Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan ember, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, akinek tényleg nem való kapcsolat egyáltalán/képtelen rá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik. Ismerek egy srácot, aki csak magát szereti és a maga érdekeit helyezi előtérbe.Volt már sok barátnője, élettársa, de a végén mindig ott hagyta őket mert a saját dolgai, a bulizás, haverok mindig fontosabbak voltak mint egy párkapcsolat.
2014. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
ÉN! :D
2016. ápr. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyeneket. Az egyik egy 28 éves nő, nagy igények, mindenkiben zavarja vmi, de viszont arcra nem szép és ezért sokan szóba se állnak vele. Inkább nem is akar kapcsolatot, elvan mint a befőtt.

A másik egy 50es úr, egyrészt nem talált olyan nőt, aki nem akar gyereket, másrészt meg - elmondása szerint - szeret mindent úgy találni a lakásában, ahogy hagyta. Mondjuk egy ismerősünk egyszer azt mondta, hogy qrwázni jár, de nem tartottam a gyertyát meg nem is kérdeztem =)

2016. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen, én.

Eddig 2 2-3 éves kapcsolatom volt, összeköltözéssel. Mindegyikből én léptem ki.

Nekem olyan pasira van szükségem, akinek már rendezve van az élete (saját lakás, munka, spórolt pénz, levált a szüleiről stb). Így míg mások azon gondolkoznak, hogy mit kéne holnap főzni amit a másik is megeszik én azon akarok gondolkozni hogy hova menjünk nyaralni.

Nekem az ideális kapcsolat az lenne, hogy csak találkozgatunk, randizgatunk, jókat szexelünk, nyaralgatunk és ezen a szinten meg maradni. Igen, 5 év múlva is.

Nem akarok gyereket, házasságot vagy elköteleződni.

2022. febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!