Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom aki 30éves én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom aki 30éves én 20vagyok (lány) nem rég jöttünk össze és most volt a névnapom?

Figyelt kérdés

És kaptam tőle ajándékba egy lancome hypnose parfümöt és hát nem olcsó, ráadásul két héttel utána volt a szülinapom arra kaptam egy nagyon szép órát. Nem mintha nem örültem volna neki, de ezek nem olcsó dolgok főleg úgy h még csak pár hónapja ismerjük egymást. Barátom eléggé tehetős magamat igazából egy átlagosnak gondolom, de mégis fusztrál h már ilyen dolgokat vesz nekem. :/ Pedig már beszéltem erről vele h nem kéne ilyen nagy ajándékokat vennie stb.. Most eléggé rosszul érzem magam, mert majd neki is lesz a szülinapja és vhogy viszonoznom kéne de nekem nincs fölös 10-20ezerem h vegyek neki bármit is meg az eddigi barátaimnak sem vettek soha 5ezernél nagyobb értékű dolgokat. Mondta h nem kér semmit szülinapjára mert mindene meg van neki, de akkor is :(

Mit tegyek ? Nem szoktam meg h vki is ilyen mértékű ajándékokat vegyen ?


2011. nov. 1. 13:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is mindenképp adj neki valamit.Olyat ami személyes,a kapcsolatotokat is jellemzi.Tudod egy fénykép bekeretezve nagyon sokat tud ilyenkor számítani.Azt mindennap láthatja,ha kiteszi az asztalára,vagy az éjjeli szekrényére!

(bocsi,hogy még ajándékötletet is írok!):)


Többet érne egy ilyen keretes fénykép magatokról,mint egy könyv,amit végigolvas,vagy egy film,amit végignéz.A fotór abiztos mindennap rápillantana!


Egy kapcsolat arról szól,hogy adjunk is és kapjunk.Szóval amit 25L írt,hogy ő inkább nem adott semmit,mert kinevettetné magát hát részemről elég gáz felfogás.


Esetleg még saját készítési tortát is süthetnél neki!Ha nincs főzőtudományod,akkor itt az ideje elkezdened gyakorolni!Minden férfi szereti,ha sütnek,főznek neki:) Én a helyedben tortátsütnék mindenképp!Nagyon sép gesztus és emlékezetes!Biztos vagyok benne,hogy állatira örülne neki!


S így nem is kerülne az ajándék(torta+fénykép)10 ezerbe,de még 5 ezerbe sem...


Ha meg tartós lesz a kapcsolatotok,akkor meg ki tudja,lehet te fogsz egyszer többet keresni,és nem fog számítani,hiszen egy pár vagytok:)


Ja és jó volt olvasni,hogy még vannak olyan férfiak,akik szívesen ajándékoznak a barátnőjüknek még névnapra is!

2011. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nagyon jo, nem kell/szukseges hozza semmi.

Tudod, en nem beszelnek vele errol a dologrol. Tudod, ha egy holgy akarsz lenni, akkor nem nezed az arakat, nem mutatod hogy tudod, vagy legalabbis kikutattad hogy mi mennyibe kerul. Egy ferfi ennek nem orul. Annak jobban orulnek, mikor megkoszonod, es latjak, hogy tetszik, orulsz neki. Ebbol egy magabiztos nonek nezel ki.

2011. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%

Én mondtam, hogy ne adjon semmit se. Nekem mind a két volt barátom megmondta semmit ne vegyek, mert olyan dolgot amiket ők használnak vagy vesznek maguknak nem tudom megfizetni igy inkább semmit. Szóval nem csak tartom a markom, hogy én kapjak valamit. Nekem a volt barátaim nem örültek volna egy képkeretnek, mert a lakásukba nem tették volna ki. Egyedül a vacsorás ötlet hangzik jól, de főzni nem tudok szóval azt meg nem tudom megcsinálni. Ha a kérdező barátja nem ilyen akkor nyugodtan vehet neki szülinapjára bármit. Úgyis megmondja vagy látja majd a kérdező, hogy örül-e neki a barátja vagy pedig inkább legközelebb ne vegyen semmit.


25/L

2011. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

ma 14:26



húú erre nem is gondoltam megvalósítom a fényképes dolgot hm tortát tudok sütni :) sütök neki csokisat :)

köszi szépen a választ :)

2011. nov. 1. 14:32
 15/29 anonim ***** válasza:
73%
Mar bocsanat, de ugy latszik, hogy mindket baratod bazari majmok voltak.
2011. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
75%

Ő biztos ismeri a te anyagi szitudat, és nem várja el azt amit ő ad neked. Ez nem így működik. Hagyni kell egymást kibontakozni, ki hogyan mutatja ki szeretét.

Ha neked nincs annyi rá, attól még ő lehet már annak is örül, ha nem felejted el egyáltalán.

Ha főzöl neki valami különlegeset, vagy a tálalás lenne speciális az is nagy emlék, élmény, lenne neki ami törődésedről, szeretedről biztosítaná. Ha veszel valami apróságot is kell örüljön. Ha nem, örül annak amit te tudsz adni, akkor lehet mégsem ő lenne az igazi.

Magadat add, ebből fog kiderülni, hogy mennyire szeret valóban. Ha már az elején mást adsz, túlteszel magadon az úgyis visszaüt előbb utóbb, és te lennél aki nem bírná. Tiszta lapot a pohárba, emlékezz rá, lepd meg amivel te tudod és hidd el azt is ha örül.

2011. nov. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

FromOz válasza:

igazad van persze örültem de alapjáraton tudom h kb egy lancome parfüm mennyibe kerül az óráról meg nem is beszélve mert egy márkás óráról van szó (tissot)

2011. nov. 1. 14:36
 18/29 A kérdező kommentje:
hm szerintem a fényképes dolognak örülni fog igazából ha egy normális keretet veszek és abba belerakom akkor sztem kifogja rakni legalább az éjjeli szekrényére :) ha meg nem akkor eléggé szomorú leszek :/
2011. nov. 1. 14:38
 19/29 anonim ***** válasza:
75%

FromOz-nak :)

Igen nem voltunk egy hullámhosszon ezért is lett vége a kapcsolatnak. Lenéztek mindenkit aki szegény volt. Én szívesen járok akár turkálóba is amit ők nem néztek jó szemmel. Én is szívesen vennék akár parfümöt vagy ilyesmit a barátomnak, de nekik nem kellett. Gazdagok között is van olyan aki "normális" ők nem voltak azok. A kérdező ismeri a barátját tudni fogja, hogy ő melyik kategóriába tartozik.


25/L

2011. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
ma 14:35 ---->tökre igazad van :)
2011. nov. 1. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!