Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek melyik az imponálóbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek melyik az imponálóbb? Sírós pasi?

Figyelt kérdés

Van a kedves, érzéki, romantikus pasi, aki elsírja magát a legszebb filmen a végén, vagy ha megbántja a nőjét utána együtt sírnak- vagy pedig az erős, kemény de jó szívű és szeretni nagyon tudó pasi- vagy mondhattok mást is ami eszetekbe jut, de az elsőre vagyok kíváncsi milyennek ítélik meg a nők az érzéki pasikat.

kort is írjatok. köszi.


2011. okt. 27. 11:48
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
81%
én kanadában voltam egy nyáron, és egy csajjal moziztam. a giver (emlékek őre) c. filmet néztük amin a végén muszáj volt egy kicsit sírnom, hiszen rohadtul hiányzott mindenki magyarországon :) de a csajnak ezzel nem volt baja. ott könnyebben elfogadják ezt... az az egészséges ha a férfi is ki tudja fejezni az érzelmeit. viszont az gáz, ha nem az érzelmei miatt sír, hanem amiatt mert egy nyápic pühapcs, aki nem tudja tökösen intézni a dolgait :)
2014. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Szépen Beszélek válasza:
29%
Több mint négyéves a kérdés, de sok embert elküldenék a ...... . Nem tudom miért baj az, ha egy férfi elsírja magát egy éhező ember láttán, vagy egy állatnak a szenvedésén, titeket kellett volna koncentrációs táborba vinni hogy baszódnátok meg !!!
2015. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%
#1: jajjj csillog a huncutsagtol😉 amugy az elso azert nem igazan bejovos, mert puhap*csnek nezik a legtobben. A masodik az mar tokeletes
2016. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Es nem azert mert elsirja magat az allatkinzason, hanem az ilyen romi filmeken... Utolso voltam
2016. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
70%
Buták vagytok a fiúk is szoktak sírni ez nem attól függ, hogy valaki gyenge vagy sem. Ha valakivel történik valami rossz dolog vagy egy film érzelmet vált ki belőle és elejt pár könnycseppet, attól még lehet erős ember. Ez max annyit jelent, hogy van lelke és nem kőböl van a szíve. Olyan meg nincs, hogy valaki nem sír sose, mert ez egy emberi érzelem hozzátartozik az életünkhöz.
2018. máj. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Na végre valami értelmes válasz is érkezett, mert sajnos akár hiszitek akár nem "(lányok nők!") sajnos igen ilyen is van hogy egy férfi/fiú elsírja magát valamin vegyétek tudomásul, hogy a 21. században élünk lehet, hogy régen valamikor évtizedekkel, vagy századokkal ezelőtt még hagyomány volt, hogy egy férfi sosem sírhat, mert az szégyen rá nézve. Hát ma már azonban más a világ. Kedves Napietus!: Téged is el kéne küldeni valamilyen koncentrációs táborba, aztán meglátjuk, hogy milyen érzelmeket váltana ki belőled.

Te meg kérdező:! Ne morfondírozz ezen annyit, mert igenis léteznek olyan labilis lelkiállapotú férfiak/fiúk, akiknél sajnos eltörik az a mécses. Én nekem meg az nem imponál, ha egy nő is minden sz***rért rinyál, vagy sír na mindegy ez az egész ami itt le van írva baromira kezdenek irritálni, hogy egyesek ennyire érzéketlenek na mindegy inkább lelépek innen.

2018. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzottan sztereotipizálsz. Nem csak ez a két típus létezik, egy ember összetettebb ennél. Nekem egyébként az jön be, ha érzékeny, de erős is tud lenni.
2019. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Találtam egy ide illő, sajnos, ritkán hallható dalt, aminek címe: "FÉRFIKÖNNYEK!" Hallgasd meg mit énekel a pasi és mellette a nő... A Hölgy azt énekli: "FÉRFIEK SOSEM SÍRNAK, ÍGY INKÁBB BELEHALNAK..." Húúúú, mekkora igazság... Például, itt nyomja sokak lelkét a TITOK a hovatartozásuk, másságuk miatt... Sajnos, már ilyen dolgok miatt is sokan lettek lelki-testi betegek, sőt rákosok, vagy öngyilkosok... Hallgasd és add át azoknak, akik eszedbe jutnak... Szerintem ez a dal és szövege gyógyít és megnyugtat... https://www.youtube.com/watch?v=8kXKEcFVpr0
2022. jan. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!