Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy idősebb srác (21) jár egy fiatalabb (14) éves csajjal? és mért olyan nehéz elhinni, h vannak olyan huszonéves emberek akiknek nem a szex körül forog a világ?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 18:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/177 anonim válasza:
89%
Figyelj én nem akarok neked rosszat mondani , de valljuk be én is csak osztani tudom az értelmesebb válaszolok véleményét , mégpedig , hogy egy ilyen fiatal lánynak nem kellene egy 21 éves sráccal járnia .Te még nagyon fiatal vagy és a lelked nagyon sérülékeny ami ilyenkor normális . Elhiszem h valahol tetszik az h egy idősebb srác érdeklődik irántad , de kicsit nézz mögé a dolgoknak és nem szabad teljesen elhinni minden szavát , tudod a mai világban nagyon óvatosnak kell lenni a fiatal lányoknak , mert könnyen befolyásolhatóak olyan dolgokkal , mint pl. a kedves szavak és az odafigyelés . Nem akarom kétségbe vonni h te mit érzel , mert nyilván nem ismerlek és nem vagyok a helyedben , de félek nem sok jövője lehet egy ilyen kapcsolatnak .Egyrészt azért , mert túl fiatal vagy egy férfihoz , akinek vannak bizonyos igényei másrészt a 20 éves srácok nem komoly kapcsolatra vágynak ( legtöbbjük legalábbis ) és egy fiatal lány nagyon könnyen betud dőlni néhány férfi trükknek , mint azt már írtam .Nem tudom , hogy te milyen vagy de gondolkozz el a kapcsolatotokon , hogy milyen is igazából .Én nem akarok nagy felnőttes dolgokat mondani arról h megbánod meg stb , mert az csak ingerel egy tinit , de vigyázz magadra kislány , mert ami ilyen idős korodban történik és később mikor elsőnek lefekszel egy sráccal nagyon meghatározó élményeket fog hagyni benned az hogy jót vagy rosszat az részben rajtad is múlik :)
2011. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/177 A kérdező kommentje:

Jójó.. Köszönöm, a féltést :)

Figyelek :)

2011. nov. 24. 21:28
 63/177 anonim válasza:
100%
előző vagyok : nem haragszom ha megkérdezem , hogy mióta vagytok együtt ?
2011. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/177 anonim válasza:
100%
haragszol *
2011. nov. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/177 zokniszörny ***** válasza:
76%

A dédszüleid idejében még 10 év korkülönbség simán elfogadható volt, akkor is, ha esetleg a nagymamád még egészen fiatal volt, mikor megismerkedtek. A lányokat gyorsan férjhez adták, nehogy házasságon kívül teherbe essenek.

A szüleid meg egyéb rokonaid közt fennálló 5 meg stb. év sem sok, ugyanis, amint írtam, de ezek szerint nem jutott el hozzád teljesen, 7 év mondjuk 7 év múlva nem lesz egyáltalán sok. Tehát 21 évesen simán belefér, ha egy 28 éves pasid van. De most még a 7 év korkülönbség rengeteg, mert te egy gyerek vagy, ő meg egy felnőtt férfi!

2011. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/177 anonim ***** válasza:
35%

Abszolut offtopik(vagy mégse ?), de komolyan el kezdtem rajta gondolkodni, hogy ne velem egykoruak közt keressek hosszabb távu kapcsolatot , hanem a tinilányok közt, ( nem a "hamvas p*unci" miatt, nem vagyok pedo), hanem mert ilyen mély szerelmet amit semmien észérv, de még a világvége sem ingathat meg, már nem lehet találni az én korosztályomban ( meg ráadásul nem is állnak velem szóba a csajok )

Lehet , hogy a legközelebbi ien kérdést az én jövendöbelim teszi fel.

35/F

2011. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/177 anonim válasza:
88%
A tinik valóban lángoló szerelemmel tudnak szeretni , ez a korosztályukhoz tartozik , nem elvárható hogy egy érett felnőtt nő , majd bakfisként fog viselkedni mikor szerelmes vagy vonzódik a partneréhez . Továbbá szerintem nem kéne a férfiaknak tinilányokat bolondítaniuk , mivel még gyerekek és azért nah de egy felnőtt férfi ne a lánya korabeli csajokat akarja már fölszedni.
2011. nov. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/177 A kérdező kommentje:
nov. 2-án történt az első csók :)
2011. nov. 25. 15:31
 69/177 anonim ***** válasza:
23%
És az első szex? :D
2011. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/177 anonim ***** válasza:
84%
Meg mikor jöttetek össze?
2011. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!