Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok se jóképű, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok se jóképű, se gazdag, se nagydumás, mégis olyan barátnőm van, hogy ihaj! Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Írtam kifejtést, amiben le van írva a mindenség, de baromi hosszú lett, úgyhogy először tesztelésre bocsátom a dolgot: magyarázzátok meg, hogy miért vagyok foglalt, amikor elvileg nem szabadna annak lennem.

A kérdés két fő indítéka a kíváncsiság és a bátorítás. A kifejtésben majd benne lesz minden.


20/F


2011. nov. 3. 19:38
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
21%
Hát ez azért lehet, mert jó nagyokat tudsz hazudni!
2011. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:

Téves, elvből nem hazudok.

De pont ilyen választ vártam, kifejtenéd? (:

2011. nov. 3. 21:36
 23/58 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerűen csak SZERENCSÉD volt, kérdező! Elvégre lottó főnyereményét is megnyerte már valaki. Ettől függetlenül továbbra is esélytelen ilyen tulajdonságokkal barátnőt találni (mint ahogy lottón nyerni). Barátnőhöz nagy szerencse kell. Ha én előtted találkoztam volna a te csajoddal, akkor az a lány most az én barátnőm lenne, nem pedig a tiéd! Annak a lánynak a hozzánk hasonlóak kellenek. Mivel neked marha nagy szerencséd volt, és kifogtad őt, így megoldódott a problémád, ezért azt hiszed, hogy másnak is meg fog. Csakhogy így már egyel kevesebb az olyan lány, akinek én bejönnék, mert te már lefoglaltál egyet. Nem kell itt verned a nyálad, mert én is verhetném a nyálam, ha én előbb találkoztam volna ővele, vagy egy hozzá hasonló csajjal. Örülj neki, hogy neked ez már nem gond.


Akkor erre válaszolj kérdező: én kb. nagyrészt hasonlítok rád, de nekem miért nincs barátnőm? Vagy azért, mert nincs szerencsém, és sohasem találkoztam a csajodhoz hasonló lánnyal, vagy talán azért, mert ezekben különbözök tőled? Nekem csak 3-as az érettségim, pedig rengeteget kínlódtam a tanulással, ennek ellenére matekból annak is örültem, hogy nem buktam meg. Mekkora baromság már, hogy az 5-ös érettségi semmiség. Elképzelhetetlen az 5-ös. Nincs jó szövegem sem, tehát nem tudom, hogy mikor mit beszéljek. Ebből jön az, hogy meg sem tudom nevettetni a lányt. A te szövegedből kiderült, hogy te képes vagy rengeteget beszélni a semmiről! Én sajnos nem.


((Ja, és én nem a 21:12-es válaszoló vagyok, tehát nem őt fejtem ki.))

2011. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:

Lám, azért mégsem vagyunk teljesen egyformák. Agyra kéne gyúrni, meg humorra, valószínűleg hiába találkoztál volna vele előbb, ha nem tudod ezekkel megfogni. Neki nem számít a pénz-külső szentkettősség, pont arra akartam rávilágítani, hogy márpedig még van ilyen. És nem instant megoldást, csak a megoldás lehetőségét közöltem. Csak lehet valamit változtatni kéne.

A szerencséről meg annyit, hogy van, való igaz, de nem csak az játszott közre. Én kezdeményeztem, ráadásul ismeretlenül, és én nyújtottam mindazt, ami kellett neki.

Nem kell megsértődni, nem jó az semmire.

2011. nov. 3. 22:18
 25/58 anonim ***** válasza:

két dolog:

1., önbizalom hiányod van

2., 20 évesen a csajok még nem a pénzre buknak

3., minek gondolkodol ezen? Örülj a boldogságodnak


(nekem is olyan bnőm volt, hogy ha bementünk egy szórakozóhelyre mindenki megbámulta.. és? 6év után se szó se beszéd lelépett..)


Ha az okokat keresed miért:

az értelmesebb nők nem a külsőre mennek hanem a belső értékekre

másképp:

nem az számít hogy nézel ki, hanem hogy fogd meg valamivel a csajt (duma, elvek, inteligencia)

2011. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:

Én a 21:54 vagyok


Mégis hogy tanuljak meg a semmiről beszélni?

Te jól fogalmaztad meg az előző oldali hosszú szövegedet, mert a mondanivaló köré körítettél semmitmondó szöveget. Én is jól fogalmazom meg, de csak a nyers mondanivalómat tudom leírni, így rövid az én szövegem, a beszéd is hamar abbamarad. Ráadásul a mondanivalómból is elfelejtek néha. (Ezek is nagy nehézséget okoztak az érettségin a fogalmazásban és az angol levélírásban.)

Mégis hogy tanuljak meg humorizálni?


Én is kezdeményeztem lányoknál ismeretlenül, de nem tanúsítottak érdeklődést, úgyhogy hagytam.

Többször előfordult, hogy miután beszéltem valakivel (tehát nem csak csajjal) az aktuális dolgokról és miután elfogyott a téma, gyakorlatilag semmi nem jutott eszembe, amiről beszélni lehetne.

2011. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:

Nagyrészt akkor is a szerencsén múlott. Még az is, hogy szóba állt veled. Utána már könnyű, ha tudod mit kell tenni. De te honnan tudtad, hogy mi kell neki?

