Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan zavar ha arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan zavar ha arra gondolok hogy a párom elöttem más nőkkel is volt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom idióta vagyok de olyan rossz érzés :( 4 éve vagyunk együtt, nekem ő az első, nem is akarok mással lenni, de neki elöttem voltak 1-2 hónapos kapcsolatai is akikkel ugye lefeküdt. 24-26 évesek vagyunk.

Furcsa belegondolni hogy azokkal ugyanezt csinálta mint velem. Másnak nincsenek ilyen gondolatai? Vagy hülye vagyok?

Bocsi ha értelmetlennek találod a kérdést csak megint épp ezen filóztam és eszembe jutott hogy kiírom ide, hátha tud nekem valaki valami megnyugtató vagy saját tapasztalatot mondani e téren :)


2011. okt. 27. 19:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én pont hogy nyugodtabb lennék azzal a tudattal, hogy valószínűleg nem látja már annyira rejtélyesnek és felfedeznivalónak a másik nemet, így a kíváncsiság sem uralkodhat el rajta.
2014. márc. 31. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor se mond le más punciról, mert mártudja milyen:) Majd esetleg, ha zárdába vonul vagy levágod neki.
2014. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Szia kedves kérdező !


Sajnos én is hasonló cipőben járok annyi különbséggel, hogy a párom előtt nekem is volt 1 komolyabb kapcsolat.

Nálunk megtörtént az eljegyzés is, nagyon boldogok vagyunk együtt, azt mondja, hogy megtalálta bennem élete szerelmét,az igazit,és én is ugyanígy érzek iránta. Viszont sokszor eszembe jut, hogy előttem volt töb kapcsolata,ami egyik sem volt tartós, de testi kapcsolat is volt közöttük. Ebbe belegondolni nekem borzasztóan rosz érzés. Fogalmam sincs , hogy miért hiszen én is voltam előtte egy pasival,de mégis... Néha azon eltűnődöm, hogy vajon nem csak egy pótlék vagyok számára, vagy még jelentenek neki valamit azok a lányok, vagy van e még benne valami érzés bármelyik iránt is. Sokszor átrágtuk magunkat ezen a témán a kedvesemmel es mindig elmondja, hogy csak én kellek neki , már azokat a lányokat teljesen elfelejtette, hiszen előtte kb.4 évig nem volt senkije. Ő is szokott engem hasonlóan félteni. Nekem az szokott segíteni, ha beszélünk erről. Szerintem egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb és akkor minden problémát meg lehet oldani, vagy legalabb beszélj erről valakinek , ne tartsd magadban , könnyebb lesz. Én csak ezt tudom tanácsolni. Bennem ez azérzés indőnként előjön,s ilyenkor én is megpróbálom kibeszélni magamból, vagy arra gondolok, hogy nekem is volt múltam és neki is.

2014. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolso neked egy kapcsolatban az őszinteség a legfontosabb ,aztan az őszinteség miatt megy tönkre minden kapcsolat mert nem tudjak elfogadni a tényeket ... Errol ennyit, minden hapsi kapja be !!!!!!
2020. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!