínen akarok maradni. Az édesanyám maga sem tudja, hogyan finanszírozná a tanulmányaimat, ha én nem dolgoznék – bár fogalma sincs, honnan van a pénzem. Így viszont én tudok neki segíteni, mert neki még az öcsémet is el kell indítania az életben. Mehetnék gyorsétterembe is salátát mosni, napi nyolc-tíz órában, huszadennyi pénzért. Szóval, ha bárki tud valami jobb melót, értesítsen…"


Ennyit rólatok.

2011. okt. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

02:08

Még ezt is többre értékelem, mint a naiv hazudozós önáltató álszent r*bancokat.

2011. okt. 21. 07:24
 35/53 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező szar alak lehetsz, egyértelműen ez jön le a válaszaidból, írásodból. Az a fajta, aki a saját gyengeségét, bénaságát másokra vetíti. Nekem teljesen mindegy mit hiszel, én férfi vagyok és hiába a kisgyerek agyaddal azt gondolod, amit írtam azt egy nő írta, igazat írtam. Elég válogatós vagyok mégis mindig volt nőm. ÉN választottam nem bedobtam a horgot és vártam mi akar rá. Ja bocs te be se lógattad, csak vártad míg pisztráng módjára ráugrik a horogra a csaj. Egy szemernyi önbecsöléssel rendelkező csajt se fogsz megkapni, nemhogy normális kapcsolatot kiépíteni értelmes értékes nővel! Ezzel a stílussal? Nagyon gyorsan magadba kellene szállnod, ha változtatni akarsz bár szerintem neked ez így nagyon jó. Szidod a nőket a saját hibáidért és ezzel minden meg van oldva. Jobb neked, hogy minden nőt lekurv@zhatsz aki nem hajlandó elfogadni a közeledésedet. Na most erre megfogalmazhatsz egy nagyon lesújtó és bunkó szöveget válaszként. Megint kétségbe vonhatod hogy férfi vagyok, mert úgy nem írhat ilyet férfi ugyan már te a nőket intelligens embernek se tartod. Körülbelül annyit látsz egy nőben mint a puncit vérrel ellátó kiszolgáló sejtburjánzást. Ezt azt hiszed nem látják a nők? Ezért nem lesz senkid, amíg emberként nem kezeled őket és nem hallgatod meg őket.

27F

2011. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

27/F és a többiek akik nem ért vele egyet!

Hagyjátok már,csak önigazolást vár.Összegyűjt néhány olyan fiút aki hasonlóan unalmas/taszító a lányoknak és vállon veregetik egymást.

Agglegények mindig voltak és lesznek.Jobb is ha nem kalandozik át a lányok világába,.Van ilyen, személyesen is ismerek hasonló srácot,dettó ugyanezt fújja.16 évesen kezdte el az első csajos pofáraesésnél,az elmúlt 8 év alatt teljesen belesüllyedt ebbe a világba.

2011. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
0%

"27/F és a többiek akik nem ért vele egyet!

Hagyjátok már,csak önigazolást vár.Összegyűjt néhány olyan fiút aki hasonlóan unalmas/taszító a lányoknak és vállon veregetik egymást.

Agglegények mindig voltak és lesznek.Jobb is ha nem kalandozik át a lányok világába,.Van ilyen, személyesen is ismerek hasonló srácot,dettó ugyanezt fújja.16 évesen kezdte el az első csajos pofáraesésnél,az elmúlt 8 év alatt teljesen belesüllyedt ebbe a világba."


Azért mert a nők és férfiak 8X százaléka egy jellemtelen, önző, primitív, ostoba ösztönlény (még ha másnak is gondolják magukat) és emiatt sikeresen képesek egymással jó viszonyt fenntartani, még nem a kérdező a hibás. Lehet mondani h én is olyan vagyok mint ő. Lehet. Mindig volt barátnőm, most is van, de bármennyire is szeretem nem tudom rá azt mondani h igen, ő egy igazi nő. Ugyan-azok a hibái vannak amiket a kérdező leírt. Akkor miért vagyok vele? Mert szeretem a hibáival együtt. Ennek ellenére sok csalódás ért mire el tudtam fogadni h valószínűleg soha nem fogok olyan különleges lányt találni mint akit keresek. Erre megint lehet írni h miért én az vagyok? Igen, annak tartom magam. Egoista vagyok? Nem, csak realista. Azért mert nektek az igényeitek jóval lejjebb, és tökéletesen kielégíti azokat egy átlagos felszínes lány, még másoknak nem kell hogy így legyen. Valszeg ti is olyanok vagytok férfiként. Nem azt mondom persze h minden lány ilyen. Köztük is vannak normális, de ahogy már valaki írta, azok már mind komoly párkapcsolatban élnek. Ugyanakkor tiszta szívemből sajnálom őket, mert tudom h milyen nehéz lehet nekik olyan pasit találni, amilyenre vágynak ebben az elcseszett világban... És erre légyszi ne azt válaszolja senki (se nő, se férfi) hogy márpedig ő ilyen meg blablabla... Itt hajlamos magát mindenki olyan különlegesnek gondolni, holott max. csak közhelyekkel tudnak dobálózni.

2011. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

27/F...végre végre végre. Fura, h más tudja ezt tisztán látni, csak a kérdező nem. Na, akkor jöjjön még pár "komoly fiú", akivel együtt ócsárolhatja a nőket (akik mind k.rvák és csak a pénzre hajtanak és csak a külső után ítélnek és hetente többszáz pasival fekszenek le tudjuk tudjuk) és ettől lesz meg a boldogsága. Ő tudja.


Ja és persze uccsóval is egyetértek.


Kérdező még annyi: én megpróbáltam neked tök normálisan leírni a dolgokat, a saját véleményemet (aztamindenit, ez hogyan lehet, hiszen nincs is agyam), te pedig így reagáltál, na szép. Sose bírtam az olyan embereket, akik azt hitték, mindenkinél jobbak, okosabbak.


Nyilván erre is találsz majd egy űberfrappáns visszaválaszt, amivel újra azt fogod bizonyítani, h mi nők mennyire rosszak, könnyelműek, egyszerűek és buták vagyunk. Remélem, nem kell mondanom, h kettőnk közül nem én vagyok az, aki álom-világban él.

2011. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
37%
mi számít nektek "különleges" lánynak? kérlek írjátok le, mert engem tényleg érdekel.
2011. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
45%
Fuuhhh elsőre? Intelligens és okos. Nem való világon + a többi hasonlóan "igényes" műsoron művelődik. Nem ezt tartja beszéd témának + a sminkelést + h ki kivel hol mit csinált. Nem kicsinyes, földhözragadt, és szűk látókörű. Lehet vele különlegesebb témákról is beszélgetni nem pedig csak való világról, pletykáról, celeb hírekről + a legújabb avon katalógusról. Ha már különleges tisztában is van vele, éppen ezért kicsit kívülálló a társadalomból. Erősen nonkonformista. Underground beállítottságú, és lenézi a "mainstream embereket". Realista, nem él álomvilágban + rózsaszín ködben. Vannak tervei és céljai mind rövid, mind hosszú távra, amikért próbál tenni, és ezek foglalkoztatják nem pedig a bulizás/pasizás/vásárlás. Van kialakult világnézete melyért kiáll, és határozott életszemlélete. Egy ilyen lányt ismerek aki valóban ilyen, de ő a legjobb csajbarátom. 5 éve komoly párkapcsolatban él. Nekem kb ezt jelentené a különleges. Rajta kívül még nem találkoztam ilyennel.
2011. okt. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!