Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is volt ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy szép szőke "plázacica" barátnőm, egy kicsit butácska nem ő a lelkitársam.

A lelkitársam egy másik lány de ő egy kicsit csúnyácska ezért nem tudnék párkapcsolatot kialakítani vele, viszont olyan jó vele beszélgetni mert művelt és sok a közös témánk.

A barátnőmet csak az érdekli ,hogy milyen műkörme legyen, és elég nyafka is, viszont olyan jól néz ki, szexi.


2011. nov. 19. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szerinted jol nez ki, de lehet mas 20 eves fiunak kozombos. OK, fiatal vagy meg, kergesd a cicakat meg par evig, utana gondolkodj egy komolyabb kapcsolaton.
2011. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Most le lehet hurrogni a kérdezőt, de sajnos a való életben ez a társadalmi elvárás, hogy egy jó nő legyen vele. Ezzel csak az a baj, hogy magaddal cseszel ki, mert lehetne egy guminőd is, ami olcsóbb lenne. Szerintem válaszd a másikat, ha szerelmes vagy, úgyis őt fogod a legszebbnek látni.
2011. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem tudnál a másik lánnyal párkapcsolatot kialakítani? Miért, az szerinted párkapcsolat, hogy ott van melletted egy szépen kiglancolt próbababa, akinek agya egy szál sem? Itt nem a csúnyácska lánnyal van a baj, nem is a butával, hanem veled! Te csinálod így, de mégis nyafogsz, hogy jajj, micsoda helyzet. Basszus, te generálod az egészet! Az okos nem tetszik, mert nem szép, a szexi meg nem tetszik, mert buta. Keress magadnak akkor egy 20 éves, 5 diplomás, milliomos playboy modellt. :D
2011. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kupáld ki a barátnőd.Beszélgess vele értelmes dolgokról,mutass neki pár értelmes könyvet,hogy olvassa el őket!Majd szépen kiművelődik melletted,mert biztos te is olyan művelt és tájékozott vagy XD
2011. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem szeret olvasni.
2011. nov. 19. 13:57
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél neki hangos könyvet, vagy agyat.
2011. nov. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Gyökér vagy.

Ha nem vagy el a barátnőddel,akkor minek magad mellé egy "dísz"?

Ha meg a csúnyácska lány se tetszik,keress mást.

2011. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Áhh, mondom mi lesz.

Én 18 éves koromig elég nyomi voltam. Viszont kedveltek a fiúk, önmagamért, de nem tetszettem nekik. Ők jártak csinos, igfighter csajokkal, én meg nem tudtam mit tenni, csak az eszemért a halálnak se kellettem. Ettől még jóban voltam fiúkkal.

Később elkezdtem nőiesedni, szépülni, én ilyen későn érő típus vagyok, és ha nem is húdegyönyörű, de azért olyan átlagosan szép vagyok. Én összejöttem olyan srácokkal, akik értelmesek voltak, és tetszettem nekik így, jól elvoltunk. A régi srácok meg csak később kapcsoltak, hogy húha, hát jó lett volna ha igazából adnak egy esélyt, mert később már kifejezetten kevesellték, hogy a csajuk a tetszelgésen túl semmire nem jó, mivel a szókincse maximális kapacitása a 70-hez konvergál...

De mint hasonló szitus "csúnya lány", inkább össze se jöjj vele, mert te úgyse tudnád őt annyira értékelni, mint bárki más, akinek nem a külső a legfontosabb.

20L

2011. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!