Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a gyakoribb? Jó Pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gyakoribb? Jó Pasi nála csúnyább csajjal, vagy Jó csaj nála csúnyább pasival?

Figyelt kérdés

A minap volt egy lány ismerősömmel egy ilyen vitám, nem tudtunk dűlőre jutni. Ő szerinte az a gyakori hogy jó csajok vannak náluk csúnyább átlag alatti pasival. Én meg azt tapasztalom az utcán folyton hogy Jó pasik vannak náluk kevésbé vonzó esetleg duci lánnyal.

Nem akarok általánosítani de én tényleg nem tapasztalom azt hogy a jó csajok kevésbé jó pasikkal járnának, egyetlen egyről tudok de az csak arra jó hogy erősítse a szabályt mint kivétel.

Persze tudom hogy ha valaki szerelmes az azt látja a legszebbnek, de én még nem tapasztaltam hogy pl engem igazán jó csajok egyáltalán pasi számba vettek. Ahogy ismerősöm is hasonlóan gondolja az ő helyzetét.

22/F


2011. okt. 21. 09:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szep lany,csunya pasi
2013. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő mindig olyan férfire vágyik, aki jobb anyagból van gyúrva mint ő maga! Ez egy mondás és igaz. Egy nőnek fontos, hogy tisztelni tudja a párját!
2013. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
50%

"Egy nőnek fontos, hogy tisztelni tudja a párját!"

Örülök, hogy bölcsességed enged olyan vaskos kijelentéseket tenni a nevemben, mint ez.

2013. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem itt Magyarországon a szép lány-csúnya fiú a gyakoribb.

A szép lányok azért jönnek össze akár csúnyácskább fiúkkal is, mert lehet hogy kívülről nem olyan jóképű, de belülről meg értékes, kedves, udvarias, és abba szeretnek bele, ha pedig már valaki megfogott a belső tulajdonságaival, később a külsője is meg fog fogni. Meg általában 10 helyes pasiból 7 nagyképű és bunkó.

A jó pasik meg általában nem jönnek össze csúnyácska, duci lánnyal még akkor sem, ha a belső tulajdonságai fényévekkel jobbak egy bombacsajénál. A helyes fiúk -és minden fiú- többsége szép, jó testű lányra vágyik. Tisztelet a kivételnek.

2016. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!