Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a megszokás jelei? Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megszokás jelei? Miből veszem észre, ha már nem úgy szeret, mint a kapcsolatunk elején?

Figyelt kérdés
Párommal több,mint két éve vagyunk együtt.Sok mindenen mentünk már keresztül,és úgy érzem,részemről,még mindig ugyanolyan lángon ég a szerelem,mint amikor megismertem.Úgy érzem,ő is imád.Ezt legfőképp a tekintetéből,érintéseiből,és a viselkedéséből gondolom.Azonban Ő nem szeret beszélni az érzéseiről,de kimutatni annál inkább szokta.Néha észreveszem,mintha már természetes lenne,hogy jön le hozzám a hétvégére,vagy fordítva.A testi vonzalommal sosem volt probláma kettőnk közt!Ha egy szál fehérneműben illanok el előtte,mindig megnéz,és nem tudja megállni,hogy ne húzzon magához,ne öleljen meg,vagy csak ne adjon egy ártatlan puszit pl. a hasamra.Bókolni nem szokott,viszont többször megjegyezte,hogy büszke rá,hogy milyen ,,jó csaj'' vagyok,és hogy mennyien irigylik őt ezért,és teljesen meg van velem elégedve,nem is kellene neki más.De mintha már minden a megszokott kerékvágásban menne.Milyen jelei vannak a megszokásnak? És ha már nem szerelemből szeret,hanem csak ragaszkodik hozzám,és szeret,mint egy családtagját?
2011. okt. 28. 14:22
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Annak tudatában jött velem össze,hogy nagyszájú lány vagyok.Sosem volt ez előtte titok.Igazán szeretem őt,és vissza tudom magam fogni,ugyanis néha tényleg túlzásba viszem a dolgokat!Csak néha előtör belőlem a sárkány :)

Hál'Istennek egyik sem igaz azok közül,amiket a kedves utolsó válaszoló felsorolt.Csak én már reggel abból is ügyet csináltam,hogy 4 együtt töltött ,,fél'' nap után hazamegy tőllem,és azt mondta,hogy vasárnap inkább én menjek le.

2011. okt. 28. 15:24
 12/35 A kérdező kommentje:
Ebből arra következtettem,hogy nem érzi jól magát nálam,jobb neki otthon.
2011. okt. 28. 15:25
 13/35 anonim ***** válasza:

Akkor viszont azt titkoltad el,hogy hisztis vagy.:D

Egyébként az összes választ én írtam,ha megnézed a százalékokat..

Szerintem kér is ezen olyan sokat rágódni,picit legyél vele megértőbb és csak egy picit kontrolláld a viselkedésedet.Ennyi,szerintem nincs nagy gond.

2011. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
*kár
2011. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy az vagyok,végül is huszonévesen is lehet valaki hisztis :)De legalább elismerem a hibáimat,és szeretnék változtatni,mert aztán bánnám,hogy elveszítettem a szerelmemet!
2011. okt. 28. 15:37
 16/35 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha észreveszi rajtad a barátod,hogy próbálsz változtatni rajta,akkor nem fogja zavarni se a hiszti,se a nagyszájúság.Ha pedig adott szituációban hajlandó vagy belátni-még mielőtt veszekedéssé fajulna a dolog,hogy bizony egy picit túl lőttél a dolgon,akkor szintén nyert ügy.Remélem nem ikrek a horoszkópod.:)
2011. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
De,az:S :)
2011. okt. 28. 15:47
 18/35 anonim ***** válasza:
Ez tipikus jelenség az ikreknél,legalábbis a héten te vagy a második ikrek jegy szülöttje,aki ugyanazokat a dolgokat produkálja,mint a barátnőm.A mi kapcsolatunk már sokkal idősebb,mi is 20 felett járunk már.:)
2011. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Hát legalább annak örülök,hogy nem vagyok egyedül :)

Ilyenkor,amikor elmegy dolgozni a párom,vagy hazamegy,még jobban megbánom,ahogyan viselkedtem.Legszívesebben elsüllyednék,és elgondolkozom,hogy molyen hülye vagyok.Az amúgy rossz jel,ha már a sírásom sem hatja meg?

2011. okt. 28. 16:04
 20/35 anonim ***** válasza:

Ezt az utólag megbánást is sűrűn produkálja az én barátnőm is.:)

Szerintem nem jó,ha a sírással próbálsz rá hatni,mert nem mindenki tud ezzel mit kezdeni.Ha nem érzi magát hibásnak,vagy pontosan tudja,hogy nem tett olyat,ami miatt neked sírnod kellene-akkor csak egy nőt lát maga előtt,aki kislány módjára hisztizik.Az is lehet,hogy csak ad időt,hogy rendbe szedd magad és utána megpróbálja megbeszélni.A sírás ilyenkor csak egy kis "tűzszünettel" ér fel.Azt,hogy a barátod mit miért csinál-azt innen nem tudom neked megmondani.:)

2011. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!