Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a megszokás jelei? Miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a megszokás jelei? Miből veszem észre, ha már nem úgy szeret, mint a kapcsolatunk elején?

Figyelt kérdés
Párommal több,mint két éve vagyunk együtt.Sok mindenen mentünk már keresztül,és úgy érzem,részemről,még mindig ugyanolyan lángon ég a szerelem,mint amikor megismertem.Úgy érzem,ő is imád.Ezt legfőképp a tekintetéből,érintéseiből,és a viselkedéséből gondolom.Azonban Ő nem szeret beszélni az érzéseiről,de kimutatni annál inkább szokta.Néha észreveszem,mintha már természetes lenne,hogy jön le hozzám a hétvégére,vagy fordítva.A testi vonzalommal sosem volt probláma kettőnk közt!Ha egy szál fehérneműben illanok el előtte,mindig megnéz,és nem tudja megállni,hogy ne húzzon magához,ne öleljen meg,vagy csak ne adjon egy ártatlan puszit pl. a hasamra.Bókolni nem szokott,viszont többször megjegyezte,hogy büszke rá,hogy milyen ,,jó csaj'' vagyok,és hogy mennyien irigylik őt ezért,és teljesen meg van velem elégedve,nem is kellene neki más.De mintha már minden a megszokott kerékvágásban menne.Milyen jelei vannak a megszokásnak? És ha már nem szerelemből szeret,hanem csak ragaszkodik hozzám,és szeret,mint egy családtagját?
2011. okt. 28. 14:22
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Szokta mondogatni,hogy nem hatja meg,ha sírok,mert magamnak csinálom a feszkót,meg a cirkuszt is én kezdem a semmiségért.De annyira idegesít,amikor már annyira sírok,hogy nem kapok levegőt,Ő meg csak hallgat,és csinálja a dolgát tovább,vagy higgadtan TV-zik.Esküszöm,ilyen nyugodt embert nem ismerek még egyet!
2011. okt. 28. 16:17
 22/35 anonim ***** válasza:
Pedig állítólag a nőket hagyni kell,hogy kitombolják magukat,utána megnyugszanak és minden visszatér a rendes kerékvágásba..Nagy a korkülönbség köztetek?
2011. okt. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Na ez az,hoy idegesít a halálos nyugalma.Megvárja,még kitombolom magam,aztán a végén megkérdezi:,, Na megnyugodtál végre??"

Egyébként 3 év a korkülönbség!

2011. okt. 28. 16:35
 24/35 anonim ***** válasza:

3 év nem sok,azt hittem,hogy több.

Szerintem az sem lenne jó,ha felvenné a kesztyűt,úgysem azt mondaná,amit hallani akarnál-ezt elhiheted.Ez az időről időre balhé generálási kényszer pedig számomra is rejtély egyelőre.Szerintem a barátod jól kezeli a dolgot.Én fel szoktam venni a kesztyűt és az esetek 80%-ában veszekedés a vége.Megbeszélni lenne a legcélszerűbb minden esetben,de azt meg úgy képtelenség,ha az egyik fél hajthatatlanul a fejébe vesz valamit.Nekem úgy tűnik,hogy sok dolgot nem beszéltek meg egymással,hogy melyikőtök mit miért csinál..,de lehet tévedek.

2011. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Ő nem szeret kiadni magából semmit!Magában tartja az érzéseit.Még a síját édesanyjának,és a legjobb barátjának sem mond el semmit.Azt mondta,hogy nekem pláne nem kezdene el lelkizni,mert én mindent túlreagálok,és elferdítek(rosszul értelmezek),és úgyis csak a veszekedés lenne,éppen ezért inkább még a véleményét is magában tartja.Pedig annyira vágyom arra,hogy megtudjam,épp mi zajlik a lelkében,mire gondol,mi a véleménye pár dologról.De nálunk sosincsenek hosszú beszélgetések,pedig nem rajtam múlna...
2011. okt. 28. 16:57
 26/35 A kérdező kommentje:
*saját
2011. okt. 28. 16:57
 27/35 anonim ***** válasza:
Értem,ez egyébként érezhető is abból,ahogyan írsz rólatok.Ez így nem könnyű,belátom.Rengeteg praktika létezik,nagyon finom módszerektől az egészen fondorlatosokig,hogy megtudd,az adott esetben mi az,amit tényleg gondol,vagy érez.Ezek közé a praktikák közé a sírás nem sorolható.
2011. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Be kell bizonyítanom,hogy képes vagyok úgy megoldani problémákat,hogy nem hisztizek,és bármit is mond,képes legek nyugodtan,és higgadtan kezelni azt.Így Ő is képes lesz nekem elmondani sokmindent,ami a szívét nyomja,mert tudni fogja,hogy tudok felnőtt nőként gondolkozni! :)

Jobb lenne,ha először szépenpróbálnék hozzá közeledni,nem pedig egyből letámadni.Olyan jó volt ez a pár hónapos higgadt időszak!Annyira boldog voltam,de most újra előtör belőlem a vadállat!Pl.egy ,,MAJD'' szóból képes vagyok botrányt csinálni,hogy miért nem MOST!

2011. okt. 28. 17:36
 29/35 anonim ***** válasza:

Egy pár súlyos kérdés:Hogy érzed,összeilletek?Mennyire lehetsz mellette önmagad?Mennyire vagy "kompromisszum kész"?

Egyébként félre ne értsd,én nem vagyok párkapcsolati terapeuta,se semmi,ezek csupán érdekelnek,ha már így belemásztunk-hátha tanulok valamit.

2011. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

össze önmagad kompromisszum

Úgy érzem,összeillünk!Ahogy tartja a mondás:az ellentétek vonzzák egymást :)Azért nem mindenben különbözünk ám!Hisz azért is szerettünk egymásba,mert rengeteg volt a közös érdeklődési körünk.Pl.Ő is,és én is szeretünk barkácsolni,moziba járni,kirándulni,stb.Aztán ahogy még jobban megismertük egymást,kiütköztek az ellentétek is.Ő csendes,nehéz kihozni a sodrából,én teljesen más vagyok:hamar felkapom a vizet,és sértődékeny.Teljes mértékben önmagam vagyok,és ez tetszik benne,hogy el is fogad.A reggeli beszélgetésünk közben elárulta,hogy engem lát az ideális nőnek,akivel családot szheretne alapítani,de néha megreng bennem a bizalma,amikor kijön belőlem a vadság,amit Ő sem ért,hogy miért vagyok olyan,egyik percről a másikra!Amikor szépen megnyugtat,és igazat ad,akkor belátom,hogy semmi értelme veszekednem,mert egy áldott jó ember a párom.És szégyellem magam,amiért ilyen indulatos vagyok.

2011. okt. 28. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!