(21:54 voltam)

2011. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 Walk With Me ***** válasza:

Elméletben mindig is tudtam, hogy létezik olyan lány, aki amellett, hogy szép, még nem az anyagi dolgokban meg a társadalmi státuszban látja az értékeket. Végre bizonyíték! :D


(bár ezt bárki írhatta volna, én is írhatok ide akármit, pl 2 farkam van, na de azért hiszek Neked)


A fogalmazásodból meg úgy általában a stilisztikádból nekem az jön le, hogy intelligens vagy. Ezzel általában együtt jár a jó humor, ráadásul a lányok kevésbé vizuális típusok mint mi férfiak, szóval annyira nem mérvadó nekik a külső, mint nekünk. Ettől függetlenül lehet, hogy Neki nagyon is tetszel. Férfiszemmel nem biztos, hogy meg tudod állapítani, hogy "jól" nézel-e ki. Szerintem örülj neki, megfogtad az Isten lábát. :)

Én is hasonló vagyok, leszámítva, hogy nincs gond a külsőmmel (leszámítva, hogy nincs kölyökpofim amit annyian szeretnek) és kicsit "művészlélek" vagyok, ami abban nyilvánul meg, hogy néha írok versikéket, meg rajzolgatok. Remélem nekem is lesz ekkora szerencsém, mint Neked.

Ne görcsölj ezen! Becsüld meg és legyetek boldogok.

20/F

2011. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

21:54es

Amúgy ha hiszed, ha nem, mindigis gondjaim voltak a fogalmazással. Jó, néha vannak jó mondatfordulataim, nagy a szókincsem, de sokszor nagyon nehéz leírnom, mire is gondolok pontosan. Mivelhogy reálos vagyok. Bár a szókincs fontos, a vicces megszólalásaim főként onnan jönnek, hogy ugyanarra a dologra többfélét is tudok mondani, és ezek közül valamelyik vicces. Ezt a kifejtést is vagy egy órán át írtam csézés közben tegnap, ma is még illesztettem bele dolgokat, és még most sem érzem úgy, hogy tökéletes lenne. Szóban meg.. hühj... megszólalni sem tudok :D Ott én is nagyon nyers vagyok, nem szeretem a felesleges logikai köröket, sem a közhelyeket, simán kimondom, ami van, oszt annyi. Sokszor megerőltető beszélgetni. De ez a partneren is múlik, volt sok olyan ismerősöm, akivel nem tudtam két mondatnál többet társalogni. Ajánlom olvass sokat, regényeket, olyan témában, ami érdekel, vagy nézz vígjátékokat, sorozatokat, ahol gyors reagálású poénok vannak. Ezek jók a humorra is, amihez még ajánlom a L'art pour L'art Társulat jeleneteit :D Nekem rengeteget segítettek. Esetleg olvasd el Hugh Laurie: A balek című könyvét, krimi, de rettentő jó nyelvezettel, olyasmivel, amilyen nekem van/szeretnék.


Nem tudtam, mit kell tenni. Csak történt az a híres "önmagamat adtam". Főleg a világnézet került szóba, miről hogy vélekedünk, legyen az hit, fizika, foci vagy a Star Trek: Voyager. (mindről volt szó az első "randin")



Walk with me:

Nem nézek ki jól, elhiheted :D Magától még egy lánynak sem tetszettem. És természetesen nem görcsölök ezen, mint írtam, a bátorítás a fő cél (:

2011. nov. 3. 23:26
 30/58 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlítok rád, kérdező. Engem is érdekelnek azok, amik téged (tudomány, világ, stb. ezért is nézek sokszor Discovery-t és az ilyeneket). Lehet, hogy sok mindenről tudok beszélni, de én csak akkor tudok sokat beszélni valamiről, ha konkrét dolog van, ami engem is érdekel. De ilyenkor se tudom fölösleges szöveggel kitölteni a mondandómat, főleg nem akkor, amikor vége a témának.


Én jóképű vagyok (de van 1-2 pattanás néha), nincs hosszú hajam, magas és vékony vagyok (a BMI indexem majdnem megegyezik a tieddel). Metált hallgatok. Társasági élet, buli, ivás, meg minden, amit felsoroltál egyezik velem. Nincsenek barátaim, a régiek eltűntek, megszakadt velük a kapcsolat.


Az "önmagamat adom" dologról meg annyit, hogy az olyan, mint amikor azt mondják, hogy "majd jön magától, tudni fogod". Mintha ebben a pillanatban elvinne valaki egy üzleti megbeszélésre, ahol soha sem voltam, azt sem tudom miről van szó, de nekem kellene megismertetni az új tervet. Fogalmam sem lenne, hogy mit mondjak. Olyan nincs, hogy jön magától. Láttam videókat csajozásról meg randikról és elgondolkodtam, hogy minden hülyeségre ennyire oda kell figyelni, mindent ennyire pontosan kell csinálni? És ez hogy jöhet spontán?


Nagyon nagy mázlid van. Én pont ilyen barátnőt keresek, mint amilyennek te leírtad a sajátodat. A kérdés az, hogy te hol találtál rá a barátnődre? És hogy jött szóba a világnézet?

2011. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!