Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok se jóképű, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok se jóképű, se gazdag, se nagydumás, mégis olyan barátnőm van, hogy ihaj! Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Írtam kifejtést, amiben le van írva a mindenség, de baromi hosszú lett, úgyhogy először tesztelésre bocsátom a dolgot: magyarázzátok meg, hogy miért vagyok foglalt, amikor elvileg nem szabadna annak lennem.

A kérdés két fő indítéka a kíváncsiság és a bátorítás. A kifejtésben majd benne lesz minden.


20/F


2011. nov. 3. 19:38
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
(Ja, és 21:54 voltam megint)
2011. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

Ez az "önmagadat adod" tulajdonképpen csak azt jelenti, hogy nem azon görcsölsz, hogy jaj, mit kéne tennem, és nem a mások elvárásaihoz igazodsz, hanem azt teszed, amit épp úgy érzel. Nyilván ésszerű keretek közt. És nyilván azért vannak mások rajtad kívül, szóval meg kell találni az egyensúlyt az akaratok közt. Senki sem olyan, hogy mindenkinél sikere lenne, van, aki kevesebbeknél, van, aki többeknél vágódik be jobban. Ha te mondjuk az előbbi kategóriába tartozol, akkor sem kell elkeseredni, csak épp nehezebb lesz megtalálni a zsákodon a foltot. Mivel az önmagadadás igényli a legkevesebb energiabefektetést, ez a legkönnyebb, és ez éri meg a legjobban. Ha meg kell játszanod magad egy kapcsolatban, akkor te sem éreznéd jól magad, nemdebár?


És hogy én hol találtam rá? Hát... a buszmegállóban, egy időben minden nap (: Aztán később véletlenül megtaláltam iwiwen, és onnantól beindult a biznisz. A világnézet meg jött magától, a dolgokról alkotott véleményünkön át.

2011. nov. 4. 11:58
 33/58 anonim ***** válasza:

Véletlenül megtaláltad iwiw-en azt az ismeretlen csajt? Tehát a nevét sem tudtad, de párszor láttad és így hogy találhattad meg? Nagyobb a szerencséd, mint hittem. Nagyobb mértékben befolyásolta a szerencse a dolgokat, mint hittem.


Valamiről elkezdtetek beszélni és úgy terelődhetett a téma a világnézetre. De miről kezdtetek el beszélni? (Csak mert nem állíthatok oda egy csajhoz úgy, hogy "Hé! Szerintem ez meg ez így van. Szerinted?".) Valamint miről fogtok ezután beszélni? Mert már kibeszéltétek azokat a témákat.

2011. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:

Igen, tök véletlenül. Böngészgettem, aztán megláttam az adatlapképet, és mondom "ez de ismerős...", de ez még régebben volt, a nevét megjegyeztem. Pont jól jött később :P De az iwiwen van egy csomó kritérium, ami szerint átnézheted a fentlevőket, aztán ha a kiszemelt is fent van, és megadta néhány adatát, megtalálható. Sajna a fészbúkon ez már nem kivitelezhető.


De ne legyél már ennyire szájbarágós! Arról beszélgettünk, ami épp eszünkbe jutott. Na meg amikor egymás megismerése a cél, ésszerű az alapvilágnézetre rákérdezni, ezt felmérni. De ez az egész ismerkedős téma nem vizsga. Nem vagy te a vizsgázó, a lány meg a tanár, aki majd értékel, hogy bizonyos szempontoknak megfelelsz-e, nem jelennek meg képességszintcsíkok a fejed felett, az összértékeddel, mint a szgépes játékokban. A lány is csak ember, ugyanolyan, mint te. Nem kell produkálni magunkat nekik, először csak haverkodni, aztán ha úgy alakul, rájöttök, hogy ebből több is lehetne, Ha nem, akkor nem. A saját családod nőtagjaitól is ennyire tartasz?

2011. nov. 4. 22:08
 35/58 anonim ***** válasza:
55%

Antiszociális ember, nem társalog, nem megy oda másokhoz, nem kezdeményez, nem csinál értelmes dolgot még akkor sem ha tudja hogy azt kéne csinálnia, legfőbb képen nem csajozik, vagy szörföl olyan dolgokon mint, az iwiw!


Én antiszoc vagyok, te max társaság kerülő!

2011. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Az a 21:54 vagyok megint.


