Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek melyik az imponálóbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek melyik az imponálóbb? Sírós pasi?

Figyelt kérdés

Van a kedves, érzéki, romantikus pasi, aki elsírja magát a legszebb filmen a végén, vagy ha megbántja a nőjét utána együtt sírnak- vagy pedig az erős, kemény de jó szívű és szeretni nagyon tudó pasi- vagy mondhattok mást is ami eszetekbe jut, de az elsőre vagyok kíváncsi milyennek ítélik meg a nők az érzéki pasikat.

kort is írjatok. köszi.


2011. okt. 27. 11:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
69%
szerintem egy férfi mindig mutassa ki az érzemleit, de ne legyen már túl érzékenyült. ha sírni kell sírjon, ha tűrni kell tűrjön. nem kell persze száraz szemű kőmacsónak lenni. egy folyton picsogó férfira nem fognak tudni felnézni a gyerekei.
2011. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan, a nők azt hiszik a férfiaknak nincsenek érzelmeik? Vagy ez valami kiváltság lett manapság, hogy csak nőknek szabad sírni? Nem szoktam sírni de pl. mindig megkönnyezem a Halálsoron c. film végét, most akkor én egy lúzer p*cs lennék?
2011. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 LadyLee ***** válasza:
68%

Nem vagy lúzer p@cs, de hogy nézne már ki, ha egymás vállán zokognánk a Mackótestvér nyitójelenetén?


Nyilván vannak olyan helyzetek, ahol a világ legtermészetesebb dolga, ha egy pasi elpityeredik, de azért túlzásokba ne essünk, a filmeken elég, ha én bőgök.

2011. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Smartguy86 ***** válasza:
86%
Egy férfi ha sír, azt vállalnia kell. Sokan megijednek egy síró férfi láttán, mert a társadalomba ez berögzült, hogy a férfi nem sír, az erős és megtörhetetlen. Sajnos a férfiak ezzel rá is vannak kényszerítve, hogy elrejtsék az érzéseiket minden olyan helyzetben, ha az fáj nekik vagy megérintette őket. Szerintem tudni kell különbséget tenni síró férfi és síró férfi között - ha valaki büszkén sír, és felvállalja, attól még szerintem senki szemében nem kéne gyengének tűnnie, sem rinyagépnek. Arról nem beszélve, hogy véleményem szerint a sírás egy férfi számára nagy próbatétel és nem éppen a gyenge férfiak szokása, hogy felvállalják! Az én szememben egy síró férfi erősebb, mint az, aki nem sír és elnyomja.
2011. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 napietus ***** válasza:
67%
egy nő se bőgjön minden sz@ron. az olimpián, a dobogó tetején, ott lehet. nőnek is, férfinak is :) meg amiket írtam.
2011. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%
Ha "csillog a szeme", ahogy fentebb írta valaki, azzal nincs gond, mert a romantikus lélek velejárója, hogy át tudja érezni a megindító pillanatokat, de azért ne kelljen lelki segélyszolgálatot játszani vele minden romantikus filmet követően :-) Vannak határai a románcos léleknek is és az agresszivitásnak is. Az én ideálom az olyan férfi, aki ugyan észreveszi a romantikát a dolgokban, de nem cövekel le ezeknél túlzottan.
2011. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
39%

kemény de jo szivü nem sir de néha csillog a szeme

ha egy pasi sokat sir az egy idö után uncsi lesz de ha nèha nèha elsirja magat az aranyos ès a lányoknak ez tetszik 14\L

2012. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%

A jellem, a lélek és a megjelenés erőssége más-mást jelentenek, viszont könnyen keverhető/összemosható ez a három mérőszám abban az esetben, ha nem gondolják végig a jelentésüket. Ez a három "dolog" tetszőlegesen kombinálható erős/gyenge viszonylatban, összesen 64 féle kombináció jönne ki. És akkor még az árnyalatokról nem is beszéltem...

Amiért viszont fontos megmelíteni és látni/láttatni a különbséget a fentiekben leírtak szerint, az az, hogy amikor egy ilyen kérdésre válaszolunk, akkor lássuk be, hogy aki egy téren gyenge, az nem minden téren az.

2012. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%
Egy nőnek se jönnek be a sírós pasik! Egy férfi legyen erős támasza a nőnek. Én egész életemben csak 2 szer sírtam! Elősször 10 évesen, amikor meghalt az apám. És most 30 évesen, mert elvesztettem az édesanyámat is. Pedig törött már el a kezem, vettek gerincvelőt. És egyszer úgy összevertek, hogy tele voltam fekete foltokkal, vérzett a fejem, de eszembe nem jutott volna hogy sírjak. Inkább a bosszún járt az eszem.
2013. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
16%
A sírosdologról ohom xd előre :suliba 3 nappal ezelött volt tömeg verekedés egy pofon miatt azt a 3 8.osztály es 7.osztály verekedett az udvar közepén na lástnátok a pofámat a törött lábam és kezem mondanom sem kell hogy jó buli volt :d na a csajokat láttátok volna sikitottak valaki bőgöt pasijáért valaki beszállt na ezt mégegyszer át élném
2014. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!