Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a hisztim? Párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a hisztim? Párommal megbeszéltük, hogy veszünk egy autót. Megbeszéltük, hogy együtt megyünk el autót venni, de még nem élünk együtt. (csak párkapcsolatban vagyunk, jövőre akarunk összeköltözni)

Figyelt kérdés
Nézegetünk a neten autókat és eldöntöttük, hogy mikor megyünk el autót nézni és együtt mentünk el a szerelőhöz, hogy jöjjön el velünk. Erre párom tegnap közli, hogy megvette az autót, de nekem ki sem jött megmutatni. Inkább olyanoknak mutogatta akiknek semmi köze hozzá. Jogos, hogy most veszekedek érte, hogy én még nem láttam a kocsit?
2011. nov. 23. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha közös pénzből van akkor jogos a hiszti.

Ha ő pénzéből akkor semmi beleszólásod, örülj hogy megvette.

2011. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 tekike99 ***** válasza:
nem a pénzről szól ez. hanem arról, hogy nullába se vesz téged. nem érdekli a véleményed, még csak meg se mutatja az autót, azaz még az örömét se osztja meg veled. ez nem csak ebben a szituban fog így működni...
2011. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A párom nagyszülei vették a kocsit kettőnknek, hogy eltudjuk kezdeni a közös jövőt.
2011. nov. 23. 22:03
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Akkor most ki vett kinek járgányt? Unokájának vettek egyet, neked mi közöd hozzá? Hisztis pi ca! Örülj hogy van, ne verd ki a dilit! Én leléptetnélek de nagyon gyorsan!
2011. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó te meg egy bunkó f.asz vagy. Nem ismersz engem vagyis minket. Nekünk vették a kocsit együtt kaptuk attól hogy még nem élünk együtt. De ha ilyen szöveged van mint a kommentben én is léptetnélek.
2011. nov. 24. 10:34
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

bármikor szét mehettek és akkor az az ő autója marad, hisz a nagyitól kapta


igen is azt neki vették neked ahhoz semmi közöd, mert egy forintod sincs benne

2011. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"A párom nagyszülei vették a kocsit kettőnknek..."


Akkor most a nagyszülei vették a kocsit, vagy konkrétan párod? Nem mindegy, mert párodat szúrtad le miatta.

Egyébként nem láttam, hogy bárki megkérdezte volna (bár lehet, hogy én voltam a figyelmetlen), hogy tetszik neked az az autó?


Bár nem tudom, milyen összegű volt a kocsi, meg nem tudom, nektek milyen prioritási sorrendetek van, de én, ha a helyedben lettem volna, biztos jobban örültem volna az összeköltözéshez való hozzájáruláshoz, mint egy autónak. De ez csak az én nézőpontom... :)

2011. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Látod kedves kérdező ezért fognak leléptetni és én voltam a" bunkó fasz" ! Hisztis hülye vagy veled nem lehet egy napot sem kibírni! Tetszik vagy sem ilyen vagy! Nem érdemleg meg!
2011. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!