Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy idősebb srác (21) jár egy fiatalabb (14) éves csajjal? és mért olyan nehéz elhinni, h vannak olyan huszonéves emberek akiknek nem a szex körül forog a világ?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 18:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/177 anonim ***** válasza:
95%

Bármien okos és intelligens vagy is 14 évesen az érzelmek könnyen befolyásolhatóak, pontosan ezért hördült fel mindenki.

Ha akarná akk a 20-40 éves férfiak 90%- a el tudná érni, hogy egy tinilány beleszeressen, ezt használják ki a pedok.

Lehet hogy nem szexmániás, de szexmentes kapcsolat nem létezik 21 évesen, hacsak nem beteg .

El tudom képzelni, hogy te mit láthatsz a kapcsolatban, de vajon ö mit lát benne, ezen már elgondolkoztál ?

Maradjatok barátok, még 2-3 évig szerintem.

2011. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/177 A kérdező kommentje:
Jajj..de nehéz egyesek fölfogása.. na mindegy :D
2011. nov. 23. 19:07
 33/177 anonim ***** válasza:
77%
akkor is megkörnyékez a lompival előbb utóbb...
2011. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/177 anonim ***** válasza:
69%

a tied !!

hidd el,nem akarok gonosz lenni,de 14 évesen az ember azt hiszi mindenkinél okosabb,tudja mi a szerelem,ki mit is akar tőle stb.

legtöbben ilyenek voltunk ..

2011. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/177 A kérdező kommentje:
-.-"
2011. nov. 23. 19:16
 36/177 anonim ***** válasza:
73%
de
2011. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/177 anonim ***** válasza:
82%

a 19:02 vagyok , próbáltam érvelni, pedig felesleges volt, most arra válaszolok, amit kérdeztél konkrétan .

"Miért baj, ha..." ? Mert a legtöbb barátja le fogja nézni, téged pedig kis hülye p.csának, akk is ha nem vagy az , a te barátaid meg öt nem fogják elfogadni, mert pedónak nézik, akk is ha nem az. Nem fogtok tudni sehova társaságba járni együtt. Egészen más dolgok foglalkoztatnak a mindennapokban benneteket, mások a fontos dolgok.

"és miért olyan nehéz elhinni... " ? mert az egészséges 21 éves fiuk 99%-ának a szex a legfontosabb, és ez teljesen normális. Ha meg tényleg nem foglalkoztatja a szex, akk lehet hogy te fogod kidobni pár év mulva, mert akkor se fogja érdekelni, amikor téged már igen...

2011. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/177 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.. :D

Én úgy vélem egy kapcsolat 2 emberről szól..

De mindegy...

Én életem :)

Csak kíváncsi, azért kérdeztem..

2011. nov. 23. 19:37
 39/177 anonim ***** válasza:
92%

Am azt megtudhatjuk hogy miért szerettél bele?

mert itt sokan mondják hogy biztos nincs közös témátok,

meg azért lehet azt is látni hogy mit akar csak ne feküdj le vele egy jó darabig és akkor úgyis elhúz ha csak arra kellenél neki. Akinek csak ez fontos nem fog hónapokat várni, keres mást.

2011. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/177 A kérdező kommentje:
Nem tudom megfogalmazni, nincs kifejezett kikötésem hogy milyen legyen egy pasi..De megmondom minden "kedves" paraszt, tahó, bunkó válaszolónak, hogy nem a f*sza miatt..Sárm, kedvesség, törődés, együttérzés, segítőkészség... Nemtudom ez mennyit mond nektek, de nem a kinézete, vagy (ismétlem) a f*sza miatt..Aki volt szerelmes az tudja, milyen, amikor "róla" nem tud megfogalmazni egy épkézláb mondatot<3
2011. nov. 23. 20:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!