Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet arról megbizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet arról megbizonyosodni, hogy a párom tényleg szerelmes belém, őszinte hozzám és sosem hazudna?

Figyelt kérdés
Mik az apró jelek? Mik azok a dolgok, amiket nem lehet megjátszani, és a szerelem bizonyítékai?
2011. nov. 4. 01:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
hát, ha én azt gyanítanám hogy socio, akkor elhitetném vele, hogy én is az vagyok...akkor majd megeshet h partnernek tekint és elmondja XD...azonkívül pasz, ha tényleg nagyon zavar, menj el ilyen képzésekre pl katona v ügynök v rendőr, v pszichológus...stb, ott tanulhatsz egy-két dolgot az ilyesmiről, bár nem hinném hogy enyire zavarna a dolog, mert akkor már eleve a párkapcsolatoktól zárkóznál el...
2011. nov. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a további válaszokat :) egyértelműen nem fogok semmiféle kuruzslót felkeresni (de azért köszönöm a válaszoló jóindulatát)... eddig úgy tűnik, az új párom nem szociopata :D mondjuk elég nagy szerencsétlennek kell lennem ahhoz, hogy zsinórban harmadjára is kifogjak egy ilyet...ha mégis az, akkor eddig ő a legzseniálisabb


hogy elkerüljük a félreértéseket, én szociopatán most persze nem a sorozatgyilkosokat értem, inkább az átlagon felüli intelligenciával és képességekkel rendelkező, ám empátiát és érzelmi intelligenciát nem ismerő bomlott elmékről, akik tökéletesen be tudnak illeszkedni a társadalomba és elrejteni a szörnyet, ami bennük lakik... na jó most visszaolvasva, ez is illik a sorozatgyilkosokra :D de értsétek jól...


egyébként próbáltam az előző exem partnerévé válni, ráébreszteni, hogy ilyen téren van bennünk közös (mert valamennyire tényleg, én sem vagyok teljesen 100-as) ... de rá kellett jönnöm, hogy az ilyeneknek nagyon nehéz kivívni az elismerésüket és azt, hogy partnerként kezeljenek...akárhogy feszítem magam, csak egy bábu maradok, akit rángathat és nem vesz komolyan, és igaza van, mert tényleg messze nem ütöm meg a szintjét

2011. nov. 9. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!