Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg? Nagyon fontos, csak komoly válaszokat légyszi!

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű szép lány aki nekem nagyon tetszik és itta krnyéken mindeni azt mondja rá hogy agyon jó csajmeg miden és tényleg az,de komolyan mondom,ha nem lene ilyen szép, én akkor is járnék vele mert nagyon jófej és... na mind1 most nem kezdem sorolni:D ti is tudjátok hogy milyen az ha valaki nagyon szerelmes valakibe :D na egyébként az lenne igazából a kérdés,hogy hogy kérdezzem meg tőle,hogy nem-e járna velem? Mert tulajdonképpen nagyon jól elvagyunk és kb 4 hónapja ismerem jobban(egyébként már több mint 8 éve) és elég sokszor vagyok ott nálluk,mert ott van az öccse is akivel nagyon jóba vagyok,de hát a nővére velem majdnem egykorú(én 10 hónappal idősebb vagyok) és mellesleg évfolyamtársam... mostanába minden nap vel sétálok,meg hívogat ő is engem+én is őt,smsezünk...fb,msn stb. tehát én nagyon szeretem őt és remélm összetudo szedni a bátorságomat hogy megkérdezem tőle hogy nem járna velem de nemtudom hogy miként kédezem meg... légyszives ne írjatok komolytalan válaszokat,de a komly válaszokat előre is ngyn köszönöm!!ja és már csak azért s jó ene ha járnék vele mert jövőhéten hétfőn lesz a szülinapja és akkor együtt ünepelnénk :) F/14
2011. nov. 3. 22:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát köszi,énis már egy ideje ezt csinálom,megfigyelő vagyok,elemgyünk sétálni,beszélgetünk órákat,eddig én mondtam hogy ugyan jöjjön már el sétálni de monstanában ő hív el... megyünk is sűrűn,sokan kérdezgetik hogy mi most járunk-e megilyenek...ha sétálunk és pl leülünk a téren, odaadom a dzsekim... + ha mondja hogy mennyünk el sétálni akkor elmegyek elé,aztán hazakísérem meg ilyenek,de eddig nagyon konrét dolgot nem tapasztaltam volna,kivéve azt,hogy tegnap félelőtt11-től este 11-ig ott voltam nála mert csak mi voltunk otthon és addig szinte csak beszélgettünk, vagy egymással szemben,vagy egymás mellett vagy vizipipázás közben beszélgettünk, és én meg elmondtam neki hogy tegnap összevesztem pár haverral mert kibeszélték hogy milyen hülye,meg hogy nincs is semmi melle csak olyan melltartót hord, és erre mondta hogy milyen aranyos vagyok hogy megvédtem meg utána azon háborgott hogy hogy a fenébe hordana ő olyan melltartót(tényleg nem olyat hord) és bebeizonyította hogy tényleg nem vagyis megmutatta hogy nem olyan melltartó van rajta és levette a pulcsiját,aztán a pólóját és megmutatta!!Te jó isten azt se tudtam hogy most mit kezdjek magammal és még az este még 3x megmutatta,mert látta hogy tetszik az nekem hogy megmutatja, és miután megmutatta az ölembe ült,tök ciki volt (legalábis szerintem) mert ő ilyan cicanadrágban volt ami fullosan feszül rajta és én meg eléggé...hogy is mondjam, szóval nekem meg felált...és úgy ült az ölembe és mosolygott,mit ne mondjak én élveztem de ez nem ciki? Főleg hogy ő nem egy olyan lány,nem is jár bulizni,vagy nemnagyon szokott kijönni szinte sehova,csak velem... mert ő nem olyan mint akik ott szoktak lenni ahol általában én(a téren) ahol (szinte)minden csaj eléggé kurv@san viselkedik... de ő más, ő csak lovagolni jár szinte,meg 1-2 barátnőjável vásárolni mert eléggé gazdagok de ő tényleg nem olyan lány és akkor mondom most mi van?? basszus én ott tisztára csak őt néztem (hát most őszíntén melyk fiú nem őt nézni ha egy szál melltartóban van?) és tiszta durva volt,lehet hogy észrevette hogy nekem feláll és azért ült mindig az ölembe???
2011. nov. 5. 15:35
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, minden csajból előjön a "kelletés":D Nyilván nem ülne az öledbe ha nem tetszenél neki. Tetszik neki az is, hogy látja hogy mennyire bejön neked. Eddig nem volt olyan helyzet hogy majdnem csók egyébként?

Ha ezek után nem akarna veled járni, akkor az az igazság hogy csak kurvult egy kicsit. De akkor meg nem tudom, miért tölt veled annyi időt...

2011. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!