Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vasárnap feküdtem le először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap feküdtem le először a barátnőmmel. Másnap szakított velem, azzal az indokkal, hogy nem illünk össze. Eddig semmi baj nem volt, azt mondta szeret.2 hónapja voltunk együtt. Lehet, hogy valamit rosszul csináltam, azért szakított?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 11:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%

MErt egy hülye éretlen kis k.rva. HA fordítva történt volna, már legalább 8 oldalnyi hozzászólás lenne, hogy mekkora szemét, állat volt a férfi, most meg jön mindenki azzal, hogy valamit rosszul csinálták.

Tanulság: egy nőben sem megbízni, csak megdugni őket, aztán mehetnek a francba.

2011. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%
Ott lenn nem illettetek össze.
2011. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%

"HA fordítva történt volna, már legalább 8 oldalnyi hozzászólás lenne, hogy mekkora szemét, állat volt a férfi, most meg jön mindenki azzal, hogy valamit rosszul csinálták."


Ezzel maximálisan egyetértek. Álszent képmutatók!

2012. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
23%

Ettől nagyobb bajod sose legyen. Volt egy külön bejáratú k*rvád, akit barátnőnek neveztél. És legalább két hónap alatt megvolt, nem pedig fél, vagy egy év alatt. Azért lehetett volna benne annyi gerinc, hogy őszintén elmondja mi baja van. De hát ugye nők és az őszinteség, két külön fogalom.

Nem egy olyan sztorit hallottam, hogy a csaj együtt volt a sráccal a f*asz miatt.

2012. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

"HA fordítva történt volna, már legalább 8 oldalnyi hozzászólás lenne, hogy mekkora szemét, állat volt a férfi, most meg jön mindenki azzal, hogy valamit rosszul csinálták."


Ezzel maximálisan egyetértek. Álszent képmutatók!


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.


Pontosan!!! Egyébként én se tocsogok pàromnál, mégis jó vele, és eszemben sincs elhagyni!

2012. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

Most itt szidtok minket, hogy mekkora szemetek vagyunk, meg hogy csak kihasználjuk a pasikat... Arra nem gondoltok, hogy a pasi ront el néha vmit? Nem minden esetben a csaj?

Azt el kell ismernem, hogy szemétség volt a csaj részéről, de az nem jelenti azt, hogy csak arra kellettél neki. Lehet, hogy nem volt neki jó....

2012. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

És rögtön a nőket szidják :) Most nagyon közönséges lesz ez a megnyilvánulás,de nem mindenki ilyen.Igenis vannak tisztességes lányok még,csak meg kell őket találni,és ez rátok férfiakra is igaz.Akad köztetek elég sok akiről inkább véleményt sem mondok,DE vannak kivételek.Úgyhogy hagyjuk abba ezt az így a nők,úgy a férfiak szöveget!Mindenkit lehet szidni,csak felesleges.

Ez nem igazán válasz a kérdezőnek mert,azt sajnos nem tudok adni,mert nő létemre én sem értem,miért tette.Csak annyit tudok tanácsolni,hogy lépj tovább bármennyire is szereted.Találsz jobbat.

2013. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
uj hét uj pasi ennyi, különben szerinted jó voltál?? neked jó volt?
2016. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A szex is sokféle módon lehet nem jó. Az orgazmus nem szempont, főleg nem első alkalommal. Ha taszít a másik teste, vagy durva, àpolatlan, figyelmetlen, az annál inkább. Szerintem ha úgy érezte, hogy valamiért semmiképp nem fog menni, akkor jól tette, hogy szakított. A szexvadász nők meg nem két hónap együttjárás után szexelnek.
2016. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Titusztitusz ***** válasza:
69%
Kérdező...Az első kérdés, ami felmerült bennem a kérdésed kapcsán, az az, hogy ezen eset után MIÉRT NEM KÉRDEZTÉL RÁ A NŐNÉL, hogy MI AZ OKA KONKRÉTAN ANNAK, hogy elhagyott RÖGTÖN a szex másnapján? Azért én ilyen esetben rákérdeztem volna konkrétan a dologra egyböl...A másik meg az, hogy amennyire én ismerem a nőket, azért normális esetben két hónapi együttjárást követően egy szex után nem szokták azért ennyire hirtelen bejelenteni a szakítást...Szóval nagy a gyanúm, hogy MÁR ELŐTTE IS tervezhette a nő a szakítást, csak még nem volt rá ÜRÜGYE...De így, hogy megvolt a szex is, és MINDEN JEL SZERINT nemigazán lehetett az élvezet mértéke a kedvérevaló, hát akkor úgy döntött hogy:"Ez volt az utolsó csepp a pohárban"...És lépett...
2016. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!