Nos kérdező, nem hiszem el neked, hogy ez megtörtént. Ilyen nincs! Lehetetlen. Mi esély van rá, hogy az általad jellemzett valaki olyan lányt talál, akivel együtt tökéletesek ráadásul idősebb és szűz is a lány? 0% a valószínűsége.


Igen, volt kiszemeltem pár hete, aki a tökéletes lett volna nekem vagyis kedves, szép, nagyon aranyos, csöndes/félénk, ... Én 18 éves vagyok, ő meg idősebb tőlem 2 évvel. Ő is szokott kirándulni mint én. Szóval minden passzolt és tökéletes lett volna. Szakképző iskolába járunk (tehát nem a hagyományos tanítási rendszer van), és így ismertem meg persze nem tudtam jobban megismerni pl. ő miket szeret, mert nem tudtam ilyen dolgokra terelni a szót. Ő másik osztályban van, ezért ritkán látom.


Nekem nincs valódi Facebookom csak ilyen kamu álnéven, ugyanis nincsenek barátaim, egy senki vagyok. Tehát valamelyik nap megnéztem a Facebook-adatbázisban, és ott láttam, hogy már foglalt, ráadásul a képek szerint évek óta. Na aznap majdnem szívrohamot kaptam, aludni sem bírtam. Azóta is szar érzés van a gyomromban/gombóc a torkomban. Még jó, hogy néhány rövid párbeszédnél többet nem is beszéltem a lánnyal. De most már biztos, hogy kerülni fogom, és nem foglalkozok vele. (Csak az marad, hogy a képeit nézve álmodozok tovább.)


Rájöttem, hogy lehetetlen ami veled megtörtént. Rájöttem, hogy marha voltam, amiért azt hittem, hogy a képzeletvilágom a valóság. Rájöttem, hogy jobb is így neki, mert tőlem jobbat érdemel az a lány. Én nem lettem volna jó neki, nem tudtam volna megadni neki semmit (mert hát egy senki vagyok). Legalább ő boldog.

2011. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

Hát, hiába lehetetlen, megtörtént. Ha nem lennék megrögzött ateista, valami felsőbb hatalmat sejtenék a háttérben (: De mivel az vagyok, azt gondolom, mázlim volt, plusz ez nem is annyira ritka, mint beállítják. Nagyon sokminden nem úgy van ám "kint", mint ahogy azt a netes fórumokon hirdetik.


Peches történet, szok ez így vanni, de ha alapból senkinek hiszed magad, akkor miért várod, ha majd legyen valaki, aki nem? Azt mondod, nincsenek barátaid, nem tudsz ezt, nem tudsz azt... akkor mit tudsz? Miért kéne, hogy barátnőd legyen? Nem igaz, hogy beletörődtél volna, hogy nem lesz, mert akkor nem siránkoznál itt, még megvan valahol a remény, csakhát ha így maradsz, az a remény is hiú marad. Képezned kell magad, ha jót akarsz, ha tetszik, ha nem. Nem kell túlzásokra gondolni, sem testépítővilágbajnoknak, sem Nobel-díjasnak nem kell lenni. Csupán legyél "valaki", akinek vannak értékelhető tulajdonságai. Tökmindegy, mik azok. De a minimum az, hogy legalább fegyverszünetet köss önmagaddal, olcsó közhely, de van benne valami. Én is rosszabbnak tartom magam, mint a sokévi átlag (leszámítva a celebvilágon nevelkedő divatdroidokat), de úgy döntöttem, leszarom, ráfekszek arra, amiben jobb vagyok, és csinálom azt. De nem másért, hanem hogy én jobban érezzem magam. És hopp, más is jól érzi magát velem.

2011. nov. 14. 22:11
 38/58 anonim ***** válasza:
Lehet hogy így ahogy vagy meg látta benned a szépet,de vigyázz ki tudja milyen hátsó szándék van benne, a nők jobb színészek mint mi pasik.
2011. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:
Ugyanmá, miféle hátsó szándék?
2011. nov. 20. 12:11
 40/58 anonim ***** válasza:
Az nagy dolog. Szerintem rendkívüli. Én is szenvedek a csajszerzéssel azért mert komoly vagyok tudok pár dolgot, s csak reménykedhetek hogy jó csajt kapok valaha. Nálam nem lenne csak ugy pénzkötés és igen és sem vagyok magazinban való, max annyi hogy rendes felépitésem van 180 centin belül és 70 kilon. S talán ez a pro vagy kontra.
2011. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!