Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok se jóképű, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok se jóképű, se gazdag, se nagydumás, mégis olyan barátnőm van, hogy ihaj! Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Írtam kifejtést, amiben le van írva a mindenség, de baromi hosszú lett, úgyhogy először tesztelésre bocsátom a dolgot: magyarázzátok meg, hogy miért vagyok foglalt, amikor elvileg nem szabadna annak lennem.

A kérdés két fő indítéka a kíváncsiság és a bátorítás. A kifejtésben majd benne lesz minden.


20/F


2011. nov. 3. 19:38
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, ezzel a mondatoddal istentelenül egyetértek: "Nagyon sokminden nem úgy van ám "kint", mint ahogy azt a netes fórumokon hirdetik."

Na ezt már én is észrevettem.


Eszeveszett a hasonlóság közted és köztem. (Mikor megemlítetted a CS-t, méginkább feltűnt) Talán annyi külömbséggel, hogy én nem járok egyetemre, emrt redva sz@r voltam mindíg matekból, mérnök infón meg vérontás matek van :D


Baromi reálisan látod a dolgokat és most hogy összejött a barátnő, úgy látom a személyiségedre is iszonyatosan hatott. Pozitívan.


Azt persze be kell látnod (és be is látod), hogy ez bezony hatalmas szerencse is volt egyben :) Ilyen nagyon kevés emberrel történik ám meg! Viszont megnyugtató a sztorid. Biztos sokan vannak még úgy, hogy talán akkor mégsem lehetetlen. Amellett, hogy megnyugtatja az embereket, talán kihat a személyiségükre is és nem érzik majd sz@rnak magukat. :)


Hála istennek én nem vagyok annyira antiszoc személyiség. Tény, hogy nem is egy rikító, de középsuliban meg szakképzésen is megtaláltam a legjobb társaságot :P Nőket beleértve. Talán lesz nekem is egy kis esélyem, szerencsével kombinálva :D Bár a külsőmön még alakítani kell, én az ellekeződ vagyok ebben: 192cm és (mostmár) 102 kiló :D Majd ha az meglesz, nekifogok én is valamit alkotni... :D


Ja, és nehogy a barátnőzés a kockaság rovására menjen!!! :D:D:D:D (Csak vicc, épp fordítva!)

Szívből örülök, hogy neked összejött ^^

Aztán becsüld meg rendesen a kiscsajt! (Apropó, hány éves?)



21F

2011. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Én nem hiszek a csodákban, de neked mázlid volt az egyszer biztos. Szerintem ritkák az ilyen lányok, vagy elbújank úgymond.


Egy 21 éves magányos fiú.

2011. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

A hoszúkifejtős válaszodig olvastam csak kb, a többi kommentet már nem.

De szimpi vagy az alapján. :D Én pont olyan állatfaj vagyok, mint te, csak nőnemű... :D Na most azt képzeld el, h egy totál hozzád hasonló srácra hajtok, mint te lehetsz!! (Hosszú haj, nemtúlmagas, vékony, full értelmes, humoros)... És közben nekem is megvan a minimum 5-10 jelentkezőm, alapvetően saját köreimben szépnek számítok... De a hülyének nem kellek... Jártunk egy ideig, de olyan hülye problémái vannak velem, h nem vagyok elég normális ahhoz h mutogatni tudjon, és nem vagyok elég extrém ahhoz, h titokban kelljekneki. Na erre varrjál gombot... Gondoltam kérném a tanácsodat, ha hajlandó vagy rá, akár privátban is.. :D Mit lehet kezdeni egy ilyen fajta sráccal?


Am a kérdéshez vissza, nekem az első komolyabb barátom a gimi top10es pasilistáján elég előkelő helyn állt, és elég durván kihasznált... Aztán a kevésbé esztétikus srácokkal sokkal jobb a tapasztalatom, életemszerelme pl kifejezetten ronda, de megtaláltam benne a szépet és imádtam, csak elrontottuk, aztán márnm vagyunk együtt. Most megint megszerettem egy ilyen srácot... Csak az a nagy baj velem, h túl sok egót adok nekik azzal, h kellenek nekem és sajnos ki is szoktam fejteni, h mit szeretek bennük, és azt nem, h mitn em... És "hmm kaphatok én jobbat is!" alapon már mennek... "imádlak, tök jó vagy, de mostmár elhiszem, h megtalálhatom az igazán tökéletes barátnőt és meg is tudom szerezni, köszi".. Na,ezzel mégis mit kezdjek? =(

20/N

2011. dec. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:

Elnézést a hallgatásért, köszönöm a kommenteket, remélem sikerült egy kis lelket öntenem a népbe. (:


41. : CSben néha már sikerül pluszos statot elérnem xD szóval fejlődök :D és 22 éves.


42. Nem is volt ez csoda…csak mázli :D De az nem volt mázli, hogy amikor adódott a lehetőség, élni tudtam vele, és alkotni valami jót. És ezt nem úgy értem el, hogy könyvekből meg fórumokból tanultam a csajozást, és idomítanivaló állatként kezelek egy nőt. Ezt fontos észbentartani.


43: Akinek nem kellesz, az után miért futni? Nem esik eleget a szemedben e tulajdonsága miatt? Ez csak neked lesz így rossz, lehet küzdeni, de nem szabad túlzásba vinni, mert akkor már az elért eredmény sem fog kárpótolni semmiért.

2011. dec. 13. 19:55
 45/58 anonim ***** válasza:

Látom már megfejtették a találós kérdést.

Egy mondat jut rólad eszembe:

"Addig jutsz másokban, ameddig önmagadban".

Szerintem nagyon jó az önismereted, van humorod, nem vagy még agymosott, rád lehet nézni azért gondolom :D és így olyan kisugárzásod lehet mint Csernobilnak :) gondolom így lehetséges...

2011. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Apádnak van sok pénze!
2011. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
67%
fantasztikus ez a történet fel is hívom a könyvkiadómat adjunk ki nyomban eme bámulatos lehengerlő storyt egy romantikus regény formájába (teszünk bele természetesen vámpírokat is hogy eltudjuk adni a tini lányoknak is) hogy még pénzünk legyen 2012re ne csoró festékes gatyába csajozunk mááá
2011. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
41%
Mazlid volt ennyi... orulj neki! Tudod ez olyan mint a lotto attol, hogy te megnyered, az emberek nagy resze nem fogja, szal ezzel is igy van. Ahelyett, hogy itt feszulsz (bar a kerdesed ereditesege is nagyon megkerdojelezheto) inkabb elvezd ki...
2012. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
27%
Amugy meg szerintem 1 nagy kamu az egesz es csak rejszolsz otthon te kis p*cs! Vagy lehet, hogy csak tul eros drogokat szedsz... Get a life noob!
2012. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Mi ezen olyan hihetetlen? Eddigi válaszokat sikerült végigolvasni?
2012. márc. 30. 19:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!