Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a gyakoribb? Jó Pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gyakoribb? Jó Pasi nála csúnyább csajjal, vagy Jó csaj nála csúnyább pasival?

Figyelt kérdés

A minap volt egy lány ismerősömmel egy ilyen vitám, nem tudtunk dűlőre jutni. Ő szerinte az a gyakori hogy jó csajok vannak náluk csúnyább átlag alatti pasival. Én meg azt tapasztalom az utcán folyton hogy Jó pasik vannak náluk kevésbé vonzó esetleg duci lánnyal.

Nem akarok általánosítani de én tényleg nem tapasztalom azt hogy a jó csajok kevésbé jó pasikkal járnának, egyetlen egyről tudok de az csak arra jó hogy erősítse a szabályt mint kivétel.

Persze tudom hogy ha valaki szerelmes az azt látja a legszebbnek, de én még nem tapasztaltam hogy pl engem igazán jó csajok egyáltalán pasi számba vettek. Ahogy ismerősöm is hasonlóan gondolja az ő helyzetét.

22/F


2011. okt. 21. 09:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a szép lány - szép fiú a leggyakoribb, aztán a szép fiú - nem olyan szép lány.
2011. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Persze a szépség relatív. De vegyük az átlagot a jó kiállású jó megjelenésű sportos férfiakat és nőket értem szép alatt.
2011. okt. 21. 12:26
 13/24 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem a szép lány csuf pasival gyakoribb mert a lányok azért választnak általaban csuf pasit mert az nem olyan beképzelt..
2011. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ahogy fordítva is igaz hogy a jobb pasik is inkább a kevésbé szép lányokkal vannak mert ők tuti nem a pénzért vannak velük és tényleg értékelik amijük van.
2011. okt. 21. 14:31
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon relatív, lehet, hogy aki nekem szép arra Te azt mondod, hogy atyavilág de ronda..., és fordítva is!

Amúgy, igen gyakoribb a jó nő-kevésbé jó pasi párosítás! Mellesleg lehet, hogy annak a csajnak pont az a pasi tetszett meg külsőre/belsőre!

2011. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Erre a kérdésre nehéz egyértelmű válaszd adni, hogy melyikből van több, nyilván mindkettő elég gyakori. Persze azt is nehéz eldönteni, hogy kinek mi a jó csaj, jó pasi. Ha a mai belénk sulykolt szépségideáloknál maradunk, akkor egy kevésbé vonzó pasi kompenzálhat a pénzével - tudom mindjárt jönnek a megcáfoló válaszok - és lehet úgymond jó nője. Egy viszonylag jó pasi aki csóró, pedig beéri egy átlagosabb, vagy csúnyább csajjal mondván úgysem lesz jobb. A csúnya csaj pedig talán még nincs annyira elszállva magától.
2011. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szép ember nálam nem is magát a szépséget jelenti, hanem a jó kisugárzást. pl. férfinál: magabiztos - ez a járásából és a tekintetéből kiderül, mosolygós, udvarias, talpraesett. Nőknél: kiegyensúlyozott, mosoly itt is, igényes, ápolt, van stílusa (öltözködés).
2011. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

De minden ember halandó és nem mindig vagyunk a legjobb formánkban nem mindig érezzük magunkat a toppon. Nem mindig áll jól a hajunk, és ha ez nincs meg ez a kisugárzás, aminek okát nem tudhatjuk első látásra. Akkor akarva akaratlanul is a külsőt vesszük elő, és az alapján ítélünk.

Amúgy én nem vagyok felszínes ha nőkről van szó, de hogy nálam klasszisokkal jobb nőnél még csak az esély látszata se volt meg. Pedig azok akik ismernek egy színes érdekes egyéniségnek tartanak. Még is az első benyomás a külső.

Még sok pasi ismerősöm akit én laikus szemmel jó pasinak tartok mind olyan lánnyal van aki lehet hogy a nagy átlag szerint nem szép(persze megértem hogy ez a szépség relatív)

Pl ott van bátyám világ életében minden nőt megkaphatott, de akikkel volt is valami hosszabb azok mind kicsit csúnya vagy duci lányok voltak.

Fordítva tényleg nem tapasztalom ezt...Engem például férfiszámba se vesznek az igazi szép külsejű divatosan öltöző nőies nők. Ami nem baj mert nem biztos hogy sok közös lenne bennem meg benne. De nem akarok általánosítani és biztos van olyan csaj aki szép is meg értelmes is.

2011. okt. 22. 15:16
 19/24 anonim ***** válasza:
57%
igényes, jó pasi ronda, kövér, bunkó nővel!!! A szép nők meg nézhetnek....:(Bolond egy világ ez!!!
2012. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
annyit tudok, hogy az a legritkább: szép pasi, szép csajszi.
2012. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!