Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség hisztis a párom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség hisztis a párom! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Pasi létére eléggé hisztis. Minden megsértődik ami nem úgy van ahogy neki tetszik. Meg sértődik ha elmegyek a barátnőimmel, a családommal vagyok és azzal az indokkal hogy miért nem vele töltöm ezt az időt.Féltékeny a családomra különösen a bátyámra. Ha nem vagyok msn-en, ha sok munka van, nem mondom neki hogy szeretlek =S, ha esetleg általam jónak talált időpontban szeretnék vele találkozni a válasza az hogy neki mennyi dolga van, sajnos e mellett még egy 2 lábon járó világfájdalom, hogy vele nem törődik senki és neki mennyi dolga van. Magán életem az szinte nincs mert mindenről tudni akar. Féltékeny a pasi ismerőseimre. Pedig elég hűséges ember vagyok. Mit tudnék tenni a túláradó érzelmei ellen és e beteges féltékenysége ellen. segítsetek.
2011. okt. 23. 17:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Smartguy86 igazad van, köszi a válaszokat
2011. okt. 23. 17:32
 12/19 Smartguy86 ***** válasza:
Minél többet engedsz neki, annál többel tiporja a sárba a női méltóságodat. Ne hagyd neki! Látod, hogy nincs következménye annak, amit mondasz. Minél tovább húzod, annál jobban elkanászodik és azt hiszi, mindent elnézel neki.
2011. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
hát énis féltékeny vagyok, na jó azért ennyire nemigen, de az vagyok, és nagyon nem örülnék, ha dobna emiatt a pasim, pedig már mondta, hogy hadjam abba, stb....na de egyszerüen én nemtudom megállni, ha szórakozik más csajokkal, vagy ránéz egy tőlem sokkal de sokkal jobb csajra, muszáj szólnom neki, hogy léci nenézd.....21 éves vagyok, a pasim 25 de ilyen vagyok.....ez ellen nemtehet senki, hogy ilyen féltékeny típus, na de ha nemszereted, vagy el tudod hagyni, akkor tedd meg, találsz jobbat....De ha nemtudod elhagyni, akkor fenyegesd meg, hogyha ílyen lesz el kell hogy hadj stb....én nemörülnék neki.....
2011. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki be van egy egészséges féltékenység, bennem is bár én nem teszem szóvá, csak ha már nagyon eldurvul a helyzet. De ő túl tesz minden határon.
2011. okt. 23. 17:51
 15/19 Smartguy86 ***** válasza:

17:48 - Dehogynem tehet ellene! A féltékenység egyértelmű jele az önbizalomhiánynak. Úgy is mondhatnám: nem hiszel benne, hogy értékes vagy, és hogy kellesz a barátodnak. Ez olyanoknál fordul elő, akik azt hiszik, hogy az ad nekik önbizalmat, ha egy pasi akar tőlük valamit. Ez hülyeség. Akkor nem önbizalomnak hívnák, hanem Őbizalomnak. ÖNbizalom! Magadtól kapod! Ha hiszel magadban, ha el tudsz érni dolgokat, akkor lesz önbizalmad. Ez nem máson múlik, csak rajtad!


És a féltékenykedés hosszú távon megöli a kapcsolatot. Ez tuti biztos 100%!

2011. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Isten igazából nem értem miért ilyen átkozottul féltékeny, de ez már a beteges kategória. Ismer, sose csaltam meg, és az exeimet sem, bár ő állítja hogy őt az előző barátnői megcsalták és kihasználták. De miért látja ezt bennem és minden lépésemben amit teszek az életben? Lehet rosszul érzem de olyan mintha uralkodni akarna felettem.
2011. okt. 23. 18:06
 17/19 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy:

"Drága pasim! Megcsaltak a volt nőid és kihasználtak? MIÉRT HAGYTAD MAGAD, szentem???? Talán ők tehetnek róla, hogy egy puhap.öcs voltál, akit át lehetett baszni a palánkon? Fogd már fel, hogy én nem a volt nőd vagyok, én az ÚJ nőd vagyok, akivel még ezelőtt nem volt dolgod. Ha ők megcsaltak, akkor én is meg foglak? Hát hülye vagy te???"


Na... :)

2011. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez jó kis válasz =)Lehet meg is mondom neki =)
2011. okt. 23. 18:11
 19/19 anonim ***** válasza:
Én kivágnám, ez egy energiavámpír!!!
2011. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!