Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. Nagyon szeretem még. Mit tegyek? Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
4hónapja vagyunk együtt.. a volt barátnőjétől tudtam meg, hogy megcsalt.. 1hétig folyamatosan odajárt hozzá minden éjszaka.. mit tegyek? nagyon szeretem :(
2011. nov. 29. 14:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
igazabol nem is elöször fordult elö vele hanem egy hetig minden ejszaka!!!azert az mar durva, ez nem egy baki amin tul lehet lepni!lepj tul rajta es fel a fejjel!(mindig benned marad ez a eset)
2011. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok .. én úgylátom hogy megbánta és hogy szeret.. hazajött a koliból csak azért hogy eljöjjön hozzám bocsánatot kérni.. de akkor is borzasztóan fáj :( főleg amikor láttam sírni.. fogalmam sincs mit tegyek :S de köszönöm mindenkinek  akárhogy is döntök.. remélem jó lesz.. :)
2011. nov. 29. 14:34
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszer csalta meg, hanem egy egész héten keresztül minden nap odajárt a másik csajhoz. Ez nem egy botlás, amin csak úgy tovább lehet lépni, ez igenis tudatos volt. Nincs értelme újabb esélynek.


27/n

2011. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Csak azért ment oda, mert kiderült, ha nem mondja el az a csaj, akkor elmondta volna? Kétlem. Az hogy sírt nem jelent semmit, ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem szeret. Akkor nem tette volna meg... Azért sír-rí, mert megtudtad, talán van valamennyi lelkiismerete, és az szólalt meg, nem a bűnbánat feléd.
2011. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha 15 eves vagy, akkor szakits.
2011. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15 évesen nem kell leragadnod egy ilyennél. egyet értek azzal, hogy azért ment hozzád mert megtudtad a sírásról annyit, én is tudok sírni ha kell!
2011. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
14:33 koszonom szepen, hogy lehulyeztel
2011. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
szívesen, máskor is
2011. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

a volt barátnője mondta hogy átjárt hozzá minden éjszaka?


én megmondom őszintén arra gondoltam először, hogy azért mondta, hogy szétszakítson titeket.


amúgy nem érdekelne, keresnék másik pasit ahelyedben.


22f

2011. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 .:Laci:. ***** válasza:

dobd ki, 1 alkalom még talán megbocsájtható ha tényleg megbánta de 7 semmiképp se!!!


15 éves vagy, előtted az élet nála még sokkal jobb pasijaid is lesznek :)

2011. nov. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!