Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy idősebb srác (21) jár egy fiatalabb (14) éves csajjal? és mért olyan nehéz elhinni, h vannak olyan huszonéves emberek akiknek nem a szex körül forog a világ?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 18:14
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/177 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy amiket írtál róla az előző 8 oldalon azok alapján sztem is rendes.

A másik részt meg a többieknek írtam hogy nemcsak 21 évessel lehet úgy járni amiket ők itt felvázoltak :)

2011. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/177 A kérdező kommentje:

Bizony-bizony :)

Köszönöm az egyetértést

2011. nov. 30. 19:16
 93/177 anonim ***** válasza:
36%

Az elejétöl olvasom a topikot, és ezért adtam esélyt egy olyan kapcsolatnak, ami már régen érett, de eddig pedo-tini kapcsolatnak gondoltam. Tévedtem, igazad van lehet igaz szerelem ekkora korkülönbséggel is.


35F/17N barátnövel

2011. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/177 anonim ***** válasza:
71%
így van. igaz töcskölés lehet ez...
2011. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/177 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező! Eddig én is csendben figyeltem a sok előítéletes választ. Teljesen egyetértek a 35 éves fiatalemberrel. A korban hozzádillőkkel is megjárhatod. S biztatásul leírom, hogy az én lányom 15 éves és neki is 21 éves barátja van és nagyon jól megvannak már 2.5 éve! Lehet számolni és lepontozni, hogy hány éves volt a gyerekem, amikor kezdték. S nem tartom magamat felelőtlen szülőnek, mert előtte meggyőzödtem róla, hogy a leendő barátja a tiedhez hasonló normális ember, aki nem a szexre használná a gyerekemet és nem pedofil pusztán azért, mert a lányomban vélt társra találni. Az egyetemen senki nem bántja a srácot azért, mert ennyi idős a barátnője, néhányszor találkoztak is a lányommal.

A fiam baráti körében annak idején egy 16 éves lány egy 26 éves sráccal jött össze, 5 év után, most nyáron volt az esküvőjük. Szóval a saját bőrömön tapasztaltak alapján óvatosabb vagyok a véleményalkotásban,ha ilyen jellegű kérdést olvasok. Természetesen vigyázz te is magadra és sok sikert kívánok nektek! egy anyuka

2011. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/177 zokniszörny ***** válasza:
83%
Kedves utolsó anyuka, én egyetemista vagyok. Ha nem is szólnak semmit a lányod barátjának főiskolai barátai, abban biztos lehetsz, hogy ettől függetlenül nincsenek elájulva a helyzettől. Nálunk is volt ilyen helyzet, a srác hozta a kis tini barátnőjét, nem szóltunk egy szót sem, de egymás közt azért kiderült, hogy senki sem helyesli a kapcsolatot. (Mondjuk annak a kapcsolatnak pár hónap után vége is szakadt, főleg a nagy korkülönbség miatt.)
2011. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/177 zokniszörny ***** válasza:
98%
U.I.: ettől függetlenül nem tartalak felelőtlennek, nem is pontoztalak le, te ismered a gyereked és a barátját.
2011. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/177 anonim ***** válasza:
90%
Kedves zokniszörny! Nem kell elájulni az ilyen esetektől, nyilván furcsa a környezetnek.Nem találkozik olyan gyakran a lányom az egyetemista társakkal, hogy ez zavarhatná őket. Nem mondom azt, hogy mindenkinek való ilyen fiatalon ekkora korkülönbséggel az együttjárás, de aki úgy érzi, hogy neki "beválik" (és nem a korai szex miatt), miért kellene elválnia a társától évekre emiatt, mert a társadalom nehezen tolerálja az együttjárásukat? S a lányom és a barátja eléggé megszenvedtek egymásért. A lányomat ribancnak gondolták, és azt hitték, csak menőzni akar az idősebb sráccal (megjegyzem neki soha nem pasija volt a fiú, hanem a barátja)a srác pedig ugyanazokat a jelzőket kapta, amiket itt lehet olvasni. Tudom, hogy nehéz elhinni, hogy ilyen fiatalon is lehet mélyenérző, komoly egy lány, de én látom, és ez alapján mondom. De csak erről a konkrét esetről merek nyiltakozni és nem általánosítok. az előbbi anyuka
2011. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/177 anonim ***** válasza:
78%
hat jarj vele, ha akarsz.. meg talalkozz az apjaval :D
2011. dec. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/177 A kérdező kommentje:

ISMÉTELNÉM!

Én vagyok a LÁNY!!

2011. dec. 5. 12:19
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!