Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom aki 30éves én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki 30éves én 20vagyok (lány) nem rég jöttünk össze és most volt a névnapom?

Figyelt kérdés

És kaptam tőle ajándékba egy lancome hypnose parfümöt és hát nem olcsó, ráadásul két héttel utána volt a szülinapom arra kaptam egy nagyon szép órát. Nem mintha nem örültem volna neki, de ezek nem olcsó dolgok főleg úgy h még csak pár hónapja ismerjük egymást. Barátom eléggé tehetős magamat igazából egy átlagosnak gondolom, de mégis fusztrál h már ilyen dolgokat vesz nekem. :/ Pedig már beszéltem erről vele h nem kéne ilyen nagy ajándékokat vennie stb.. Most eléggé rosszul érzem magam, mert majd neki is lesz a szülinapja és vhogy viszonoznom kéne de nekem nincs fölös 10-20ezerem h vegyek neki bármit is meg az eddigi barátaimnak sem vettek soha 5ezernél nagyobb értékű dolgokat. Mondta h nem kér semmit szülinapjára mert mindene meg van neki, de akkor is :(

Mit tegyek ? Nem szoktam meg h vki is ilyen mértékű ajándékokat vegyen ?


2011. nov. 1. 13:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
49%
Jaj, hagyd mar abba, nem erted? Ugyis lejon hogy mit akar, miert ilyen bokezu, majd kesobb. Addig is elvezd, koszond meg, ne az arakkal foglalkozz. Amelyik ferfi megteheti, az most is igy ajandekoz. Csak azert mert az idok valtoznak, a szokasok, gavallerossag, 9ha van mibo), a szeretet nem mulik el. Legyel mar onbizalmas, ugy viselkedj, hogy koszonod, magabiztosan, mintha tok termeszetes lenni. (Tulajdonkeppen az is).
2011. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
ma 14:39 --->25/L -nak üzenném h sajnálom :/ én is szeretek turkálókba vásárolni :) nem értettem soha azokat akik pl mindennap márkás ruhákba járna stb. és lehet sokkal rondább az a márkás ruha meg sokkal hamarabb tönkre fog menni mint mondjuk egy használt :) van egy két jómódú osztálytársam és nem egyszer dicsérték meg a felsőimet kérdezték hol vetted mennyibe került mikor mondtam nekik h egy ezresért vettem a turiba komolyan :O csak kitágult szemekkel néztek rám :)
2011. nov. 1. 14:44
 23/29 A kérdező kommentje:
FromOz válasza:-->oké megpróbálom :)
2011. nov. 1. 14:46
 24/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tökéletesen viszonozni tudod az ajándékokat egy nem túl értékes, de jól kitalált meglepetéssel. Lényeg, hogy nagyon személyre szabott legyen. Én az ex barátomnak első karácsonyunkra csíkos pizsamát vettem, mert akkoriban mindig pizsiben aludt, amiért kicsit kínosan érezte magát előttem, de nagyon szerette. Nagyon tetszett neki az ajándék, szóvá tette, hogy igazán poén volt és találó. Na ez az ex barátom ma a férjem.
2011. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
de jó :)
2011. nov. 1. 14:48
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Nah, az én barátom is ilyen! Eleinte engem is zavart, hogy mennyi pénzt rám költött, de a személyes ajándékos dolog tényleg bevált. Mivel ők megtehetik, családon belül is drága ajándékokat vesznek, ami egyrészről jó, mert megkapja, ami kell neki, viszont ők annyira nem szoktak pl. szülinapra házilag sütött tortát vagy hasonlót adni. Sokkal jobban megérintette, mikor valami olyat adtam, amit én csináltam neki, mert neki ez nem megszokott. (Mellesleg a családja is teljesen el van dőlve tőlem, hogy én milyen ügyes lány vagyok. XD)
2011. nov. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nyugi,nem kell soktizezres ajándékban gondolkodnod.

Hasonlóan vagyunk mi is.Párom megteheti,én nem igazán a drága ajándékozgatást.eleinte zavart hogy nem képes olcsóbbat venni,de idővel rájöttem,hogy anélkül vásárol hogy megnézné az árát...meglát valamit,gondolja hogy tetszene nekem és megveszi.

(igy kaptam már 150ezres nyakláncot és 500forintos sálat is...)

egyszer beszélgettünk erről,és tudod mit mondott? Hogy nem mind1 hogy most költ ráma megtakaritott pénzéből vagy ha közös lesz minden akkor elköltöm én? :D


Ötletes ajándékokat válassz,nem az ár a lényeg

2011. nov. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 1. 23:09
 29/29 anonim ***** válasza:

11-01 14:32


Aranyos csaj lehetsz, kérdező, jó volt olvasni!

:D

29F


Ja, még annyi, egy kellemes masszázs a vacsi után még tovább tudja emelni a dolgok színvonalát! A többit utána meg úgyis érezni fogjátok, az már 18- as karika!

:D

2011. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!