Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapos kapcsolat, feladjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapos kapcsolat, feladjam?

Figyelt kérdés

Segítség kéne. van 4 hónapja kapcsolatom egy lánnyal, aki előttem fiatalkorú prostituált volt. Nálam befejezte be azt a dolgot, mert normális kapcsolatot akart velem. Első hónapban meg akart csalni csak lebukott az internetes beszélgetései miatt és nem történt meg, többször is hazudott. Azóta normális és minden téren megakar nekem felelni .A múltjáról sok dolgot elmondott, amire nem voltam kíváncsi. Minden részlettel együtt.

Azóta rémálmaim vannak hogy miket csinált előttem. Most ott tartunk hogy feleségül kell vennem és 2 gyereket kell neki csinálnom. Elvileg a lány velem akarja leélni az életét mert én vagyok neki az igazi. Valamelyik nap szakítani akartam vele mert nem bírtam a régi dolgait és elegem lett az egészből , de ott könyörgött nekem sírva hogy maradjak vele. Beszéltem apámmal, aki mondta hogy most kell még kiélnem magam amíg nem leszek idősebb , mert később megbánom.

Szerintetek hülyeség 21 évesen leélnem az életemet ezzel a lánnyal ?

Amúgy nagyon szeretjük egymást, csak az érzelmeim miatt nem tudom átgondolni és érdekelne a véleményetek.


2011. nov. 1. 08:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Még nincs gyereke, csak a jövőben tőlem szeretne majd.
2011. nov. 1. 10:22
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

Ne házasodj és ne csinálj gyerekeket, mert akkor Game Over, papa! Szerintem maradj vele, ismerd meg jobban egyszerűbb dönteni, most rengetegen kiindulnak abból hogy prostitúcióval foglalkozott, nem mondom igazuk van, de nem tudnak eleget a lányról! Ahogy mi sem, az esküvő és a gyerekek tényleg hülyeség! Ha ez neki nem felel meg vagy magához láncolna simán lehet dobni(múltjára tekintve, ezt bármikor megteheted)!


Tényleg csak azt tudom mondani nézd meg hogy mi sül ki belőle, de vigyázz ha ragaszkodó szuka, és tényleg magához akar láncolni, akkor nézd nem vágja ki a kotont ill. ha tabit szed akkor nézd hogy beszedi rendszeresen!

Igenis vannak bolond nők, ez nem azt jelenti hogy ő az, de csak józan ésszel éberen! Sok sikert!

2011. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Bocsi, igazad van, de a többi még áll....


Üdv

2011. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 napietus ***** válasza:
36%
apádnak igaza van. hagyd a p*csába azt a ribancot, amúgy sem kell lekötni magadta 21 évesen, milyen hülyeség ez? meg ezt a logikát sem értem, hogy "feladjak 4 hónapot", mit gondolsz, 4 évet könnyebb lesz, ha annyit végigszenvedsz vele. sosem értettem, miért jobb 4 sz*r év mint 4 sz*r hónap....
2011. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

értem tehát nem kisebbségi, és még csak 17 éves.


hallod te...ez hülyére vesz téged.

te meg vagy olyan ökör, hogy hagyod is, hogy manipuláljon.....gondolkozz már!!!

ha valaki ku.rva volt az is marad....ha a fejed tetejére állsz akkor is. És előbb vagy utóbb ez kifog ütközni a viselkedésén és a modorán is.


viszlát te pancser.

2011. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Normálisvagy? ***** válasza:
100%

Most 17..., nehogy elvedd, a gyerekekről meg nem is beszélve!

Ne csak 1-2 éves távlatokba gondolkozz! Mi lesz később?

Mellesleg nagyon fiatal vagy még a házassághoz, igaza volt édesapádnak most kell még élned és nem egy "ilyen" nőre pazarolni a fiatalságodat!

Az meg elég gusztustalan, hogy a szexel manipulál, "szakmájából" adódóan nem is tud mással, lesz még olyan lány akivel lesz jobb is a szex, hidd el!

Nem ítélem el a lányt, mert fogalmam sincs, hogy miért kényszerült erre, de valós, hogy pénzhiány miatt!

Nem tudom az anyagi helyzetedet, de véletlenül nem csak a kiút keresés miatt ragaszkodik ennyire?!

2011. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Még valami!


Nehogy "véletlenül" teherbe essen, vagy tőled vagy mástól és rád akassza azt h tied! az ilyen nők mindenre képesek!

2011. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Szerintem meg ne itt és ne olyan emberektől kérdezz akik nem ismerik, ismernek titeket! Ha tényleg szereted és ő is akkor az a lényeg! Szerinted miért vágyik egy szebb jövőre? Családdal, gyerekekkek? Mert szerintem nem önakaratából volt prosti gyerekként! Valamint üzennem a sok "okos" embernek akik előttem írtak, hogy ha valakire rákényszerítik a dolgot és verik ha nem csinálja, akkor nem biztos, hogy ő az a "f.sszopó Kú@va" mint akiket a diszkóban megismertek! Szerintem nézz mélyebben a dolgokba, mert Te ismered az előzményeket! Odaadó, hűséges, szerető nő is válhat belőle! Ha pedig önakaratából csinálta, élvezetből azt..akkor is megváltozhat, de akkor már van némi igazság abban, hogy lehet hagyni kéne. Remélem tudtam segíteni! Minden jót és Szebb jövőt!

2011. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy prosti VOLT, de a megcsalásra ki kényszerítette? Ha olyan szörnyű trauma, hogy csak használják, miért sírja vissza egy rendes srác mellől?
2011. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én lányként mondom neked h hagyd ott.és menj el tesztet csináltatni,nem adott e ajándékba vmi betegséget..
2011. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!