Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet arról megbizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet arról megbizonyosodni, hogy a párom tényleg szerelmes belém, őszinte hozzám és sosem hazudna?

Figyelt kérdés
Mik az apró jelek? Mik azok a dolgok, amiket nem lehet megjátszani, és a szerelem bizonyítékai?
2011. nov. 4. 01:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megismerkedtek, és kiismered.
2011. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nahát, nem is számítottam ennyi normális, hasznos válaszra. Köszönöm szépen, valóban tanácsokat kaptam, amiket hasznosíthatok! Megy a zöld kéz mindenkinek!


Egyébként a szociopatákról szóló vitához annyit hozzátennék, hogy sajnos én bizony vonzom őket. Az előző két párom az volt. Az egyik 3 évig volt képes hazudni nekem, de úgy, hogy sejtelmem sem volt róla...nem csalt meg ugyan, de ettől függetlenül nem tudtam róla semmit, akinek hittem, az az ember nem is létezett. És olyan jól csinálta, h csak 3 év múlva jöttem rá. És félelmetes volt a ráébredés, nem különben fájdalmas is, mikor rájöttem, hogy 3 évet elvesztegettem egy szellemképre... a szakítás után pedig zaklatott, betörte a szüleim ablakát kővel, öngyilkossággal is fenyegetőzött...még az is megforduld a fejemben, h mivan ha a végén engem nyír ki.

Az utána jött, rosszabbul hazudott, így hamarabb lebukott, de azért az átlaghoz képest ő is jól csinálta, az első félévben nem sejtettem semmit. Végülis rájöttem, hogy őt sem ismerem, átver ahol tud, cérnán rángat, miközben ezt még legalább 4-5 másik lánnyal is csinálja. Beteges hazudozó, maga is elhiszi amit hazudik, ráadásul azt hiszi, hogy ő egy nagyon jó ember, aki vallásos is, és istennek tetszően él, így nem is gondolja, hogyha ezt teszi a lányokkal, az rossz dolog, mert ő nem rossz, és aki ezt állítja, arra vérig sértődik.


Na mostmár érthetitek a parámat.

2011. nov. 4. 10:15
 13/22 A kérdező kommentje:
Elnézést, "Aki utána jött"
2011. nov. 4. 10:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Úristen O.O Így már érthető hogy félsz. Legyél résen, de azért hagyd hogy tiszta lappal induljon a jelenlegi párod. Ő nem tehet az előzőkről.
2011. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

# 10/14

látom nagyon naiv vagy, fel kell hogy világítsalak, kapsz egy kis bevezetőt a szociopatákból


"Theodore Robert 'Ted' Bundy (1946. november 24. – 1989. január 24.) Az USA leghírhedtebb sorozatgyilkosainak egyike. 1974 és 1978 között fiatal lányokat erőszakolt és gyilkolt meg szerte az Egyesült Államokban. Több mint tíz évnyi tagadás után, Bundy végül is 30 nő meggyilkolását ismerte be, de az áldozatok valódi száma a mai napig rejtély. Miután megerőszakolta áldozatait, megölte őket. Általában agyonverte, máskor megfojtotta a védtelen nőket. Mindemelett nekrofiliával is gyanúsították.


Brutalitása ellenére általában művelt és vonzó férfiként írták le. Barátai és ismerősei úgy emlékeztek rá, mint egy jóképű és meggyőző férfira."


nyugodtan lehet másokat lenézni meg korlátoltnak hívni, de szerintem a túlzott önbizalom sosem vetett jó útra.


kíváncsi vagyok hogyan tudsz átlátni a hazugságokon, ha egy pszichopatával állsz szemben. ráadásul akikről tudunk, csak azok, akiket elkaptak. vannak megoldatlan ügyek is. a pszichopaták gyakorlatilag a legtökéletesebben alkalmazkodó emberek, mindig azt mondják, amit hallani akarsz, azt meg ne próbáld meg elhitetni senkivel, hogy egy szerelmes(!) nő(!!) ésszerűen fog gondolkodni ha valaki bókol neki.


persze te mint férfi alapvetően sokkal nagyobb magabiztossággal rendelkezel, egyszer ez lesz a hibád, és valószínűleg volt is már...

2011. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

# 12/15

nem az a gyanús, akiről semmit nem tudni, a jó pszichopata pont a nyitottság látszatával kelt bizalmat. gondolj például a kettős ügynökökre


én teljesen megértem az aggodalmad, főleg így, a nőknek több félnivalójuk van.

de minden másra csak azt tudom mondani hogy alapadottságok meg jó emberismeret kérdése. le lehet írni közhelyes kb-jeleket de egy jó hazudó nem izgul, nem pislant 3x, és ha beteges, még maga is elhiszi, avagy gépekkel sem mutatható ki.


egyszerűen együtt kell élni a tudattal, hogy 0,0001% van arra, hogy pont 1 pszichopatába buksz bele (megint), és arra is van, hogy épp az utcán sétálva egy műhold darabjai vágnak agyon. az élet tele van veszélyekkel, mindenkinek más lehetőségei vannak a biztonság maximalizálására, de ez csak a saját képességeinkhez képest maximum.


# 14/15

nem csak neki kellene félni, bárkivel megeshet. még az sem mondható hogy a férfiak biztonságban vannak, mert charles manson követői is nők voltak, akik kegyetlenül megöltek egy terhes nőt...

2011. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Fontos vagy neki, törődik veled, érdekli minden, ami veled kapcsolatos, sokat akar veled lenni, boldog, mikor veled van. Hazudni sok okból lehet, pl. jobbnak akarja láttatni magát, vagy azt mondja, amit hallani akarsz. De szerintem kiderül az ilyesmi, ha valaki nem őszinte.

20/l

2011. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

# 17/17

kivéve, mikor a holttested egy erdőből ássák elő

2011. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ne beszéljetek már ilyet szerencsétlennek!!!!! Így esélye sem lesz ilyen félelemmel, párkapcsolatot létesítenie.


Menj el átoklevételre vagy valamire, mert lehet az ül rajtad ha tényleg sok hülye betalál, de hidd el léteznek normálisak is. És igen, ahogyan már írtam, idővel ki tudod ismerni. Csak ne légy naív. Hagy időt kiismerni. És ha túl tökéletes, akkor ott már bibi van :D

2011. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
# 19/19 átoklevétel. aha. és mi vagyunk a hülyék... igen, tanácsold neki hogy bízzon meg vakon bárkiben, és fizessen tízezreket azért, hogy egy önjelölt boszorkány 3 csepp vizet szórjon a fejére és latinul énekeljen...
2011. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!