Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan zavar ha arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan zavar ha arra gondolok hogy a párom elöttem más nőkkel is volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom idióta vagyok de olyan rossz érzés :( 4 éve vagyunk együtt, nekem ő az első, nem is akarok mással lenni, de neki elöttem voltak 1-2 hónapos kapcsolatai is akikkel ugye lefeküdt. 24-26 évesek vagyunk.

Furcsa belegondolni hogy azokkal ugyanezt csinálta mint velem. Másnak nincsenek ilyen gondolatai? Vagy hülye vagyok?

Bocsi ha értelmetlennek találod a kérdést csak megint épp ezen filóztam és eszembe jutott hogy kiírom ide, hátha tud nekem valaki valami megnyugtató vagy saját tapasztalatot mondani e téren :)


2011. okt. 27. 19:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Jajj mondtam, hogy ne úgy gondolja, hogy komoly, csak a saját lelke megnyugtatása végett :D A pasi szemében és senki szemében nyilvánvalóan nem bábuk ezek a lányok, de ha neki jobb kedve lesz attól, hogy gondolatban ezt hozzáteszi, akkor miért ne? Kit bánt meg ezzel? Engem még poénként sem sértene a dolog, de mint mondtam, ezt nem kell kimondani és komolyan gondolni sem :)
2011. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nem azt csinálja Veled,amit másokkal.

És azon elgondolkoztál,hogy Ti mióta vagytok együtt?? És mért vagytok együtt?? És mért nem a lányokkal van???

Szerintem azért ,mert szeret Téged,vagyis Téged szeret.

Ami előtted volt,az nem számít.Az fontos,hogy most mi van.

2011. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
Szerintem ameddig csak téged zavar és magadban tartod addig nem gond, de ha neki is elmondod akkor komoly bajok lehetnek belőle. 22 éves korában jöttetek össze, mit gondoltál addig szűz lesz? szerintem inkább az a fura, hogy neked 20 évesen ő az első.
2011. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
"Van aki szebb és van aki jobb de olyan nincs aki én vagyok!"
2011. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Engem is irtóra zavarna.Nem szeretnék "használt autóban" ülni.Nagyon rossz lenne belegondolni,hogy ugyanezt csinálta egy másik nővel is .Szerencsére mi elsők vagyunk egymásnak e téren.Fantasztiku ahogy felfedezzük egymást ,és csak az enyém:DDÉs ne migaz,hogy bénáznánk meg ilyenek,nem kell tapasztalatszerzés,ez egy rossz duma.
2011. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

neki a világért nem mondanám ezt


én 20 éves koromig nem verődtem össze olyan pasival akit szerettem volna

nekem a szerelem nélkül nem megy :)

2011. okt. 27. 20:09
 17/24 anonim ***** válasza:
Arra gondolj, hogy szereted őt. Nem igaz az, hogy ha szerelmes vagy akkor ilyeneken gondolkodsz. Én megértelek, de ha tényleg igazán szereted akkor elfogadod őt. Én az első barátnőbe füllig szerelmes voltam és sajnos nem volt hűséges, de azt mondtam nem érdekel csak legyek vele vagyis elfogadom őt amilyen. Ha neked ez nem megy akkor te nem szereted őt vagy egyszerűen nem vagy így boldog. Fogadd el vagy legyen vége. Más lehetőséged nincs.
2011. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Sőt be is priccolt nekik.
2011. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
3%

Milyen degeneráltak egyes nőszemélyek.

A pasi legyen kivételes az ágyban, de azért ne legyen előttetek egy nője sem. Ha pedig szűz lenne, akkor meg az lenne a baj, hogy milyen szerencsétlen, hogy eddig még nem volt senkije és, hogy mennyire férfiatlan.

Örüljetek, hogy kelletek valakinek. Ha meg nem tetszik, akkor hagyjátok ott őket és vegyetek egy macskát.

2011. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha ezen rágod magad vége lesz a kapcsolatotoknak és akkor te is pont olyan leszel mint ő.
2013. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!