Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másik iskolába és másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik iskolába és másik városba lesz kolis a barátnöm és én ezt nem tudom elviselni szerintem mert ott megcsalhat meg stb nektek is volt már ilyen ti mit tettetek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és engem nem csalt meg. Mégis mit tudsz tenni? (Egyébként ha megcsal akkor jobb ha ez előbb kiderül, és aztán szépen szakíthatsz vele, mert aki 1szer megteszi megteszi 2szer is..!
2009. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem volt !!!
2009. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezekszerint a barátom nincs egyedül az agyrémeivel. Feltehetőleg,én is más városba kerülök. Pont tegnap már ezen aggódott,mi lesz....Valaki majd elcsábit.Az a valaki,ha jönni akar, a sarki zöldségesnél is elcsábithat,ez a lányon múlik.Mert amelyik lány letisztázta magában,neki igenis a barátja kell,őt szereti,számára ő a csúcs,azt nem hiszem, hogy meg lehet ingatni. Előre ne parázz ezen,mert a kapcsolat rovására fog menni!
2009. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most is ilyen helyzetben vagyok.

Barátom kollégista, már lassan 2 éve.

Az elején nagyon paráztam, hogy esetleg megcsal, vagy valami, de ma már úgy vagyok vele, hogy hogyha megcsalna, megtudnám, szakítanék vele és ennyi. Ha szeret nem csal meg, ha meg nem szeret, akkor nem tök mindegy?

2009. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!!Ha szereted,akkor bízol benne!!Ha szeret ő sem csal meg,ne aggódj!!!;)
2009. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!