Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, vagy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, vagy együtt maradnátok?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még ilyen tehetetlen, érdekelne hogy kívülállóként mit gondoltok. Úgy érzem hogy a párom lesz az igazi akkor, amikor már gyereket akarok és nyugodt életet. Amikor már nem kell annyi izgalom, csak arra vágyom hogy meló után befeküdhessek a tv elé.

Most viszont még tűzijátékot akarok, igazán élni, nem csak életben lenni, hogy néha meglepjenek, stb. De ez mellette nem megy. Képtelenség. Mondtam neki, próbálkozunk, de valami nem jó.

5 éve jöttünk össze először, volt egy év külön, mégis újra egymásra találtunk. Azt hittem hogy ez nem véletlen!

De most már nem tudom mit gondoljak, nagyon össze vagyok zavarodva.

23L


2011. nov. 15. 13:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Többi válaszadónak is köszönöm!
2011. nov. 15. 13:39
 12/18 A kérdező kommentje:
...és várom még a többi véleményt is..
2011. nov. 15. 13:40
 13/18 anonim ***** válasza:

szia :)

szerintem a barátod és a szórakozás nem zárja ki egymást.úgy értem,hogy nem muszáj a pároddal menned bulizni,stb,hanem mondjuk a barátnőiddel.biztosan megértené,ha havonta egyszer-kétszer elmennél élvezni az életed.így megmarad a párod és az ifjú korod is

2011. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen, egy darabig ez működött is, de utálom hogy mindent nélküle kell átélnem, hogy minden jó élményt nélküle gyűjtök be...
2011. nov. 15. 13:46
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

1. vagy feladom a vágyaimat hogy még mindent meg akarok élni, és tudom hogy egy csodás apja lesz majd kb öt év múlva a gyerekemnek,

2. vagy elválnak útjaink, megélek mindent amit akarok, és ki tudja hogy lesz e még ember aki így szeret, aki így elvisel tőlem mindent, akivel ennyire egy hullámhosszon vagyok.

Na... Szerintem nem is kell ezen sokat gondolkodni! Most jelen pillanatban mit szeretnél csinálni? Ha jól vettem ki a szavaidból, bulizgatni, élni, nyüzsögni. Igaz? Akkor tedd ezt! Hidd el, hogy ezt a későbbiekben nem tudod bepótolni! Viszont a Gyermekeid Apja más Férfi személyében még lehet jobb is lesz! Ja, és az sem kizárt, hogy ismét egymásra találtok, miután "lenyugodtál". Én tuti szakítanék!

2011. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%

Nézd az elején biztosan ùjdonsag lenne szamodra, hogy szabadon "tûzijatékként" élnéd az életed. Hidd el egy idõ utan abba is bele lehet unni. Az is biztos, hogy akik mindig bulizni akarnak menni, ott valami hiany van a parkapcsolatban és igy akarjak levezetni.

Persze kell a kikapcsolódas de, hogy minden este szerintem az sok. Meg azt sem felejtsd el, hogy sokan szeretnének a helyedben lenni, ha ilyen elégedett vagy a pasiddal. Vigyazat!

2011. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Soha ne add fel a vágyaidat, ne gátold saját magad boldogságát. Fiatal is vagy még, legyen boldog életed!
2011. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy csak úgy dobd el, de ha különbözőek vagytok!?


Én nem élnék le így egy életet. Nehéz dolog dönteni, az biztos és még rossz is lesz egy darabig, ha elhagyod, de én ezt választanám.


Találhatsz más csodás apukát a majdani gyerekeknek.

2011. nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!